Маркетинг під час війни

У двадцять першому сторіччі існують професії, які не лише популярні серед людей, а ще й мають шалений попит серед роботодавців. Сьогодні мова піде про маркетологів. Читайте далі, де навчатися на маркетолога та чи можливо розвивати маркетинг у воєнний час.

Все про спеціальність маркетинг

В актуальному світі не можна собі уявити бізнес, де не знадобиться маркетолог. Як професія – це спеціаліст з економіки, який:

 • досліджує стан ринку;
 • аналізує конкурентне становище;
 • вивчає попит та пропозиції;
 • розробляє стратегії та бізнес-плани окремих продуктів і ще багато чого.

Тобто, як бачите – без них просто нікуди. Щодо того, де можна працювати маркетологом, варіантів дуже багато. Це можуть бути й приватні підприємства різного напряму та форми власності, й консалтингові центри, й відділи реклами у великих бізнесах тощо. Без роботи кваліфікований спеціаліст точно не залишиться, адже якісний маркетинг майже завжди гарантує успіх для підприємства, навіть під час війни.

До того ж, якщо говорити про те, яку можна знайти роботу з спеціальністю маркетинг – варіантів дуже багато:

 • спеціаліст з реклами;
 • бізнес-маркетолог;
 • діджитал-маркетолог;
 • спеціаліст з масових комунікацій;
 • SMM-маркетинг;
 • аналітик тощо.

Отже, підсумуємо: маркетолог як стратег затребувані майже на тому ж рівні, як і розробники програмного забезпечення. Тож, якщо ви планували змінювати професію – можливо це саме той знак, що час настав. Курси інтернет-маркетингу вже чекають, адже після війни в Україні буде відбудовуватися ринок, і спеціалістів треба буде набагато більше.

Як працювати під час війни?

Ми розглянули, що це за професія бізнес-маркетинг, але є ще одне питання – як працювати маркетологам у воєнний час. Дійсно, реклама під час війни має свої особливості:

 • не замовчуємо суспільні теми;
 • відмовляємося від використання воєнних інфоприводів;
 • демонструємо прозору соціальну та екологічну позицію;
 • виконуємо ключові комунікаційні повідомлення;
 • робимо бренд відкритішим та прозорішим;
 • підтримуємо оптимізм з обережністю;
 • використовуємо гумор воєнного часу дуже делікатно.

Таким чином, можна бачити, що роблять маркетологи – вони налагоджують комунікацію для успішної роботи бізнесу та задоволеності клієнтів Комп'ютерна школа Hillel пропонує виключно якісні SMM маркетинг курси для кожного, хто бажає розбиратися в сучасних технологіях маркетингу.

За матеріалами: https://ithillel.ua/

Партнерський матеріал


06.01.2023 925
Коментарі ()

24.01.2023
Тетяна Дармограй

Втеча з дому — це найчастіше протест дитини. Згідно зі статистикою, лише у 2022 році на Прикарпатті розшукували понад 180 дітей. На щастя, правоохоронці усіх знайшли та повернули батькам. 

660
16.01.2023
Тіна Любчик

Журналістка Фіртки розпитала в отця Йосафата Бойка, настоятеля парафії Святих Кирила і Методія в Крихівцях, як зберегти подружній союз, що символізує собою таїнство вінчання та як жити в сім’ї згідно з Божими заповідями.

5392
06.01.2023
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки поспілкувалась з лікаркою-терапевтом, дієтологинею Тетяною Чевалюк та дізналась, як не переїдати під час святкових застіль, як харчуватись людям, які дотримувались посту та чим допомогти організму після свят.  

1391
03.01.2023
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає, які обов’язки у призовників, військовозобов’язаних і резервістів та що нового передбачає порядок.  

5631
30.12.2022
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки дізналась, як новини впливають на людину, її стан та емоції та як в сьогоденні читати новини без шкоди для психічного здоров'я.

1572
25.12.2022
Тетяна Дармограй

Думки українців щодо відзначення свят під час війни розділилися. Одні вважають, що святкування не на часі, інші — навпаки стверджують, що сьогодні людям необхідні тихі та сімейні відзначення свят, які є частиною життєвої рутини.

1948

Якби усіх людей, що беруть участь у дискусіях  в соцмережах, які розгорнулися довкола Почаївського монастиря, зібрати разом, то ними можна було б  легко заповнити центральний собор обителі та й весь  монастир до зовнішніх мурів.  

140

Потенціал енергетичних запасів і підземних сховищ газу України для забезпечення надійного резервного джерела природного газу для країн Європи, включно з Великобританією. Розкриття потенціалу Лондона, як світової фінтех-столиці, для сприяння широкомасштабним інвестиційним проєктам у цій сфері та створення мережевої платформи для співпраці та процвітання компаній в Україні та Великобританії.

881

Нова українська школа стартувала влітку 2016 року з розробки й затвердження Державного стандарту початкової освіти та Державного стандарту базової освіти. "Зображення" бажаного випускника НУШ: особистість, патріот та інноватор. Задля досягнення поставлених завдань освіта має стати інклюзивною та компетентнісно орієнтованою.

1191

Через безліч фільмів та подорожей ми познайомилися з так званим «європейським» або «американським» Різдвом, де поміж красивих гірлянд не видно жодної згадки про Христа. Різдво Христове без Христа! 

1194
25.01.2023

Всім відома фраза "краще не їсти після шести вечора". Багато людей дотримуються цього правила, особливо, коли намагаються схуднути. Але чи може сон натщесерце погано вплинути на самопочуття? Читайте, чи можна лягати спати голодним.  

302
20.01.2023

Пропонуємо підбірку продуктів, які допоможуть зберегти здоров'я у таких несприятливих для організму погодних умовах та зміцнити імунітет.

562
12.01.2023

Головне завдання після святкових застіль – розвантажити всі "втомлені" органи та системи організму. 

892
24.01.2023

Коли подружжя переживає кризові моменти у сім’ї – слід прийти на розмову чи то до священника, чи до духівника, чи хорошого психолога, оскільки є різні ситуації й відповідно різні ділянки компетенції.

292
18.01.2023

19 січня за юліанським календарем українці святкують Водохреще. Цього дня є безліч різних традицій, безпосередньо пов'язаних з водою.

604
10.01.2023

Спільної комісії Української греко-католицької церкви та Православної церкви України, яка працюватиме над реформою церковного календаря, поки немає, але будь-які рішення церкви ухвалюватимуть спільно.  

1058
03.01.2023

Цьогоріч в Івано-Франківській територіальній громаді більшість релігійних громад відзначатимуть Різдво 7 січня.  

1795
26.01.2023

Ні обіцянок, ні пробачень! Віктор Павлік у п’ятницю заспіває в Івано-Франківську кращі хіти на підтримку ЗСУ. Для франківців Віктор Павлік співатиме у п’ятницю, 27 січня, о 19.00 год в «Арена-центрі».

232
25.01.2023

Президент Володимир Зеленський подякував лідерам Німеччини й США за рішення надати Україні танки Leopard 2 і M1 Abrams, зазначивши, що провідне значення тепер має їхня кількість та швидкість постачання.  

268
20.01.2023

Голова грузинської провладної партії виступив за відновлення прямого авіасполучення між Тбілісі та москвою.  

488
15.01.2023

Значно покращилося сприйняття Уряду та Верховної Ради.

669
09.01.2023

У цілому абсолютна більшість (84%) українців зберігають переконаність, що влада не збирається і не піде на неприйнятні компроміси з Росією.  

911