«Конституційна асамблея наперсточників»

 

                 

         З картковими шулерами в карти не грають. Хто свідомо погоджується грати в карти з шулерами, тих в кінцевому рахунку і грають.

 

         В діючій Конституції України, як і в попередніх редакціях, про руку  Чечетова нічого не мовиться. Але вона махає! Махає конституційну більшість Верховної Ради України! Махає весь політикум країни! Махає весь народ! Махає державу, імідж та міжнародну репутацію України!

 

         Від згоди на входження до складу Конституційної асамблеї представників від опозиційних політичних сил та фракцій, з утопічною ілюзією принесення народові додаткової жменьки демократії, свободи та щастя, яке буде продовжувати відбуватися паралельно з маханням тієї ж руки Чечетова, а в кінцевому рахунку обернеться беззастережним повторенням цієї наруги і в подальшому, незалежно від прізвища «махалова», сутність режиму не зміниться. Рука махатиме далі вже при новій Конституції.

 

        Міняти треба не тільки, і не стільки Конституцію, яка в будь-якій редакції беззахисна і вразлива, як молоденьке й гарненьке дівчисько, в нічний час на околицях єнакіївських териконів, скільки гнати якомога швидше її  ГАРАНТА!

 

        Адже в діючій Конституції чітко записано про право  формування парламентської більшості виключно(!) ФРАКЦІЯМИ, за результатами волевиявлення виборців. А сформували більшість під Януковича, з числа «тушок»! Конституційний суд це «благословив!» Як Гундяєв «братву»!

 

        В Конституції зазначено, що голосування відбувається шляхом персонального волевиявлення кожного депутата, без права уповноваження (передоручення) на це інших осіб. А голосують, як піаністи, один депутат п’ятьма картками. Конституційний суд «благословляє»! Гарант гарантує!

 

       Боротися потрібно не лише з наслідками, а в першу чергу з причиною. Якщо ви в квартирі забули закрити кран з водою, і переповнена водою ванна затоплює вашу квартиру і сусідів знизу, то ви будете витрачати усі сили на наради з усією родиною та сусідами, як краще і ефективніше  зібрати воду з підлоги в тазик, чи простіше та ефективніше спочатку просто закрити кран?

 

       Невже в опозиції є настільки наївні люди, які реально сподіваються своєю присутністю щось змінити в складі антиконституційної асамблеї? Що би не напрацювала Конституційна асамблея, в якій абсолютно домінуюча більшість буде з перевірених людей режиму, голосувати за зміни до Конституції (за Конституцією) може лише «рука Чечетова», в стінах ВРУ, в якій опозиція має своє представництво, в межах до 150 депутатів. І коли їх хоч раз почула провладна більшість? Погодилася підтримати хоч якусь, не значущу поправку чи законопроект опозиції?

 

       Поки Юлія Тимошенко, Юрій Луценко та Валерій Іващенко безвинно сидітимуть в буцегарнях Януковича, і допоки президент, не накаже своїй недоторканій «братві» декриміналізувати статтю 365 КК, не накаже припинити  знущання та катування опозиціонерів, допоки власник золотого унітазу одноосібно порушуватиме Конституцію, права людини, свободу слова, соціальні гарантії та захист незахищених верств населення, цинічно ігноруватиме міжнародні конвенції ратифіковані Україною та загальновизнані норми міжнародного права, а банда з Банкової та Грушевського безкарно розкрадатиме десятки мільярдів бюджетних коштів, активів та цілі галузі економіки, а прокуратори з гламурними інквізиторами «шитимуть» все нові та й нові «справи» проти опозиціонерів, та членів їх родин, допоки Конституційний (проституційний) суд обслуговуватиме володаря Межигір’я, як покірна гейша «зголоднілого» війною солдата Квантунської армії, доти дискутувати про недоречні  банальності ілюзорних змін, до розтоптаної страусячими мештами Конституції України, за участі опозиції (а можливо придворної опозиції та інтелігенції), що за задумом режиму, легалізує в очах світової громадськості аферу з конституційної реформи, є звичайним зрадництвом і щонайменше недалекоглядністю.

 

       Бажано з-за дерева все ж бачити ліс.

       Не сідайте грати в карти з шулерами і шукати щастя у наперсточників.

       Він, покращив життя вже сьогодні (собі)!

       Він, почув кожного (олігарха)!

       Він, реалізував державну шкільну програму «Теплий туалет дітям» (золотим унітазом в Межигір’ї, своїм дітям)!

       Він, бореться з корупцією (корупціонери безмежно вдячні)!

       Він, інтегрує Україну в Європу (виходить поки тільки в ...)!

       Він, увімкає Україну (вже майже всю і умикнули)!

 

 

   Голова фракції «Батьківщина»

   Івано-Франківської обласної ради                      Юрій Романюк


30.01.2012 Юрій Романюк 1571 3
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

3702
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

12236 1
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

2501
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

2357
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

3329
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

5367

Війна росії проти України змінила наше життя до невпізнаваності, а звірства росіян над українцями змусила багатьох хлопців і дівчат, серед яких чимало християн, взяти до рук зброю і захищати свій народ.  

1192

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

1594

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

2125

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

1822
28.05.2024

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

389
24.05.2024

Посівна кампанія в Івано-Франківській громаді в розпалі.   

297
27.05.2024

Згромадження Сестер Пресвятої родини виникло у 911 році, засновницею є сестра Текля Юзефів.  

420
24.05.2024

Цьогоріч Молитовний сніданок відбувся під гаслом “Незламність. Віра. Стійкість”.  

792
19.05.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

9321
12.05.2024

Про значення неділі журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1136
27.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

21027
26.05.2024

Російські окупаційні війська не досягли заявленої кремлівським правителем Владіміром Путіним мети щодо створення "буферної зони" на півночі Харківської області.  

219
24.05.2024

Як наголосив президент, "захист життя повинен мати всі необхідні інструменти, щоб дійсно перемагати терористів".

388
19.05.2024

В Україні громадяни переважно змінили свою думку у порівнянні із попередніми роками та вважають, що для країни важливіша демократична система, ніж сильний лідер.    

851
14.05.2024

Найбільш підготовлений рубіж — той, що розміщений на деякій відстані, що дозволяє використовувати й засоби інженерного озброєння, й залізобетонні споруди.

1628 11