МедПрофіКлініка – багатопрофільний медичний центр

МедПрофіКлініка – багатопрофільний медичний центр (МЦ), заснований медичними професіоналами з багаторічним досвідом роботи в різних ланках медицини. Клініка надає консультативно-медичну допомогу дорослим пацієнтам у режимі 24/7. На базі нашого МЦ пацієнти мають можливість пройти повне обстеження, лікування та профілактику захворювань усіх органів та систем.

Головний лікар МедПрофіКлінікиБарчина Юрій Михайлович, ортопед-травматолог, лікар вищої категорії, кандидат медичних наук, лікар з величезним досвідом роботи в Україні та практикою закордонних стажувань.

Ми працюємо за такими напрямками:

 • ортопедія-травматологія
 • артроскопія
 • нейрохірургія
 • гастроентерологія
 • ендокринологія
 • вертебрологія
 • неврологія
 • реабілітація багатопрофільна
 • кардіологія
 • гінекологія
 • урологія
 • постковідна реабілітація
 • хірургія

Лікарі МедПрофіКлініки

Лікарі нашого МЦ – це команда професіоналів з багаторічним досвідом роботи. Серед них є лікарі вищої атестаційної категорії, кандидати медичних наук, доктори медичних наук, Заслужені лікарі України, лікарі з досвідом роботи понад 30 років. Лікарі МедПрофіКлініки – це і талановиті, амбіційні молоді спеціалісти, які уже зарекомендували себе як справжні професіонали.

Спеціалісти клініки регулярно проходять стажування та навчання за кордоном (Німеччина, Великобританія, Франція, Польща, Ізраїль, Словаччина, Туреччина та Південна Корея), беруть участь у міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях.

Консультація у лікаря проходить за попереднім записом. Спеціаліст оглядає пацієнта, ознайомлюється з медичною документацією, розпитує. У МЦ є можливість пройти оперативне лабораторне та інструментальне обстеження, якщо у цьому виникає необхідність. За підсумками обстеження лікар встановлює діагноз та розробляє індивідуальних план лікування. Ми працюємо з найскладнішими випадками. У МЦ є можливість проконсультуватися у кількох фахівців з різних спеціальностей одночасно. Також у МЦ працює психолог та логопед.

Реабілітація пацієнтів у МедПрофіКлініці

Реабілітація пацієнтів починається з другого дня після операції і продовжується до виписки із стаціонару, а при необхідності – продовжується в умовах денного стаціонару або амбулаторно. Для кожного пацієнта розробляється індивідуальна програма відновлення з урахуванням його вікових особливостей та загального стану здоров’я. Після проведеного оперативного лікування пацієнти знаходяться під пильним наглядом спеціалістів та молодшого медичного персоналу.

У МЦ працює досвідчена команда фізичних терапевтів: спеціалістів з реабілітації та відновлювального лікування хворих ортопедичного, травматологічного та неврологічного профілю, спеціалістів з ЛФК, кінезіотерапії, кінезіотейпування, фізіотерапії тощо. Пацієнтам доступне лікування: магнітотерапія, дарсонвалізація, фонофорез, лазеротерапія, електрофорез, ударно-хвильова терапія, лікувальний масаж, вакуумний масаж тощо.

У МЦ проводиться реабілітація пацієнтів після COVID-19.

Наші координати:

м. Київ, вул. Народного Ополчення (Святослава Хороброго), 5

Номер телефону: +38 (067)589-85-97
Електронна пошта: info@mpclinic.com.ua
Партнерський матеріал

 


24.06.2022 592
Коментарі ()

04.08.2022
Тетяна Дармограй

Повномасштабне російське вторгнення майже повністю витіснило коронавірусну хворобу з інформаційного простору України. Проте, як констатують медики, українці продовжують хворіти та помирати через цю недугу.

1131
31.07.2022
Тіна Любчик

Про пережите внаслідок російського вторгнення журналістці Фіртки розповіла киянка, яка працює дитячою психологинею, Ксенія Дичко. У перші дні повномасштабної війни жінка переїхала із сім’єю до Івано-Франківська.

1331
28.07.2022
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки розпитала у психологині, як війна впливає на стосунки, як зберегти шлюб в умовах постійного стресу чи тривалої розлуки та чому сьогодні особливо важлива підтримка та щира розмова.  

1561
26.07.2022
Мар'яна Цимбалюк

У перші дні війни в село одразу зайшли російські війська, які розгорнули штаб неподалік їхнього дому. Ворожі солдати  використовували місцевих, як живий щит для захисту. Життя нагадувало сценарій фільму жахів. Як родині вдалося живими втекти на Прикарпаття, читайте в інтерв’ю для Фіртки.

1671
17.07.2022
Тетяна Дармограй

В Україні вже 144-й день триває повномасштабна війна. Через російську агресію процес загальної мобілізації продовжили до 23 серпня.

5478
14.07.2022
Тетяна Дармограй

Поряд зі звичним розкриттям крадіжок чи оформленням дорожньо-транспортних пригод прикарпатські правоохоронці призвичаїлися й до нових завдань — виявлення диверсантів, колаборантів та розкрадачів гуманітарної допомоги.   

6645

Коли люди стикаються із Національною Хокейною Лігою, вони, в першу чергу, дивляться крізь призму інших турнірів та видів спорту. Наприклад, футбол й Англійська Прем’єр Ліга, Чемпіонат Світу чи Європи, Ліга Чемпіонів та інші. 

219

Питання грошей і релігії завжди хвилювало людей, ймовірно в її більш вузькому розумінні «грошей і церкви», «скільки жертвувати на церкву», «скільки давати священнику?». Періодично по селах чи містах вибухають скандали, пов'язані із майном чи фінансами тієї, чи іншої парафії, але з часом все затихає до наступного скандалу. Чому віряни повинні утримувати священників і церкву? Виявляється це питання таке ж древнє, як і сам світ, у якому живемо.

1767

Духовні пошуки на війні не тільки не припиняються й навпаки загострюються. Перебування на війні загострює  почуття віри, розставляє акценти на важливому і другорядному, показує скороминучість земного буття і близькість смерті, наскільки речі, які нас оточують і до яких ми звикли і вважаємо незамінними насправді є другорядними і неважливими. На війні загострюється нюх до фальші та брехні, там немає атеїстів. В окопах всі моляться.

1628

Московська церква в Україні, або як лукаво вони себе називають “Українською” іменуючись УПЦ, вже давно втратила риси Церкви, притаманні їй служіння Богу і людям та ведення людей до визволення душі.  

2651
09.08.2022

Перш за все фахівець радить виключити із щоденного раціону жирну та смажену їжу.

133
30.07.2022

Літо – та пора року, коли потрібно їсти максимально корисні та насичені вітамінами продукти  

933
27.07.2022

В літній період радять пити теплу воду, вона краще засвоюється організмом.  

956
09.08.2022

Після православ’я найбільше респондентів із Заходу України ідентифікували себе як греко-католиків (26%), протестантів та атеїстів (4%) і. Інші релігії та конфесії називалися рідше.  

125
05.06.2022

У Храмі Царя Христа (відомому, як церква на Майзлях) Святу літургію провів Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

4394
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

6304
04.05.2022

Розмова між предстоятелями церков відбулась через відеозв'язок Zoom і тривала близько 40 хвилин. Патріарх Кирило під час розмови з протягом 20 хвилин, "читаючи з папірця", намагався переконати Папу Римського в доцільності війни росії проти України. 

7349 1
05.08.2022

Першого липня на п'ятому позачерговому засіданні Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини за зверненням Міністерства культури та інформаційної політики України внесено елемент “Культура приготування українського б

325
09.08.2022

Президент Володимир Зеленський закликає країна Заходу заборонити в’їзд всім громадянам росії на тлі її агресії проти України.  

111
30.06.2022

В оточенні президента кажуть, що система, привчена озиратись на Банкову, продовжила чекати команд, а у Зеленського зараз немає ресурсу розв'язувати всі питання. Показовою стала криза з пальним, яку чиновникам не вдалося вирішити оперативно.  

2583
14.06.2022

Восьмий апеляційний суд Львова 14 червня заборонив діяльність партій “Наші” та "Держава", які в Міністерстві юстиції вважають проросійськими.  

3532
25.04.2022

У Франції офіційно оголосили переможця президентських виборів, другий тур яких відбувся у неділю 24 квітня.

7444