Котяче "разводілово"

 

Регіонали й далі традиційно розводять котят, тобто нас, дурних парафіян.

Днями це сталося на Кабміні. Азаров дав протокольне доручення своїм урядовцям: за рахунок резервних коштів кабміну до кількості 3 тис. беркутівців і 1тис. грифону набрати ще 26 тис. особового складу. Зараз всі парафіяни, незалежно від роду і форми занять, занурені у телевізор, радіо чи інтернет і, зрозуміло, дізналися про це миттєво від наших журналістів. Страшна новина призводила навіть до аварійної ситуації на дорогах. Все, друзі, пі-ець революції!

Однак чудовим заспокійливим чи то антидепресантом тут стане не валер'янка чи стакан горілки, а звичайний калькулятор. Зарплата для 26 тис. птахоподібних складе з розрахунку реальних ставок на голову 3,5 тис. гривень на рік, навіть не рахуючи офіцерів, виходить вражаюча - 1млрд. 92млн. гривень. А якщо додати зброю, обмундирування, навчання, обслуговування, то цю цифру сміливо можна множити на два. Нема у кабміну таких грошей навіть близько. А уявіть, що цю армаду треба ще набрати, поселити і т.д. і т. п.

До серії того ж розводу відносяться розповіді, що навколо Майдану розташовано 8 тис. беркутят і ще хмара їх воює по областях. А люди хвилюються, бояться, що, власне, й потрібно опоненту.

А ще кращим "розводом" кошенят стали перші домовленості опозиції і влади у стінах парламенту. І річ навіть не в тому, що ми лише повертаємося до ситуації 16 січня. Особливістю цих домовленостей є безперервне повторювання, що бюджет переглядати не будуть. Адже ж країна зупиниться.

Власне й не переглянули. А варто було б лише заради одного пункту відправити цей документ у сміттєву корзину. Мова йде про 18 млрд. грн., які у 2014 році заплановано виділити держшахтам Донбасу. Гроші, які, не секрет вже ні для кого, вкрадуть повністю.

Заради такого кушу не гріх було затіяти 16 січня й бучу з антидемократичними законами. Законів тепер нема, а злодійський бюджет залишився.

Якщо ви мені не вірите, пригадайте ситуацію із прийняттям закону Ківалова-Колесніченка (Ка-ка). Там вже було використано подібний відволікаючий маневр. У той день було прийнято Закон про передачу морських портів України у концесію і, зрозуміло, виконавцем є Кабмін. Це фактично можливість для міністрів халявної передачі їх у приватні руки.

Щоб ви зрозуміли масштаб вкраденого, поясню: через ці порти проходить весь китайський, турецький, американський, австралійський і т.д. імпорт. Це десятки мільярдів доларів на рік…

Коротше кажучи – оцініть красу гри…

На закінчення хотілося б звернутися до опозиційних журналістів і політиків із проханням аналізувати інформацію, яку їм скидає влада. Позаяк війна, не секрет, буває ще й інформаційна...

До речі про політиків. Особливо про нашу "тритушку". Вони прекрасно знають і розуміють про що я. Однак на всіх язиках всі мовчать. Бо благоденствують…Переконаний, що з цих мільярдів теж…


31.01.2014 Олег Олексюк 1230 3
24.09.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка поспілкувалась із психологинею Валерією Худзіцькою та дізналась, як продовжувати або почати працювати під час війни, не травмуючи себе.

281
20.09.2022
Тіна Любчик

Фіртка поспілкувалася з отцем Йосафатом Бойком, настоятелем парафії Святих Кирила і Методія в Крихівцях, про досвід волонтерства та благодійності у час війни.

934
16.09.2022
Тетяна Дармограй

Іванофранківець на фронті не вперше. «Шериф» захищав Україну від російської орди ще у 2014 році, коли окупанти вторглися на територію українського Донбасу. Тепер його бригада знову зупиняє російську армію на сході України.

2324
12.09.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з головною психологинею благодійного фонду «Діти Героїв», що опікується дітьми, які втратили одного або обох батьків під час війни, Мартою Білик про те, як розмовляти про війну та її наслідки, не травмувавши.

855
07.09.2022
Андрій Левкович

Давні греки мислили час в багатьох іпостасях (як лінійний, циклічний, миттєвий…), головні з яких дві – час, як черга слідування подій і час невловної миті змін.

1067
31.08.2022
Тіна Любчик

Журналістка Фіртки дізналась у Миколи Рожка, ректора Івано-Франківського національного медичного університету, наскільки заклад готовий до нового навчального року та як готуватимуть майбутніх медиків.    

2082

З 1 по 5 вересня на Запорізькій АЕС працювала місія МАГАТЕ. За результатами свого візиту вони представили звіт з фактами та рекомендаціями.

820

Татуювання на тілі людини явище не нове, і в сучасному світі доволі поширене, лише у нашому суспільстві до нього ставились і здається ставляться доволі стримано. До малюнків на тілі відносяться по-різному: хтось ними захоплюється,  а хтось подекуди

1357 1

Вважаю, що некоректно визначати, що церква продукує забобони. Кредо віри визначає «Вірую в єдину святу .. церкву», то ж святість і забобони несумісні.

1596

На щастя, переважна більшість держав світу розуміє справжню ситуацію в російсько-українській війні. Хто на кого напав, хто обороняє по праву свою територію, і де тут світла й темна сторона. Але в міжнародному праві та відносинах самого розуміння мало.

1717
24.09.2022

В області розпочали сівбу озимих зернових культур.  

237
18.09.2022

Аби на власні очі побачити, що навіть попри війну в Україні, підприємці не лише працюють, а й заробляють і дають роботу місцевим.

444
07.09.2022

Від жовтня в Україні знизяться ціни на гречку. Наразі аграрії вже зібрали 20 тисяч тонн гречаної крупи.

761
24.09.2022

Відомо, що на рештках костелу почали зводити дерев'яну будівлю у 1900 році. Відтоді 36 років у ній молилися жителі двох сіл — Креховичів і Брошнів-Осади.

478
18.09.2022

Депутати Івано-Франківської облради просять керівництво держави заборонити Українську православну церкву Московського патріархату в країні, ініціювати розслідування її діяльності та покарати винних за колабораціонізм.

420
12.09.2022

Зокрема, віряни молитимуться за мир в Україні, припинення війни та за всіх військових.  

630
02.09.2022

Кожного дня у соціальних мережах отець Іван Гнатюк проводить молитву онлайн, відповідає на запитання, дає поради.

1143
26.09.2022

Це вже другий фільм режисера та кінокомпанії. Якщо першим фільмом в українському прокаті була новорічна кінокомедія «Все буде Ок!», то «Патерн» знятий в жанрі конспірологічного трилера.  

117
24.09.2022

Крім того, він наголосив, що світ "абсолютно справедливо" відреагує на так звані "референдуми", які окупаційна влада намагається зараз провести в Криму та в інших частинах України, які вона "поки контролює".

212
18.09.2022

Окрім того, керівництво Збройних сил наголосило, що «керується принципом єдиноначальності» і «не допускає всередині військового колективу розколів».

354
12.09.2022

Восьмого вересня на 97-му році життя померла королева Великої Британії Єлизавета ІІ.

755
07.09.2022

Співрозмовники приділили увагу безпековим гарантіям та обговорили участь Великої Британії у відбудові України.

693