Кубок Олександра Бубена: визначились чвертьфіналісти

Вихідними відбулися другі матчі 1/8 фіналу Шкільного турніру з футзалу "Кубок Президента НФК "Ураган" Олександра Бубена".

За підсумком двох ігор визначилися 8 найкращих команд, які продовжать свою боротьбу в чвертьфіналі.

Варто зазначити, що ігровий день виявився дуже емоційним та напружений, адже учасники розуміли, що перемога - ще один крок на шляху до здійснення шкільної мрії.

ЗШ №13 - СШ №11 - 0:3
З перших секунд матчу, команди почали обмінюватись небезпечними моментами біля воріт один одного. Попередня поразка ЗШ №13 обтяжувала футзалістів та просто не давала права на помилку. СШ №11 навпаки, маючи в запасі попередню перемогу, відчували впевненість та воліли утвердити своє остаточне лідерство. Проте, не дивлячись на відчайдушні спроби обох команд відкрити рахунок, на перерву вони все ж йшли з нульовим рахунком.
Відпочивши, СШ №11 зконцентрувалася й на 20-й хвилині матчу Пригода Олександр поцілив у ворота ЗШ №13. Після чого ЗШ №13 намагалась відігратись, та усі небезпечні моменти біля воріт СШ №11 вони так і не змогли реалізувати. Натомість, на останніх хвилинах матчу Сандурський Максим й Пригода Олесандр зуміли ще раз вразити ворота суперника та вибороти собі путівку в четвертьфінал з рахунком 0:3.

ЗШЛ №23 - ЗШ №19 - 1:8
Минулорічні переможці Шкільного турніру - ЗШ №19, не зраджуючи своїм традиціям знову показала хорошу та результативну гру. Та цього разу забитими м'ячами відзначилися чи не усі футзалісти ЗШ №19. Гра розпочалася з автоголу Гриціва Віктора, який випадково закотив м'яч у власні ворота та приніс ЗШЛ №23 єдиний забитий гол у двох зустрічах.
Далі футзалісти ЗШ №19 розпочали бомбардувати ворота свого суперника і в першому тайму забитими м'ячами відзначились гравці ЗШ №19: Ковалець Богдан, Предко Сергій, Тодорів Арсен, Данилюк Сергій, Михайло Хромей (2) та Кардаш Богдан. Тому команди йшли на перерву за рахунком 1:7. Після перерви, ЗШ №19 дещо збавила темп і забити ще раз вдалося лише Михайлу Хромею, який тим самим оформив хет-трик у даній зустрічі. Матч завершився з рахунком 1:8 на користь ЗШ №19.

УГ №1- ЗШ №12 - 3:2
Дуель цих двох команд розпочалася дуже жваво. Нічийний рахунок в попередній зустрічі змушував команди більше атакувати. Тому, вже на 7-й хвилині матчу Штих Іван влучним пострілом у дальню стійку воріт ЗШ№12 відрив рахунок у матчі. Та за лічені хвилини Кінаш Микола скоротив відрив та зрівняв рахунок в зустрічі. Проте, УГ №1 не влаштовував такий результат і Штих Іван знову вивів свою команду вперед, 2:1.
В другому таймі команди знову обмінювалися незліченною кількістю небезпечних моментів біля воріт один одного.Однак забивати вдавалося лише УГ №1, Штих Іван пробив голкіпера ЗШ №12 вже втретє. Після цього ЗШ №12 намагалась відігратися, але сил стало лише на один забитий м'яч. Гнатів Павло на 23-й хвилині матчу обійшовши захист суперника поцілив прямісінько в центр воріт. Рахунок зістрічі - 3:2.

ЗШІ №1 - ЗШ №26 - 6:1
Враховуючи попередню поразку, ЗШ №26 розпочала зустріч з гострої атаки до воріт суперника. І вже на 6-й хвилині матчу Паліман Денис, використавши можливість, закотив м'яч в пусті ворота ЗШІ №1. Однак, гравці ЗШІ №1 не зажурились й впевнено почали створювати небезпечні моменти для ЗШ №26. Двічі футзалісти ЗШ №26, під тиском таких атак, забивали м'яч у власні ворота. А наприкінці першого тайму Ніколин Владислав приніс третій забитий гол для своєї команди.
Варто зазначити, що ЗШІ №1 у боротьбі за перемогу часто грала агресивно та багато фолила. За лічені секунди до кінця першого тайму, для ЗШ №26 випала нагода пробивати десятиметровий удар у ворота ЗШІ №1 за підсумком 6-ти фолів. Нажаль, безрезультативно. Відпочивши, ЗШІ №1 ще більше активізувалася та не припиняла атакувати ворота суперника. Денисюк Петро, Яцик Іван та Бурган Назарій відмітилися по одному забитому м'ячу, 6:1.

ГІМНАЗІЯ №2 - СШ №5 - 0:5
Срібні призери минулого року - СШ №5 - й цього року сподівається на місце серед фіналістів. Дуель цих двох команд характеризувалася явною перевагою СШ №5. Гравці по черці забивали голи у ворота Гімнації №2. Рахунок в зістрічі відкрив Ткачик Владислав, а пізніше Трощук Дмитро подвоїв перевагу своєї команди.
В другому таймі СШ №5 не збавляючи обертів, знову і знову атакувала свого опонента. Попівняк Марк протягом декількох хвилин оформив „дубль”. Остаточну ж крапку поставив Трощук Дмитро, який приніс своїй команді 5-й забитий гол.

ЗШ №6 - ЗШ №22 - 1:2

Гра розпочалася доволі спокійно, як і минулого разу. Тому і цей матч пройшов у рівній боротьбі. На 8-й хвилині зустрічі Хоминець Віталій зміг вразити ворота ЗШ №22. Футзалісти ЗШ №22 намагалися відігратися, але в першому таймі перевага все ж залишалася за командою ЗШ №6.
Після перерви, ЗШ №22 зібралася та зуміла вирвати перемогу із рук суперника. Гикавець Владислав спромігся оформити „дубль” у матчі й завоювати путів у чвертфінал для своєї команди, 1:2.

УГОРНИЦЬКА ЗШ - ЗШ №18 - 1:7
Зустріч цих двох команд розпочалася з гострих атак ЗШ №18. Вже на 3-й хвилині матчу Бельбас Юрій відкрив рахунок у матчі. За лічені секунди Бельбас Сергій ще двічі вразив ворота суперника. Однак, Угорницька ЗШ скористалася помилкою голкіпера і забила свій перший гол у двох зустрічах. Тут відмітився Сорочин Олег. Гра набирала обертів і ще за хвилину Звоночко Андрій влучним ударом зробив рахунок 1:4 на користь ЗШ №18.
Проте, на цьому атаки ЗШ №18 у воротат опонента не завершились. Бельбас Юрій наздогнав свого брата за кількісю забитих голів та окреслив рахунок у першому таймі - 1:5. Другий тайм також пройшов під егідою ЗШ №18. Бельбас Юрій та Легкий Роман окреслили остаточний рахунок матчу, вразивши ворота Угорницьої школи ще по одному разу. Рахунок зустрічі 1:7.

ЗШ №9 - ЗШ №24 - 0:7
Дуель цих двох команд виявилася аналогічною до попередньої зустрічі. З самого початку матчу ЗШ № 24 взяла на себе роль лідера. Тому як і в минулий раз, вже з перших хвилин ЗШ №24 розпочала свою переможну ходу до воріт ЗШ №9. До перерви футзалісти ЗШ №24 змогли вразити ворота ЗШ №9 п'ять разів. Голами відмітилися : Пащак Вадим, Шуляк Вадим, Титов Дмитро та Бурдін Арсен (2).
Після перерви, домінування ЗШ №24 на майданчу явно відчувалось. Тому, команди грали за сценарієм лідерів. ЗШ №9 попри усі намагання так і не змогла забити гол престижу. В свою чергу гравці ЗШ №24 принесли своїй команді ще 2 забитих м'яча та поставили крапку у зістрічі - 0:7.

Ігри 1/4 фіналу: та 16 березня пише sport.if.ua.