Маркетинг під час війни

У двадцять першому сторіччі існують професії, які не лише популярні серед людей, а ще й мають шалений попит серед роботодавців. Сьогодні мова піде про маркетологів. Читайте далі, де навчатися на маркетолога та чи можливо розвивати маркетинг у воєнний час.

Все про спеціальність маркетинг

В актуальному світі не можна собі уявити бізнес, де не знадобиться маркетолог. Як професія – це спеціаліст з економіки, який:

 • досліджує стан ринку;
 • аналізує конкурентне становище;
 • вивчає попит та пропозиції;
 • розробляє стратегії та бізнес-плани окремих продуктів і ще багато чого.

Тобто, як бачите – без них просто нікуди. Щодо того, де можна працювати маркетологом, варіантів дуже багато. Це можуть бути й приватні підприємства різного напряму та форми власності, й консалтингові центри, й відділи реклами у великих бізнесах тощо. Без роботи кваліфікований спеціаліст точно не залишиться, адже якісний маркетинг майже завжди гарантує успіх для підприємства, навіть під час війни.

До того ж, якщо говорити про те, яку можна знайти роботу з спеціальністю маркетинг – варіантів дуже багато:

 • спеціаліст з реклами;
 • бізнес-маркетолог;
 • діджитал-маркетолог;
 • спеціаліст з масових комунікацій;
 • SMM-маркетинг;
 • аналітик тощо.

Отже, підсумуємо: маркетолог як стратег затребувані майже на тому ж рівні, як і розробники програмного забезпечення. Тож, якщо ви планували змінювати професію – можливо це саме той знак, що час настав. Курси інтернет-маркетингу вже чекають, адже після війни в Україні буде відбудовуватися ринок, і спеціалістів треба буде набагато більше.

Як працювати під час війни?

Ми розглянули, що це за професія бізнес-маркетинг, але є ще одне питання – як працювати маркетологам у воєнний час. Дійсно, реклама під час війни має свої особливості:

 • не замовчуємо суспільні теми;
 • відмовляємося від використання воєнних інфоприводів;
 • демонструємо прозору соціальну та екологічну позицію;
 • виконуємо ключові комунікаційні повідомлення;
 • робимо бренд відкритішим та прозорішим;
 • підтримуємо оптимізм з обережністю;
 • використовуємо гумор воєнного часу дуже делікатно.

Таким чином, можна бачити, що роблять маркетологи – вони налагоджують комунікацію для успішної роботи бізнесу та задоволеності клієнтів Комп'ютерна школа Hillel пропонує виключно якісні SMM маркетинг курси для кожного, хто бажає розбиратися в сучасних технологіях маркетингу.

За матеріалами: https://ithillel.ua/

Партнерський матеріал


06.01.2023 3799
Коментарі ()

24.11.2023
Вікторія Матіїв

«Було це дуже страшно і був великий ризик. Бо якраз на Запорізькому напрямку розстрілювали колони автобусів та автомобілів», — ділиться переселенка.

2166 6
10.11.2023
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки поспілкувалася з психологинею Валерією Худзіцькою та військовослужбовцем Дмитром, а також провела опитування, щоб дізнатись думки людей щодо цієї теми.

3612
02.11.2023

Компанія AURUM з радістю пропонує поринути у світ елегантності та розкоші з ювелірними виробами найвищої якості та знижками, які роблять їх ще більш бажаними.

4030
30.10.2023
Вікторія Матіїв

Про те, як стала монахинею та робить все на більшу славу Божу з журналісткою Фіртки поспілкувалася сестра Софія, яка проживає у монастирі Згромадження Пресвятої Родини у селі Гошів.

5108
24.10.2023
Тіна Любчик

Івано-Франківський національний медичний університет стане першим закладом в системі МОЗ, що має свій басейн, який залучатимуть для відновлення здоров'я українських бійців.  

4598
20.10.2023
Тетяна Дармограй

Як українські енергетики провели наймасштабнішу за всю історію незалежності ремонтну кампанію на енергооб’єктах та чи можливі відключення світла взимку — дізнавалась Фіртка.   

4818

Розглянемо суть і роль старозавітних та новозавітних священників у контексті двох різних поглядів на це. 

282

Беззаперечно, довгі роки священники були й залишаються важливою складовою суспільства, маючи авторитет та суттєвий вплив на його думку. 

935

Як РПЦ і пропагандисти з Дмитрія Донського ліпили образ борця з Золотою Ордою.

1417

На основі праць російських істориків минулого і сучасності демонструється, як з допомогою брехні, фейків і маніпуляцій російською церквою і пропагандистами створювався героїчний образ Олександра Невського. 

2157
30.11.2023

Як зазначають експерти в галузі дієтології, вживання квашеної капусти в невеликих кількостях не тільки поліпшує стан імунної системи, але і в рази знижує ризик розвитку пухлин в організмі.

135
28.11.2023

Зберігання моркви — не проста справа. Щоб вона зберігалася всю зиму, потрібно вчасно її зібрати, правильно підготувати до зберігання.  

250
26.11.2023

Реформа шкільного харчування: найближчим часом громади мають розробити локальну стратегію та місцевий план реалізації змін до 2027 року.  

635
26.11.2023

Церква в умовах війни зміцнює ментальне здоров'я, допомагає стати стійкішими та подолати ті виклики, які стоять перед українською державою та її громадянами.  

562
20.11.2023

З початку повномасштабного російського вторгнення Згромадження Сестер Пресвятої Родини у Гошеві прихистили десятки внутрішньо переміщених осіб.  

5162
16.11.2023

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

20010
11.11.2023

Один чоловік ходив по окрузі, проклинаючи священика та розповсюджуючи про нього по всій парафії брехливі, злісні чутки.

7226
26.11.2023

Головні туристичні пам’ятки Вінниці очолює музей-садиба Миколи Пирогова. На запитання: «Що подивитися в першу чергу у Вінниці?» кожен місцевий житель впевнено назве це культове місце. Музейно-садибний комплекс ім. Пирогова присвяче

1747
24.11.2023

Діяльністю голови обласної військово-цивільної адміністрації Світлани Онищук задоволені 37%, незадоволені – 16%, майже половина – не визначилися з оцінкою.  

1002
15.11.2023

Власне виробництво зброї в Україні є пріоритетом.  

2609
11.11.2023

У ВР зареєстрували шість проєктів постанов про скасування рішення щодо ухвалення закону №10037, згідно з яким податок на доходи фізосіб з забезпечення військових переспрямують з місцевих до держбюджету.  

2864