Мирні танки

 

Читав звернення вождя про те, що силового розгону Майдану не буде. Не второпаю, якщо бетеери і  розстріл із вогнепальної зброї це м"яка сила  - що ж тоді силовий розгін майдану. Атомна бомба?

   Уявляю картину сконструйовану  межигірським агітпропом. У Львів зайшли мирні танки. Їх зустріли старовинні  ліхтарі в центрі міста Лева  прикрашені  святково вбраною галицькою інтелігенцією.

   У моїх словах жодних закликів до зброї.Я засуджую на всяк випадок тих невідомих, які дзвонять мені і кажуть щоб я дав оголошення в газеті, щоб протестуючі везли в Київ скляну тару,бензин і переробку оливи  та солярки . Хоча переконаний, що ці інградієнти потрібні лише для кращого освітлення Майдану. Адже там іноді виключають світло.

    І не треба з собою брати ніякої зброї в той же Київ. Адже при необережному поводження вона стріляє. І мені вже мариться картина, навіяна міліцією, як майданівці  ненароком стріляють один в одного, щоб заплямувати честь міліцейського мундира перед світовою громадськістю.І так 25 разів... А ще я переконаний, що надзвичайного стану у нас нема. Хоча обмеження доступу до території і обмеження пересування нею з допомогою людей із зброєю є головною ознакою цього ж таки стану. 

   Якщо ж беркут вбиває, то це через те що хоче він і його сім"я хоче  їсти. І я жодним чином не натякаю, що це ознаки людожерів. І ніколи не назву Януковича кривавим диктатором, тому що переконаний, що в нього нема ні газет ні телевізора ні інтернету і взагалі у нього нічого нема. Просто він зараз скаче по пеньках в Межигір"ї. Годує з рук земляного зайця бутербродом, який дбайливо приготувала дружина Люда і думає як людям заплатити пенсію і покращити життя кожному кого почує... навіть Меркель.

   А ще я переконаний, що наша опозиція виконала роль такого собі дударика, який колись відвів щурів з міста. Тільки чомусь в ролі цих великих мишей виявилися ми. Безперечно, звідки Тягнибоку, який закликав до мирної ходи  до Верховної ради було знати чим це закінчиться. У нього і його побратимів як і в Януковича нема жодної інформації і жодного аналітика. А ще чомусь вчорашній похід мені нагадав попа Гапона із далекого 1905го...

   Зрештою, досить.Боже! Бережи Україну і її героїв. І я переконаний, що вище вказані особи до них не відносяться! 


19.02.2014 Олег Олексюк 1289 3
05.10.2022
Тіна Любчик

Музиканти організовують у містах України та за її межами благодійні концерти. Цим самим збирають кошти чи то на потреби ЗСУ, чи то для цивільних громадян, які постраждали внаслідок збройної агресії з боку росії.

271
26.09.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка поспілкувалась із психологинею Валерією Худзіцькою та дізналась, як продовжувати або почати працювати під час війни, не травмуючи себе.

719
21.09.2022
Тіна Любчик

Фіртка поспілкувалася з отцем Йосафатом Бойком, настоятелем парафії Святих Кирила і Методія в Крихівцях, про досвід волонтерства та благодійності у час війни.

1405
16.09.2022
Тетяна Дармограй

Іванофранківець на фронті не вперше. «Шериф» захищав Україну від російської орди ще у 2014 році, коли окупанти вторглися на територію українського Донбасу. Тепер його бригада знову зупиняє російську армію на сході України.

2971
12.09.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з головною психологинею благодійного фонду «Діти Героїв», що опікується дітьми, які втратили одного або обох батьків під час війни, Мартою Білик про те, як розмовляти про війну та її наслідки, не травмувавши.

1274
07.09.2022
Андрій Левкович

Давні греки мислили час в багатьох іпостасях (як лінійний, циклічний, миттєвий…), головні з яких дві – час, як черга слідування подій і час невловної миті змін.

1511

В інформаційному полі України та блогосфері, чи то серед звичайного народу можна натрапити на думку,  що  православний - тотожний російському. Тобто, якщо сповідуєш православ’я, то тобі автоматично приписують проросійські погляди.  

345

З 1 по 5 вересня на Запорізькій АЕС працювала місія МАГАТЕ. За результатами свого візиту вони представили звіт з фактами та рекомендаціями.

1232

Татуювання на тілі людини явище не нове, і в сучасному світі доволі поширене, лише у нашому суспільстві до нього ставились і здається ставляться доволі стримано. До малюнків на тілі відносяться по-різному: хтось ними захоплюється,  а хтось подекуди

1818 1

Вважаю, що некоректно визначати, що церква продукує забобони. Кредо віри визначає «Вірую в єдину святу .. церкву», то ж святість і забобони несумісні.

2039
01.10.2022

У Калуші соціальна їдальня для вимушених переселенців працює на базі другого ліцею.  

325
24.09.2022

В області розпочали сівбу озимих зернових культур.  

652
18.09.2022

Аби на власні очі побачити, що навіть попри війну в Україні, підприємці не лише працюють, а й заробляють і дають роботу місцевим.

862
05.10.2022

Волонтерською діяльністю о. Йосафат Бойко займається вже давно, однак з початком повномасштабного вторгнення почав працювати ще інтенсивніше.

137
29.09.2022

У Крихівцях при парафії Святих Кирила і Методія будують дитячий садочок, який матиме назву «Ковчег». Цей процес триває вже 3,5 роки.  

382
24.09.2022

Відомо, що на рештках костелу почали зводити дерев'яну будівлю у 1900 році. Відтоді 36 років у ній молилися жителі двох сіл — Креховичів і Брошнів-Осади.

946
18.09.2022

Депутати Івано-Франківської облради просять керівництво держави заборонити Українську православну церкву Московського патріархату в країні, ініціювати розслідування її діяльності та покарати винних за колабораціонізм.

830
01.10.2022

На жовтень в Івано-Франківському академічному драматичному театрі  підготували  30 вистав, аби ця осінь була наповнена театральним теплом та незабутніми враженнями.

685
06.10.2022

До слова, Кабінет Міністрів підготував законопроєкт про кримінальну відповідальність за отримання російського паспорта.

88
30.09.2022

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна буде вести перемовини тільки із новою владою росії.  

327
27.09.2022

Подоляк наголосив, що після успішного контрнаступу Збройних сил України на харківському напрямку політична еліта Росії почала розуміти, що вона може програти війну, а країни світу переконалися в слабкості армії та військово-промислового комплексу Російської Федерації.

511
24.09.2022

Крім того, він наголосив, що світ "абсолютно справедливо" відреагує на так звані "референдуми", які окупаційна влада намагається зараз провести в Криму та в інших частинах України, які вона "поки контролює".

616