Ми очистимо Київ і він стане новим Єрусалимом, ми спалимо Москву і згарище заросте лісом

 

 

З останніх текстів:

 

**********

 

На Ярославовім Валі у Києві є магазин канцтоварів (тобто приладів для писання), який називається "Сократ", що він, як відомо, був неписьменним.

 

Певне, десь є і магазин окулярів під назвою "Гомер", бо він був сліпим.

 

Я не здивуюся, кияни жартівники - тримають же ж на Банковій офіс кодитерської фірми "Рошен" під назвою "Адміністрація Президента".

 

**************

 

Василь Гацько на Українській Правді опублікував документи угоди між ДЕРЖАВНИМ підприємством "Укрінтеренерго" та москальською компанією про поставки електроенергії до "Кримського федерального округа рос. фєдєрации".

Себто, українська державна структура визнає Крим частиною росфєдєрациі.

За нашими даними угода підписувалася вночі у кабінеті міністра палива та енергетики (людина Порошенка-Ахметова), так, щоб чиновники міністерства не дізналися.

Голова "Укрінтеренерго" Андрієноко - колишній головний пожежник при Януковичі. Як ми пам'ятаємо, чиновники такого рівня на таких хлібних місцях призначалися лише дуже "свої", після того, як цілували пантофлю Януковичу.

Нині на посади в енергетичній сфері призначаються ті, хто цілують пантофлю Ахметову.

Ми вимагаємо:

Арешту (за державну зраду) голів "Укрінтеренерго" та "Укренерго"
Звільнення з посади міністра палива та енергетики та порушення проти нього кримінальної справи.

Сподіваюся, вже завтра українські патріоти зберуться й завітають в гості до вищеозначених чиновників.

 

************

 

Донецьку область керівництво Держави віддало Ахметову. Він домінує в економіці, впливає на кадрову ситуацію в правоохоронних органах та адміністраціях.

Незабаром там, як і в усій країні, відбудуться вибори до місцевих органів влади. Вони будуть організовувалися Ахметовим. Ахметівські люди їх виграють.

Яким персонажам віддає перевагу Ахметов видно по призначенню новим щефредактором ахметфвської газети "Сєгодня" чоловічка, який все життя відкрито й активно ненавидить Україну.

Ахметов - ватник, тому після виборів ватники очолять всі органи влади в прифронтовій зоні.

Верховний головнокомандувач й керівники силових міністерств краще розуміються на бухгалтерії, ніж на війні, тому не відчувають небезпеки.

Тому ми просимо друзів Братства у Верховній Раді проштовхнути закон про скасування виборів у прифронтовій зоні, зокрема в Донецькій області, у зв'язку з війною. Лише штаб АТО має здійснювати призначення на всі посади, від мера Маріуполя й до голови Мар'їнської сільради.

Ближчим часом відповідний законопроект буде поданий до парламенту. Прошу інформаційної підтримки.

 

****************

 

Ось ми й дочекалися!

Не в ХІ ст. , не у 1648 році, не в 1946му, а нині, саме зараз масовий героїзм сучасних українців - майданівців, захисників аеропорту, танкістів 93ї, правосєків та багатьох інших.

Ми живемо серед героїв й талановитих командирів - від командуючого АТО генерала Попко до молодших командирів підрозділів, які нині в бою.

Ще раз, ми - нація вождів і героїв, з нами Бог і ми переможемо. Ми очистимо Київ і він стане новим Єрусалимом, ми спалимо Москву і згарище заросте лісом.

Досить скавчати, до бою! А ті хто не в бою, до справи! Справа є для кожного.


17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

3702
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

12236 1
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

2501
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

2357
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

3329
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

5367

Війна росії проти України змінила наше життя до невпізнаваності, а звірства росіян над українцями змусила багатьох хлопців і дівчат, серед яких чимало християн, взяти до рук зброю і захищати свій народ.  

1192

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

1594

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

2125

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

1822
28.05.2024

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

389
24.05.2024

Посівна кампанія в Івано-Франківській громаді в розпалі.   

297
27.05.2024

Згромадження Сестер Пресвятої родини виникло у 911 році, засновницею є сестра Текля Юзефів.  

420
24.05.2024

Цьогоріч Молитовний сніданок відбувся під гаслом “Незламність. Віра. Стійкість”.  

792
19.05.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

9321
12.05.2024

Про значення неділі журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1136
27.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

21027
26.05.2024

Російські окупаційні війська не досягли заявленої кремлівським правителем Владіміром Путіним мети щодо створення "буферної зони" на півночі Харківської області.  

219
24.05.2024

Як наголосив президент, "захист життя повинен мати всі необхідні інструменти, щоб дійсно перемагати терористів".

388
19.05.2024

В Україні громадяни переважно змінили свою думку у порівнянні із попередніми роками та вважають, що для країни важливіша демократична система, ніж сильний лідер.    

851
14.05.2024

Найбільш підготовлений рубіж — той, що розміщений на деякій відстані, що дозволяє використовувати й засоби інженерного озброєння, й залізобетонні споруди.

1628 11