Майно і землю Франківського арматурного заводу у 14-й раз виставили на торги

 
 
 
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб знову оголосив про продаж на аукціоні заставного майна Івано-Франківського арматурного заводу.
 
 
Це вже 14 подібне оголошення. З 2015 року ні один з оголошених аукціонів так і не відбувся. Все  через відсутність пропозицій. Та й сам завод чимало втратив у ціні. Нині стартова ціна лоту складає 28,9 млн грн, пише Побудовано.
 

Днями на сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з’явилося повідомлення про проведення електронних торгів з продажу активів «Брокбізнесбанку».

 

Мова йде про заставне майно Івано-Франківського заводу трубопровідної арматури, що продається за борги. З молотка мають піти заставлені під кредит у «Брокбізнесбанку» приміщення підприємства, земельна ділянка та навіть база відпочинку. Сума заборгованості заводу по кредиту становить майже 260 млн грн.

 

Як йдеться у повідомленні, на аукціон виставлено виробничі та складські приміщення загальною площею 51 920,2 м кв. Разом з нерухомістю продається земельна ділянка площею 19,29 га, що знаходиться по вулиці Коновальця.

 

Забезпеченням по кредиту виступає також лікувально-оздоровчий комплекс площею 511,8 м кв, по вулиці Петлюри і база відпочинку площею 186,8 м кв разом із земельною ділянкою площею 0,098 га у селі Яблуниця, Івано-Франківської області.

 

Крім того, на торги виставлено обладнання (автокрани, компресори, інше та готова продукція), майнові права та поруки фізичних і юридичних осіб.

 

Електронний аукціону відбудеться 7 березня 2017 року. Початкова ціна лоту складає 28,9 млн грн.

 

Вперше майно арматурного заводу намагалися продати за борги у 2015 році. Тоді його оцінювали у 65,6 млн грн. Відтоді було оголошено 14 аукціонів і жодний не відбувся з причини відсутності пропозицій. Попередній аукціону був запланований на лютий цього року. Тоді за майно і землю заводу просили 32,5 млн грн. 

 

 

 

Довідково:

Івано-Франківський арматурний завод виробляє трубопровідної арматури для підприємств енергетичної галузі, нафтогазового комплексу, хімічної промисловості, металургії та водопостачання.

Комплекс побудований у 1968 році і наразі займає близько 20-ти га землі по вулиці Коновальця, 229. Згідно їхнього офіційного сайту, підприємство веде активну виробничу діяльність та приймає замовлення під підрядників.


21.02.2017 1030 0
Коментарі (0)

04.09.2026
Катерина Гришко

Фіртка розповідає, як працюють шахрайські кол-центри, чому Івано-Франківщина опинилася серед регіонів діяльності транснаціональних мереж та які відомі епізоди правоохоронці зафіксували в області протягом останніх років.

870
26.08.2026
Вікторія Матіїв

В інтерв’ю для Фіртки отець Піо Павлик розповів про своє покликання, служіння під час війни, страх і віру, про людей, які залишаються у Херсоні, та про те, чому сам не хоче їх залишати.

1752
21.08.2026
Вікторія Косович

Аби перевірити, як на Івано-Франківщині виявляють порушників, що здійснюють проїзд територіями природно-заповідного фонду, та наскільки масштабною є проблема джипінгу в Карпатах, Фіртка вирушила у рейд на один день з двома групами Державної екологічної інспекції Карпатського округу.

1767
17.08.2026
Вікторія Матіїв

Чому громадам важливо перетворювати екскурсантів на туристів, як штучний інтелект змінює галузь і чому майбутнє Прикарпаття може бути за Дністровським каньйоном — в інтерв’ю Фіртці розповів начальник відділу туризму Івано-Франківської обласної військової адміністрації Віталій Передерко.

2415
15.08.2026
Олександр Мізін

Фіртка вже писала про схеми шахрайства та чорних рієлторів, детально аналізуючи, як аферисти обирають жертв серед самотніх чи вразливих верств населення. Утім, постає логічне запитання: як звичайному покупцеві захистити себе під час угоди як на первинному, так і на вторинному ринках нерухомості?

2495
11.08.2026

Прикарпатська державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН знову опинилася в центрі уваги.  Ще у серпні 2025 року Фіртка публікувала розслідування про можливі зловживання із державними землями та діяльність посадовців установ НААН. 

2107

Ми живемо в часи, коли цифрові технології непомітно перетнули межу між суто технічним виконанням завдань і сферою духу.

556

В чому парадокс і в чому правий чи неправий Ілон Маск? У всьому. Є сотні чорних лебедів й з добра тисяча сірих носорогів, і все зміниться в секунду.

755

Жоден диктатор в історії не мав інструменту, який тепер доступний кожній ШІ-корпорації, стверджує ізраїльский візіонер Юваль Ной Харарі.  

1119

Слабкі тіла завжди статистично переважали, і наша доба не є в тому винятком.

1750
02.09.2026

Аграрії Івано-Франківщини розпочали посів озимих культур під урожай 2027 року.

373
31.08.2026

Війна та стрес суттєво впливають на харчові звички.

12257 2
25.08.2026

Тривалий стрес впливає не лише на емоційний стан, а й на харчову поведінку та роботу травної системи. У цей період може посилюватися тяга до солодкого, зникати апетит, а після їжі — виникати спазми чи відчуття важкості.  

1376
02.09.2026

У суботу, 5 вересня, у селі Погоня Івано-Франківського району відбудеться особлива молитва «1000 Богородице Діво…» біля чудотворної ікони у відпустовому Марійському центрі «Цариці Вервиці».

592
26.08.2026

Отець Піо Павлик — монах Чину Святого Василя Великого пригадує, що ще в підлітковому віці його зацікавило життя монахів у Гошівському монастирі.

1659
21.08.2026

Цього року до відповідного проєкту залучили 10 парафій, де священників і волонтерів мотивують та навчають допомагати людям, які опинилися у складних життєвих обставинах.  

1321
18.08.2026

У суботу, 12 вересня, напередодні свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, відбудеться проща спільноти «Матері в молитві» ІФА до Гошева.

1591
29.08.2026

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

44606 1
05.09.2026

Ілон Маск виступив у Північній Кароліні (США) на зустрічі міністрів технологій країн G20, яку організував Білий Дім.

196
29.08.2026

Саме під його керівництвом Україна посилила кампанію далекобійних ударів по стратегічних об’єктах росії, зокрема по нафтопереробній галузі. Тепер перед ним стоїть зовсім інше завдання — керувати величезною системою, яка забезпечує українську армію зброєю, людьми та ресурсами.  

621
21.08.2026

Говорити про організацію голосування на тлі російських ракетних та дронових атак нереалістично, вважає оглядач Bloomberg Марк Чемпіон. Заклик колишнього міністра оборони Михайла Федорова до проведення президентських виборів в Україні він називає безрозсудним і неправильним. 

1157
11.08.2026

Сербський аналітик Орхан Драгаш у своїй статті на Хвилі стверджує, що прийом Зеленського в Сербії за кілька місяців до дострокових виборів коштував прем’єр-міністру Вучичу підтримки всередині країни. Прем’єр Сербії усвідомлював це, але все ж пішов на таку зустріч. Чому?

1752