Михайло Вишиванюк: З усіх міст області влада Бурштина досягла найбільших успіхів в активізації роботи ЖКГ

 

У Бурштині відбувся виїзний семінар «Про стан та перспективи розвитку житлово-комунального господарства малих міст та селищ області» для голів РДА, міських та селищних голів.

 

В ньому взяли участь голова обласної державної адміністрації Михайло Вишиванок, народний депутат України Ігор Зварич, заступники голови ОДА Василь Плавюк і Руслан Гусак.

Міський голова Бурштина Петро Курляк розповів присутнім про перспективи і проблеми розвитку ЖКГ у місті, результати проведених робіт. Приміром, на вул. Р. Шухевича встановили решітки водовідведення, частково відремонтували фасади будинків, виготовили нові лавки, проклали бруківку і насаджали дерев.

Гостей ознайомили з проектом очисної станції дощових і талих вод, який обійшовся місцевій владі у 40 тис. грн. Станція матиме 7 ступенів очистки і дистилюватиме воду до питного рівня. Також запроектовано каналізування цілого мікрорайону в старій частині міста.
     
     

Крім того, у м. Бурштин освітлили 12 вулиць. Встановили 2 теплові лічильники, лотки водовідведення (вул. В. Вітовського, Б. Хмельницького, Т. Шевченка), облаштували декілька майданчиків для паркування та більше 10-и для роздільного збору сміття. Спеціально для приватного сектора придбали 600 пластикових контейнерів і сміттєвоз. Місцева влада вжила ряд заходів щодо проведення ремонтних робіт приміщень дитсадків: перекрили дахи, встановили нові вікна, а зараз здійснюється заміна систем опалення та каналізування. Планують встановити сонячні колектори для подачі гарячої води до Бурштинського дитячого садка № 1.

Влада робить акцент на будівництві багатоповерхових будинків, значну увагу звертає на реконструкцію центральної дороги (вул. Т. Шевченка). Чимало зусиль докладено до озеленення. Центр міста прикрасили трояндами і чорнобривцями.

Після загального огляду відбулося підсумкове засідання в актовій залі Будинку культури «Прометей», де Михайло Вишиванок оперативно визначив головні проблемні питання. Насамперед вони стосувалися підготовки ЖКГ до зими. За словами голови облдержадміністрації, потрібно розробити схему енергопостачання у кожному районі.

“Місто Бурштин обране місцем проведення семінару не випадково. Адже саме тут найбільш активно розпочали роботу у напрямку проведення благоустрою міста. Бурштинці мають напрацювання щодо проведення робіт по водовідведенню, впровадженню роздільного збору та сортування ТПВ, будівництва контейнерних майданчиків та облаштування прибудинкових територій. З усіх міст області влада Бурштина досягла найбільших успіхів в активізації роботи ЖКГ”, – наголосив М.Вишиванюк.

До обговорення долучилися представники чеської компанії, яка спеціалізується на будівництві сонячних електростанцій. Такі підприємства вже є у Чернігівській та Одеській областях Науковці висловили бажання звести сонячну електростанцію і на теренах Івано-Франківщини.

Роман Пилип’юк, віце-президент Академії енергетики України, подякував Михайлові Вишиванку за сприяння розвою ЖКГ і вручив йому орден «За розвиток енергетики». Науковець наголосив на важливості самостійного виробництва палива для держави.

Начальник головного фінансового управління облдержадміністрації Галина Карп звернула увагу на проблему невикористання коштів державних субвенцій. За її словами, Богородчанський, Надвірнянський, Снятинський, Калуський, Долинський, Косівський і Тисменицький райони сповна не реалізовують надані їм грошові ресурси.

Загалом засідання було продуктивним. Обласна влада пообіцяла допомогти районам, у яких виникли труднощі з теплопостачанням та будівництвом котелень. Михайло Вишиванок окремо зупинився на ще невирішених проблемах м. Бурштина. Тут необхідними є ремонт дахів, утеплення і фарбування фасадів будинків, заміна трубопроводів, відселення людей із будівель, які знаходяться в аварійному стані (вул. С. Бандери),п ише "ГС",

Отож, є надія, що всі нагальні проблеми незабаром вирішать, бо  найперший обов’язок влади – піклуватися про людей і забезпечувати їм оптимальні умови проживання.


23.07.2012 2165 0
Коментарі (0)

13.05.2025
Михайло Бойчук

У Верховній Раді запропоновані зміни державного нагляду за місцевим самоврядуванням, але чи відповідають вони європейським стандартам і не є «драконівськими»?  

280
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

13525 1
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1534
07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

846
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

6065
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

1700

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

618

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1443

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1256

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

1151
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

501
05.05.2025

«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.  

636
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1550
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

583
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

861
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5903
10.05.2025

Виконання танцю внесли до Національного реєстру рекордів України.  

13494
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

213
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

521
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

465
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

774 2