Коломийський Комітет захисту України вимагає звільнення заступника міського голови

Міський голова Коломиї не зміг бути присутнім на засіданні Коломийського народного комітету захисту України, як повідомив голова організації Володимир Янкевич, через відзначення Дня медичного працівника, а шкода… Головне питання чергових зборів – оцінка роботи заступника міського голови з гуманітарних питань Ігоря Граділя.

 

«Вісім місяців тому Комітет захисту України обіцяв теперішньому міському голові Ігореві Слюзарю, що буде підтримувати його на виборах. Також існувала домовленість про тісну співпрацю, але за умови, якщо коломийська міська рада під його керівництвом проводитиме в місті проукраїнську патріотичну роботу. Громадська рада, зі свого боку, зобов’язувалася допомагати в цій роботі. Міський голова запевнював, що буде вести саме таку роботу і виконуватиме побажання громади. Але наразі виходить інакше», – зазначила у своєму виступі Ольга Вітенко.

 

Головний камінь спотикання – небажання заступника з гуманітарних питань Ігоря Граділя спів­працювати з членами громадських організацій та його незадовільна робота щодо патріотичного виховання молоді. Члени Комітету захисту України вимагають відставки пана Граділя.

 

«Подальша співпраця з Ігорем Граділем є неможлива, оскільки він не є ані щирим патріотом України, ані хоча би відвертим у стосунках з представниками громади. Ми вважаємо, що ця людина – пристосуванець, якого мало цікавлять політичні аспекти життя в державі і в громаді, зокрема. Він не готовий жертвувати особистими меркантильними інтересами заради інтересів українців і членів громади. Якщо пан Граділь продовжуватиме посідати це крісло, то Комітет захисту України та громадська рада при міському голові будуть вимушені припинити співпрацю з міським головою», – сказала пані Вітенко.

 

Згадувати усі претензії до Ігоря Граділя не будемо, а от останньою краплею для представників громади було ставлення «вельмишановного» заступника з гуманітарних питань до організації відзначення 22 червня – Дня початку війни.

 

Більш як за місяць до цієї дати члени громадської ради подали свої пропозиції Ігореві Граділю і запропонували створити оргкомітет. Десятого червня відбулося перше засідання робочої групи, де було прийнято за основу всі пропозиції, а вже 15 червня Ігор Граділь, мало того що не зорганізував і не підтвердив виконання програми відзначення цього дня згідно з погодженими пропозиціями, а ще й заявив, що зібрання оргкомітету є незаконним.

 

«Ми на порозі 20-річчя незалежності України і бачили при владі різних людей, але так, як ставиться Ігор Граділь, тобто ніяк, не ставився ніхто. Граділь не просто нічого не робить, а шкодить. Ця людина є ані акумулятором у цьому місті, ані ініціатором», – наголосив В. Янкевич.

 

Голова міськрайонного товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка Василь Глаголюк, який обіймав посаду заступника міського голови з гуманітарних питань два скликання, наголосив: «Ігор Граділь не має відповідної підготовки для цієї посади і не має необхідних даних для того, щоб якісно і професійно виконувати свою роботу».

 

Члени Коломийського народного комітету захисту України вважають помилкою призначення Ігоря Граділя на посаду заступника міського голови з гуманітарних питань. Вони одноголосно прийняли рішення про направлення звернення до міського голови міста Коломиї Ігоря Слюзара з вимогою звільнити Ігоря Граділя з займаної посади і призначити на його місце фахову людину.

 

Оксана Островська, Коломийські Вісти


24.06.2011 2521 0
Коментарі (0)

15.07.2024
Тетяна Дармограй

Громадяни мають оновити три основні категорії своїх даних — місце проживання, номер телефону і, за наявності, електронну адресу.

4110
29.06.2024
Вікторія Матіїв

Як змінилась робота ЦНАПу в умовах війни, з якими викликами стикнулись, які послуги є найпопулярнішими та як у ЦНАПі оновлюють дані військовозобов'язані, журналістка Фіртки розпитала у директора Департаменту адміністративних послуг Богдана Пителя.

1475 3
08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

3615 2
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

2813
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

7455 2
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

19661 29

Поняття святості, як певної інакшості, духовної досконалості присутнє у різних релігіях.   

479

Поширений вислів «Пийте, але не впивайтеся» часто приписують Ісусу Христу. Втім, чи дійсно в Священному Писанні християн є цей вираз і яке ставлення до алкоголю і його вживанню ми бачимо у Біблії?

1490

Для того, щоб відправляти Зеленського «з речами на вихід», треба запропонувати – а що далі? В умовах війни ми не можемо припустити, щоб країна жила без Президента, яке б прізвище він не мав. 

2003

13 червня 2024 року США та Україна підписали двосторонню безпекову угоду, яка має декларативний характер. Документ не буде ратифікований Конгресом США, бо являє собою декларацію про наміри без чітких гарантій безпеки.

1869
15.07.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

14123
09.07.2024

Прикарпаття лідирує в Україні з урожайності озимого ячменю з показником 67,5 ц/га.  

256
06.07.2024

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

2074
15.07.2024

Отець Антоній Яремчук — вислужений ігумен монастиря та парох парафії Успіння Матері Божої у мальовничому, чудовому відпустовому місці в селі Погоня.  

920 1
11.07.2024

Подружжя — окреме святе таїнство, нерозривний союз, який заснований самим Господом.  

5780
07.07.2024

В Івано-Франківську освятили престол в оновленому храмі релігійної громади Матері Божої Неустанної Помочі, що на вулиці Івасюка.  

4415 1
03.07.2024

Як церква визначає роль чоловіка та жінки у шлюбі та як ці ролі можуть змінюватися з часом, пояснив священник. 

1057 3
15.07.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

23088 1
16.07.2024

Зауважимо, соціологи, які опитали понад дві тисячі респондентів, наголошують, що «це думка тилу».

147
14.07.2024

Серед тих, хто бачить скоріше єдність або хоча б в рівній мірі елементи єдності та роз’єднаності, переважна більшість (67-68%) хочуть бачити критику влади конструктивною або щоб її взагалі не було.  

578 1
09.07.2024

У селі Черніїв, що на Прикарпатті, демонтували пам'ятник радянському солдату.  

1087
04.07.2024

Наскільки ефективною є робота міської ради та які пріоритети у діяльності депутатів, розповів секретар Івано-Франківської міської ради.

1134 5