Коли стартувало "зливання" губернатора Прикарпаття?

 

Давайте ПРосто повернімося у шестимісячну давнину і подивимося на ту подію іншим поглядом. 
- Чому ніхто тоді не надав уваги ПРичинам цієї ПРовокації ПРоти посла? 
- Чому, те що побачив і прорахував Романюк більше ніхто не побачив і не надав цьому значення.

А тепер дружньо екстраполюємося у 17 квітня 2013 року:

«Спланована провокація по зриву організованої посольством США, в рамках офіційного візиту Посла США на Прикарпаття Джона Теффта акції «ТехноКемп 2.0», в Національному університеті нафти і газу, де ніби то виявився замінованим корпус університету, за інформацією анонімного «мінувальника», здійснена за участі молодіжного крила Партії регіонів (молодіжки ПР), за прямою вказівкою їх обласного керівництва», - йдеться в повідомленні.

На думку Романюка, є дві причини такої провокації. 
"По-перше, насолити високопосадовцям США та безпосередньо Послу Джону Теффту.

І по-друге, здескредитувати в очах Посла Джона Тефта і Банкової - місцеву владу, на чолі з головою ОДА М.Вишиванюком, яка «нездатна забезпечити і відверто провалила важливий міжнародний захід під проводом посольства США». 

«Підтверженням цих очевидних, на мій погляд, підозр буде нездатність правоохоронців знайти сПРавжнього винного «мінувальника» універу», - написав депутат. (Цитати з іншого сайту).

А тепер реакція "наступника":

«Напевно Романюк спілкується з анонімом і в нього більше інформації, ніж в міліції, СБУ і прокуратури і ми будемо наполягати , щоб правоохоронці все-таки довели цю справу до кінця, - зіронізував Чуднов. - Хоча мене дивує, чому правоохоронна система області не спрацювала більш оперативно і тільки після наших звернень було розпочате досудове слідство відносно цієї інформації. Юрка ждуть судові позови , обласна молодіжна ПР подасть в понеділок до суду і я переконаний, що Юра Романюк буде публічно вибачатися за ту брехню, яку він розповсюдив». Крім того регіонал зазначив, що його однопартійці будуть вимагати відшкодування моральної шкоди у розмірі однієї гривні. (Цитата з іншого сайту)

Викладена у даному пості інформація є лише моїм ОЦІНОЧНИМ СУДЖЕННЯМ!!! ЦЕ НЕ ВИКЛАДЕННЯ ФАКТУ І НЕ ЙОГО СТВЕРДЖЕННЯ. ЦЕ ЛИШЕ МОЇ ДОМИСЛИ!!!

 

Опубліковано в Фейсбуці


14.11.2013 Юрій Романюк 1165 7
24.09.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка поспілкувалась із психологинею Валерією Худзіцькою та дізналась, як продовжувати або почати працювати під час війни, не травмуючи себе.

542
20.09.2022
Тіна Любчик

Фіртка поспілкувалася з отцем Йосафатом Бойком, настоятелем парафії Святих Кирила і Методія в Крихівцях, про досвід волонтерства та благодійності у час війни.

1188
16.09.2022
Тетяна Дармограй

Іванофранківець на фронті не вперше. «Шериф» захищав Україну від російської орди ще у 2014 році, коли окупанти вторглися на територію українського Донбасу. Тепер його бригада знову зупиняє російську армію на сході України.

2690
12.09.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з головною психологинею благодійного фонду «Діти Героїв», що опікується дітьми, які втратили одного або обох батьків під час війни, Мартою Білик про те, як розмовляти про війну та її наслідки, не травмувавши.

1084
07.09.2022
Андрій Левкович

Давні греки мислили час в багатьох іпостасях (як лінійний, циклічний, миттєвий…), головні з яких дві – час, як черга слідування подій і час невловної миті змін.

1328
31.08.2022
Тіна Любчик

Журналістка Фіртки дізналась у Миколи Рожка, ректора Івано-Франківського національного медичного університету, наскільки заклад готовий до нового навчального року та як готуватимуть майбутніх медиків.    

2709

З 1 по 5 вересня на Запорізькій АЕС працювала місія МАГАТЕ. За результатами свого візиту вони представили звіт з фактами та рекомендаціями.

1043

Татуювання на тілі людини явище не нове, і в сучасному світі доволі поширене, лише у нашому суспільстві до нього ставились і здається ставляться доволі стримано. До малюнків на тілі відносяться по-різному: хтось ними захоплюється,  а хтось подекуди

1609 1

Вважаю, що некоректно визначати, що церква продукує забобони. Кредо віри визначає «Вірую в єдину святу .. церкву», то ж святість і забобони несумісні.

1853

На щастя, переважна більшість держав світу розуміє справжню ситуацію в російсько-українській війні. Хто на кого напав, хто обороняє по праву свою територію, і де тут світла й темна сторона. Але в міжнародному праві та відносинах самого розуміння мало.

1934
01.10.2022

У Калуші соціальна їдальня для вимушених переселенців працює на базі другого ліцею.  

124
24.09.2022

В області розпочали сівбу озимих зернових культур.  

459
18.09.2022

Аби на власні очі побачити, що навіть попри війну в Україні, підприємці не лише працюють, а й заробляють і дають роботу місцевим.

668
29.09.2022

У Крихівцях при парафії Святих Кирила і Методія будують дитячий садочок, який матиме назву «Ковчег». Цей процес триває вже 3,5 роки.  

203
24.09.2022

Відомо, що на рештках костелу почали зводити дерев'яну будівлю у 1900 році. Відтоді 36 років у ній молилися жителі двох сіл — Креховичів і Брошнів-Осади.

752
18.09.2022

Депутати Івано-Франківської облради просять керівництво держави заборонити Українську православну церкву Московського патріархату в країні, ініціювати розслідування її діяльності та покарати винних за колабораціонізм.

650
12.09.2022

Зокрема, віряни молитимуться за мир в Україні, припинення війни та за всіх військових.  

852
26.09.2022

Це вже другий фільм режисера та кінокомпанії. Якщо першим фільмом в українському прокаті була новорічна кінокомедія «Все буде Ок!», то «Патерн» знятий в жанрі конспірологічного трилера.  

465
30.09.2022

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна буде вести перемовини тільки із новою владою росії.  

141
27.09.2022

Подоляк наголосив, що після успішного контрнаступу Збройних сил України на харківському напрямку політична еліта Росії почала розуміти, що вона може програти війну, а країни світу переконалися в слабкості армії та військово-промислового комплексу Російської Федерації.

335
24.09.2022

Крім того, він наголосив, що світ "абсолютно справедливо" відреагує на так звані "референдуми", які окупаційна влада намагається зараз провести в Криму та в інших частинах України, які вона "поки контролює".

450
18.09.2022

Окрім того, керівництво Збройних сил наголосило, що «керується принципом єдиноначальності» і «не допускає всередині військового колективу розколів».

564