Ми очистимо Київ і він стане новим Єрусалимом, ми спалимо Москву і згарище заросте лісом

 

 

З останніх текстів:

 

**********

 

На Ярославовім Валі у Києві є магазин канцтоварів (тобто приладів для писання), який називається "Сократ", що він, як відомо, був неписьменним.

 

Певне, десь є і магазин окулярів під назвою "Гомер", бо він був сліпим.

 

Я не здивуюся, кияни жартівники - тримають же ж на Банковій офіс кодитерської фірми "Рошен" під назвою "Адміністрація Президента".

 

**************

 

Василь Гацько на Українській Правді опублікував документи угоди між ДЕРЖАВНИМ підприємством "Укрінтеренерго" та москальською компанією про поставки електроенергії до "Кримського федерального округа рос. фєдєрации".

Себто, українська державна структура визнає Крим частиною росфєдєрациі.

За нашими даними угода підписувалася вночі у кабінеті міністра палива та енергетики (людина Порошенка-Ахметова), так, щоб чиновники міністерства не дізналися.

Голова "Укрінтеренерго" Андрієноко - колишній головний пожежник при Януковичі. Як ми пам'ятаємо, чиновники такого рівня на таких хлібних місцях призначалися лише дуже "свої", після того, як цілували пантофлю Януковичу.

Нині на посади в енергетичній сфері призначаються ті, хто цілують пантофлю Ахметову.

Ми вимагаємо:

Арешту (за державну зраду) голів "Укрінтеренерго" та "Укренерго"
Звільнення з посади міністра палива та енергетики та порушення проти нього кримінальної справи.

Сподіваюся, вже завтра українські патріоти зберуться й завітають в гості до вищеозначених чиновників.

 

************

 

Донецьку область керівництво Держави віддало Ахметову. Він домінує в економіці, впливає на кадрову ситуацію в правоохоронних органах та адміністраціях.

Незабаром там, як і в усій країні, відбудуться вибори до місцевих органів влади. Вони будуть організовувалися Ахметовим. Ахметівські люди їх виграють.

Яким персонажам віддає перевагу Ахметов видно по призначенню новим щефредактором ахметфвської газети "Сєгодня" чоловічка, який все життя відкрито й активно ненавидить Україну.

Ахметов - ватник, тому після виборів ватники очолять всі органи влади в прифронтовій зоні.

Верховний головнокомандувач й керівники силових міністерств краще розуміються на бухгалтерії, ніж на війні, тому не відчувають небезпеки.

Тому ми просимо друзів Братства у Верховній Раді проштовхнути закон про скасування виборів у прифронтовій зоні, зокрема в Донецькій області, у зв'язку з війною. Лише штаб АТО має здійснювати призначення на всі посади, від мера Маріуполя й до голови Мар'їнської сільради.

Ближчим часом відповідний законопроект буде поданий до парламенту. Прошу інформаційної підтримки.

 

****************

 

Ось ми й дочекалися!

Не в ХІ ст. , не у 1648 році, не в 1946му, а нині, саме зараз масовий героїзм сучасних українців - майданівців, захисників аеропорту, танкістів 93ї, правосєків та багатьох інших.

Ми живемо серед героїв й талановитих командирів - від командуючого АТО генерала Попко до молодших командирів підрозділів, які нині в бою.

Ще раз, ми - нація вождів і героїв, з нами Бог і ми переможемо. Ми очистимо Київ і він стане новим Єрусалимом, ми спалимо Москву і згарище заросте лісом.

Досить скавчати, до бою! А ті хто не в бою, до справи! Справа є для кожного.


24.09.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка поспілкувалась із психологинею Валерією Худзіцькою та дізналась, як продовжувати або почати працювати під час війни, не травмуючи себе.

541
20.09.2022
Тіна Любчик

Фіртка поспілкувалася з отцем Йосафатом Бойком, настоятелем парафії Святих Кирила і Методія в Крихівцях, про досвід волонтерства та благодійності у час війни.

1187
16.09.2022
Тетяна Дармограй

Іванофранківець на фронті не вперше. «Шериф» захищав Україну від російської орди ще у 2014 році, коли окупанти вторглися на територію українського Донбасу. Тепер його бригада знову зупиняє російську армію на сході України.

2688
12.09.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з головною психологинею благодійного фонду «Діти Героїв», що опікується дітьми, які втратили одного або обох батьків під час війни, Мартою Білик про те, як розмовляти про війну та її наслідки, не травмувавши.

1083
07.09.2022
Андрій Левкович

Давні греки мислили час в багатьох іпостасях (як лінійний, циклічний, миттєвий…), головні з яких дві – час, як черга слідування подій і час невловної миті змін.

1327
31.08.2022
Тіна Любчик

Журналістка Фіртки дізналась у Миколи Рожка, ректора Івано-Франківського національного медичного університету, наскільки заклад готовий до нового навчального року та як готуватимуть майбутніх медиків.    

2707

З 1 по 5 вересня на Запорізькій АЕС працювала місія МАГАТЕ. За результатами свого візиту вони представили звіт з фактами та рекомендаціями.

1042

Татуювання на тілі людини явище не нове, і в сучасному світі доволі поширене, лише у нашому суспільстві до нього ставились і здається ставляться доволі стримано. До малюнків на тілі відносяться по-різному: хтось ними захоплюється,  а хтось подекуди

1608 1

Вважаю, що некоректно визначати, що церква продукує забобони. Кредо віри визначає «Вірую в єдину святу .. церкву», то ж святість і забобони несумісні.

1852

На щастя, переважна більшість держав світу розуміє справжню ситуацію в російсько-українській війні. Хто на кого напав, хто обороняє по праву свою територію, і де тут світла й темна сторона. Але в міжнародному праві та відносинах самого розуміння мало.

1933
01.10.2022

У Калуші соціальна їдальня для вимушених переселенців працює на базі другого ліцею.  

122
24.09.2022

В області розпочали сівбу озимих зернових культур.  

458
18.09.2022

Аби на власні очі побачити, що навіть попри війну в Україні, підприємці не лише працюють, а й заробляють і дають роботу місцевим.

667
29.09.2022

У Крихівцях при парафії Святих Кирила і Методія будують дитячий садочок, який матиме назву «Ковчег». Цей процес триває вже 3,5 роки.  

202
24.09.2022

Відомо, що на рештках костелу почали зводити дерев'яну будівлю у 1900 році. Відтоді 36 років у ній молилися жителі двох сіл — Креховичів і Брошнів-Осади.

751
18.09.2022

Депутати Івано-Франківської облради просять керівництво держави заборонити Українську православну церкву Московського патріархату в країні, ініціювати розслідування її діяльності та покарати винних за колабораціонізм.

649
12.09.2022

Зокрема, віряни молитимуться за мир в Україні, припинення війни та за всіх військових.  

851
26.09.2022

Це вже другий фільм режисера та кінокомпанії. Якщо першим фільмом в українському прокаті була новорічна кінокомедія «Все буде Ок!», то «Патерн» знятий в жанрі конспірологічного трилера.  

464
30.09.2022

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна буде вести перемовини тільки із новою владою росії.  

139
27.09.2022

Подоляк наголосив, що після успішного контрнаступу Збройних сил України на харківському напрямку політична еліта Росії почала розуміти, що вона може програти війну, а країни світу переконалися в слабкості армії та військово-промислового комплексу Російської Федерації.

334
24.09.2022

Крім того, він наголосив, що світ "абсолютно справедливо" відреагує на так звані "референдуми", які окупаційна влада намагається зараз провести в Криму та в інших частинах України, які вона "поки контролює".

449
18.09.2022

Окрім того, керівництво Збройних сил наголосило, що «керується принципом єдиноначальності» і «не допускає всередині військового колективу розколів».

563