Молода і стара гвардія

 

Всі ми - діти Майдану. І всім нам хочеться покращення. І без донецького акценту. Власне для цього в області владу люструють з усіх боків. Не встигли її до кінця перетрусити, а вже знову будемо міняти, бо новий Президент. А восени перевибори…

А те, що зараз вибрали, нам не сподобається, переконаний, завтра. А ще я впевнений, що часто ми навіть не відаємо, кого привели до влади. І не знаємо, як реагувати на те, що у нормальному суспільстві не вклалося б у мислячу голову.

Нещодавно побачив виступ нової голови Івано-Франківського адмінсуду Оксани Лучко на сесії Івано-Франківської облради.

Судячи з її слів, сказаних на сесії, колишній голова її установи П.Черепій разом із заступником та зграєю інших інтриганів-суддів шантажують частину колективу, тиснуть на нього з метою висловлення недовіри до молодої голови. Сам п.Черепій вимагає гроші у п. Оксани за ремонт головного кабінету суду у сумі 67 тис. гривень.

Після таких слів можна уявити лише такий собі міні-Слов'янськ, де Черепій із однодумцями із "калашем" і "мухою" наперевіс примушує молодих високоосвічених з європейським мисленням (зі слів п.Лучко) суддів висловити недовіру щирій і порядній представниці "молодої гвардії", а, у свою чергу, теперішня голова суду мала нагадувати похилену життям сиву жінку з перемотаною закривавленим бинтом головою, у старій, ще маминій кофті. Позаяк всі сили і гроші ідуть на боротьбу із "старою гвардією".

Якщо ж ви не полінуєтеся знайти в неті відео цього виступу, то перед вами постане гарна доглянута жінка, без жодних ознак травм, переслідування і втоми від життя.

Власне так і має виглядати донька директора "Житлобуду", яку, ніби за високий професіоналізм і чесність, колектив обрав своїм очільником.

Хоча її виступ, на жаль, говорить за інше. Видно неозброєним оком, що шановна пані з усіх сил бореться за свою нову смачну посаду. Несе з трибуни антиюридичну ахінею, тобто не гребує нічим, ані етикою судді і честі свого суду, адже озвучені нею дії т. зв. "старої гвардії" при доведеності, у що не вірю, є відвертим криміналом. А недоведеності, що, власне, й так зрозуміло, - образою честі і гідності.

Тому я, особисто, не бачу різниці між старою і молодою гвардією. Бо ні та, ні друга довіри не викликає – всі діти (і старе, і мале) одного болота. Та й слово "гвардія" стосовно цих розборок я би просто не вживав.

Та найсумніше у цій ситуації інше. Переглянувши пресу, я не зауважив жодної критичної оцінки виступу теперішньої голови адмінсуду. Зрештою, як і практично не бачу критики інших ставлеників майданної влади.

Таке враження, що рожеві окуляри революційної доцільності заважають мислити і критично дивитися на світ нашим обранцям і просто активістам.

Тому на покращення за цих обставин я не сподіваюся.


12.06.2014 Олег Олексюк 1332 0
24.09.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка поспілкувалась із психологинею Валерією Худзіцькою та дізналась, як продовжувати або почати працювати під час війни, не травмуючи себе.

278
20.09.2022
Тіна Любчик

Фіртка поспілкувалася з отцем Йосафатом Бойком, настоятелем парафії Святих Кирила і Методія в Крихівцях, про досвід волонтерства та благодійності у час війни.

930
16.09.2022
Тетяна Дармограй

Іванофранківець на фронті не вперше. «Шериф» захищав Україну від російської орди ще у 2014 році, коли окупанти вторглися на територію українського Донбасу. Тепер його бригада знову зупиняє російську армію на сході України.

2314
12.09.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з головною психологинею благодійного фонду «Діти Героїв», що опікується дітьми, які втратили одного або обох батьків під час війни, Мартою Білик про те, як розмовляти про війну та її наслідки, не травмувавши.

844
07.09.2022
Андрій Левкович

Давні греки мислили час в багатьох іпостасях (як лінійний, циклічний, миттєвий…), головні з яких дві – час, як черга слідування подій і час невловної миті змін.

1059
31.08.2022
Тіна Любчик

Журналістка Фіртки дізналась у Миколи Рожка, ректора Івано-Франківського національного медичного університету, наскільки заклад готовий до нового навчального року та як готуватимуть майбутніх медиків.    

2065

З 1 по 5 вересня на Запорізькій АЕС працювала місія МАГАТЕ. За результатами свого візиту вони представили звіт з фактами та рекомендаціями.

813

Татуювання на тілі людини явище не нове, і в сучасному світі доволі поширене, лише у нашому суспільстві до нього ставились і здається ставляться доволі стримано. До малюнків на тілі відносяться по-різному: хтось ними захоплюється,  а хтось подекуди

1348 1

Вважаю, що некоректно визначати, що церква продукує забобони. Кредо віри визначає «Вірую в єдину святу .. церкву», то ж святість і забобони несумісні.

1587

На щастя, переважна більшість держав світу розуміє справжню ситуацію в російсько-українській війні. Хто на кого напав, хто обороняє по праву свою територію, і де тут світла й темна сторона. Але в міжнародному праві та відносинах самого розуміння мало.

1711
24.09.2022

В області розпочали сівбу озимих зернових культур.  

233
18.09.2022

Аби на власні очі побачити, що навіть попри війну в Україні, підприємці не лише працюють, а й заробляють і дають роботу місцевим.

441
07.09.2022

Від жовтня в Україні знизяться ціни на гречку. Наразі аграрії вже зібрали 20 тисяч тонн гречаної крупи.

757
24.09.2022

Відомо, що на рештках костелу почали зводити дерев'яну будівлю у 1900 році. Відтоді 36 років у ній молилися жителі двох сіл — Креховичів і Брошнів-Осади.

473
18.09.2022

Депутати Івано-Франківської облради просять керівництво держави заборонити Українську православну церкву Московського патріархату в країні, ініціювати розслідування її діяльності та покарати винних за колабораціонізм.

416
12.09.2022

Зокрема, віряни молитимуться за мир в Україні, припинення війни та за всіх військових.  

620
02.09.2022

Кожного дня у соціальних мережах отець Іван Гнатюк проводить молитву онлайн, відповідає на запитання, дає поради.

1138
26.09.2022

Це вже другий фільм режисера та кінокомпанії. Якщо першим фільмом в українському прокаті була новорічна кінокомедія «Все буде Ок!», то «Патерн» знятий в жанрі конспірологічного трилера.  

93
24.09.2022

Крім того, він наголосив, що світ "абсолютно справедливо" відреагує на так звані "референдуми", які окупаційна влада намагається зараз провести в Криму та в інших частинах України, які вона "поки контролює".

209
18.09.2022

Окрім того, керівництво Збройних сил наголосило, що «керується принципом єдиноначальності» і «не допускає всередині військового колективу розколів».

351
12.09.2022

Восьмого вересня на 97-му році життя померла королева Великої Британії Єлизавета ІІ.

747
07.09.2022

Співрозмовники приділили увагу безпековим гарантіям та обговорили участь Великої Британії у відбудові України.

690