Лазерна хірургія в отоларингології

 

/data/blog/106957/378e77201058bdb2a1e48357160277f2.jpg

 

Застосування лазерних методик в отоларингології - це сучасно, безпечно та дуже ефективно. Найновіші розробки в області лазерної медицини, сучасні лазерні апарати, які використовуються в отоларингології, повністю виключають хірургічне втручання та дозволяють ефективно позбутися різноманітних захворювань.

 

Сучасна отоларингологія дозволяє справлятися з широким колом захворювань, пов'язаних з «вухо-горло-носом». А лазер не тільки розширює ці можливості, а є незамінним засобом успішного лікування.

 

Лазерна отоларингологія відрізняється безперечними перевагами:

-скорочений післяопераційний період;

-швидке одужання;

-високий ефект;

-практично повна безболісність;

-мінімум ускладнень.

 

Для лазерних операцій достатньо проведення місцевої анестезії, тому лазерна хірургія широко застосовується при захворюванні АОР-органів в умовах поліклініки, і, в більшості випадків, не потребує перебування пацієнта в стаціонарі.

 

Наша клініка застосовує хірургічний лазер при:

лікуванні хронічних нежитів (вазомоторних, гіпертрофічних, алергічних);

видаленні кисти, папілом і новоутворень глотки, поліпів порожнини носу;

лікуванні хронічних носових кровотеч;

лікуванні синехій і рубців порожнини носу; лікуванні хропіння; лікуванні хронічного тонзиліту (лазерна лакунотомія або тонзилотомія); лікуванні хронічних гіперпластичних фарингітів

 

Лікування хропіння за допомогою лазерних технологій є найбільш успішним методом.

Технологія дуже проста: за допомогою лазерного променя на поверхні м'якого піднебіння залишаються невеликі опіки, і після їх загоєння тканина затягується, перешкоджаючи подальшій вібрації м'якого неба. Хропіння перестає вас турбувати назавжди.

 

Перевагою даного методу є оперативність, ефективність і виключення ускладнень. Застосування лазеру при лікуванні хропіння - це найоптимальніший спосіб. Лікування захворювань мигдаликів, або тонзиліту, за допомогою лазеру - це безкровна, безболісна, одноразова операція, що дозволяє позбавитися гнійних пробок на мигдаликах.

 

Ефективність процедури становить близько 85%, що є дуже високим показником. Результат лазерного лікування мигдалин - зниження загострень і гострих респіраторних захворювань, зменшення розміру мигдалин і підщелепних лімфовузлів, усунення неприємного запаху. Лікування поліпів носа за допомогою лазеру допомагає повністю забезпечити максимальну чистоту поверхні слизової носа після операції і при цьому запобігти подальшому зростанню поліпів.

 

Ефективна операція, що не викликає хворобливих відчуттів, дискомфорту й ускладнень, лазерне видалення поліпів носа - проходить швидко, так само як і загоєння. Лазерне лікування папілом глотки та інших новоутворень дозволяє добитися максимальних успіхів, тому що подібне втручання не викликає ускладнень у післяопераційний період, легко переноситься хворими, мінімально пошкоджує тканини, не вимагає антибактеріальної і протизапальної терапії. Крім того, цей метод безболісний, безкровний, а операція проводиться в мінімальні терміни.

 

Лазерне лікування вуха. Дуже успішно застосовується лазер в лікуванні захворювання вуха, таких як: новоутворення, посттравматичні деформації, хронічний гнійний середній отит.

 

У хірургії ЛОР-хвороб є велика кількість методів і способів корекції гіперпластичних процесів, які характеризуються розростанням патологічний тканини, а також звужень і різних дефектів зовнішнього та середнього вуха. В області зовнішнього слухового проходу дуже часто зустрічаються папіломи і гемангіоми, які теж легко видаляються лазером

 

Цим же методом лазерної хірургії проводиться видалення поліпів і грануляцій (розростань сполучної тканини) з порожнини середнього вуха з великими дефектами барабанної перетинки при такому захворюванні, як хронічний гнійний середній отит. Особливе місце в хірургії гіперпластичних процесів зовнішнього вуха займають келоїдні рубці вушних раковин.

 

Традиційна хірургія не може повністю вирішити цю проблему. При цьому відзначається велика кількість рецидивів. Із застосуванням лазерної хірургії, лікування келоїдних рубців стало більш ефективним.

 

За допомогою лазера і операцосоіваійного мікроскопау багатьох випадках вдається дуже акуратно видалити посічений колоїдний рубець, з непоганим косметичним ефектом.

 

При цьому ризик рецидиву в післяопераційний період дуже низький. Ендоскопічні втручання із застосуванням лазера є незамінними при мікрохірургічних операціях барабанної порожнини, коли необхідно з великою точністю видаляти мікроскопічні ділянки патологічних тканин, не руйнуючи при цьому цілісності тонких анатомічних структур середнього і внутрішнього вуха.

 

Отже, лазерна отоларингологія на сьогоднішній день - це успішний, безпечний, високоефективний оперативний метод лікування лор-захворювань.

 

 В лікувально-діагностичному центрі «Медекс плюс» лікування проводиться під керівництвом професора Поповича В.І.


19.05.2016 7815 0
Коментарі (0)

21.03.2023
Тіна Любчик

Ідея виготовляти ліки для військових у "гарячі" точки виникла після того, як на запити захисників волонтери шукали ліки. Детальніше про це — журналістці Фіртки розповіла Ірина Федяк, деканеса фармацевтичного факультету ІФНМУ та відповідальна за виготовлення ліків для військових.

223
16.03.2023

Інвестиції в криптовалюту — перевірений метод заробітку. Попри значну кількість варіантів цифрових грошей (близько 11 000), особливою популярністю користується близько сотні з них. 

306
14.03.2023
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки поїхала на Косівщину, щоб поцікавитись у Йосипа Приймака, який понад 35 років займається бондарством, особливостями виготовлення дерев'яного посуду за старовинною традицією та секретами збереження первинної технології цього ремесла на теренах Гуцульщини.   

723
28.02.2023
Іван Муканик

Мирослав Карабін став керівником НОКу в Івано-Франківській області на 2023-2026 роки. Фіртка поцікавилась, що зі спортивних подій планують цьогоріч в області.

10466 21
24.02.2023
Тетяна Дармограй

Як протягом року повномасштабної війни змінилось життя на Прикарпатті та як прикарпатські правоохоронці адаптувались до роботи в умовах воєнного стану, дізнавалась журналістка Фіртки.

1359
22.02.2023
Тіна Любчик

Сили безпеки і оборони України продовжують посилювати. Так, в МВС почали формувати штурмові бригади «Гвардія наступу». Фіртка розповідає, що відомо про набір добровольців на Прикарпатті.

2633

Наукова фантастика початку ХХІ ст. через фільми, серіали нав’язує думку про однозначну загибель нашої планети та потребу колонізації для людства Марсу.

596

Відповідь на це та інші запитання дає Олег Зелез, співвласник компанії HVOYA, яка займається будівництвом каркасних будинків з 2008 року і входить до списку найкращих будкомпаній України.

1799

Концептуальні підходи психології та соціології до ведення бізнесу в Україні

999

Минулого тижня, в лютому 2023 року, делегація Івано-Франківської торгово-промислової палати перебувала в північно-західній Німеччині, в регіонах Східної Фрізії та Папенбургу, на запрошення місцевої регіональної ТПП. Програма перебування видалася насиченою.

1411
16.03.2023

На Косівщині, у селі Яворів, відкрили туристичний об’єкт «Гуцульська сироварня». Фіртка поїхала туди, аби дізнатись тонкощі роботи ферми та рецепти екологічно чистих, натуральних сирів.

1142
11.03.2023

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. Адже організмові потрібно значно більше ресурсів, які йдуть на стреси, переживання та тривоги.

577
06.03.2023

Навесні у продажу з'являються редиска, огірки, шпинат, листковий салат, цибуля та інша рання городина. І хоча у ній містять нітрати, все ж варто включати її до весняного раціону.

833
20.03.2023

У Хрестопоклонну неділю, в храмі Різдва Пресвятої Богородиці смт Ворохти, відбулося освячення двох відреставрованих старовинних ікон та їх сучасних копій.

122
17.03.2023

Чим старші респонденти, тим більше серед них тих, хто відповідає, укріпився у вірі — їх частка зростає від 18% серед тих, кому менш як 30 років, до 34% серед тих, кому понад 60 років. Частка таких найвища у Західному регіоні (31%, тоді як в інших регіонах — від 22% до 24%).

255
14.03.2023

Шлюб — це завжди про двох людей, які одружилися, бо любили одне одного. І ця любов не просто емоційна і поверхова, а любов як вияв волі людини. Священник завжди на шлюбній присязі запитує: «Чи ти хочеш взяти її за жінку чи його за чоловіка?» Відповідають: «Хочу!». Це і є волевиявлення.  

354
09.03.2023

За Біблією спочатку був створений чоловік, потім — жінка. Апостол Павло, коли говорить про сім’ю, наголошує на тому, що жінка повинна слухати свого чоловіка.  

667
17.03.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

3347
20.03.2023

Голова Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпін сьогодні 20 березня, близько 12:00 за київським часом, прилетів до Москви на зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним.  

142
15.03.2023

Група сенаторів США від обох партій тисне на главу Пентагону Ллойда Остіна з вимогою надати більше інформації про те, що потрібно для відправки винищувачів F-16 в Україну.  

340
10.03.2023

Головнокомандувач, командувачі напрямків доповідали щодо ситуації на передовій, загалом у захисті держави.

639
06.03.2023

Кабінет міністрів на своєму позачерговому засіданні 6 березня затвердив директора Національного антикорупційного бюро України.

834