Керівники Івано-Франківської облради відвідали Богородчанський район

2 лютого голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, перший заступник голови обласної ради Василь Гладій та заступник голови обласної ради Остап Дзеса відвідали Богородчанський район. Метою чергової робочої поїздки, які започатковані керівництвом обласної ради, було ознайомлення з об’єктами, які пропонується включити в програму соціально-економічного розвитку для виділення коштів на ці об’єкти з обласного бюджету.

“Найголовніше – на власні очі побачити, що робиться в конкретних населених пунктах, для того, щоб приймати остаточні рішення. Обласний бюджет не безмежний, тому треба вибирати пріоритети”, – сказав голова обласної ради Олександр Сич.

В Богородчанському районі керівники облради в супроводі представників місцевої влади ознайомилися з проблемами Богородчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, станом реконструкції очисних споруд в селі Дзвиняч і перспективою відкриття дитячого садка у цьому селі. В Солотвині оглянули незавершене будівництво школи-ліцею, а в селах Раковець і Кривець відвідали сільські школи, які знаходяться в непристосованих приміщеннях, а умови для навчання дітей вкрай незадовільні.

“Такі раритетні і доісторичні школи, які ми бачили в селах Раківець і Кривець Богородчанського району – це вже пережиток глибокого минулого і вони не можуть виконувати свого завдання. Тому ми будемо працювати над тим, щоб та субвенція, яка буде йти з державного бюджету, була направлена і на ці села, для будівництва у них нових, сучасних шкіл”, - сказав Олександр Сич.

Також керівники обласної ради ознайомилися з проблемами газифікації села Пороги, реконструкцією клубу під дитячий садок в селі Гута, перспективою будівництва підвідного газопроводу в селі Космач та відкриття дитячих дошкільних закладів в селах Старуня та Грабовець.

Керівництво обласної ради планує відвідати всі райони Івано-Франківської області і детально ознайомитися з проблемними питаннями для їх можливого врахування при затвердженні програми соціально-економічного розвитку Івано-Франківщини на 2011 рік.

 

13


03.02.2011 2218 1
Коментарі (1)

виборці 2011.02.03, 15:36
Панове керівники області, нам не потрібно ваше показове дбання про стан справ у краї, тим більше, що і Гладій,і Шкварилюк та і Остап Дзеса давно в курсі всіх проблем області( тобто повинні бути в курсі, бо два перші ще недавно займали найвищі пости в обладміністрації, а третій - в облраді). ПРАЦЮЙТЕ ТИХОЮ САПОЮ, А ЗА ДОБРИЙ РЕЗУЛЬТАТ БУДЕМО ВАМ ЩИРО ВДЯЧНІ!
26.11.2022
Тіна Любчик

Цьогоріч в рамках проєкту «Прикарпаття – регіон для релокації», який розпочався в Івано-Франківській області, організували серію круглих столів, тобто зустрічей, де підприємці релокованого бізнесу мали можливість познайомитися з підприємцями Прикарпаття.

644
19.11.2022
Уляна Мокринчук

Як харчуватись під час війни, аби не нашкодити своєму здоров’ю, а також, як підготувати свій організм до зимового періоду та запобігати вірусним захворювання Фіртка поцікавилась у лікарки-терапевта, дієтологині Тетяни Чевалюк.  

910
18.11.2022

Фіртка поспілкувалася з Олегом Доскачем, директором з розвитку девелоперської компанії про те, чим «живе» ринок первинного житлового будівництва на заході України та Івано-Франківська, зокрема? З якими викликами стикнулася компанія і як їх вирішила? Як ефективно вести управління під час війни, економічної кризи та шаленої конкуренції?

1059
14.11.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка підготувала актуальну інформацію про пошуки зниклих безвісти в Україні та що не варто робити, щоб не нашкодити зниклому.

1363
10.11.2022
Тіна Любчик

Своєю історією поділився Василь Джердж, військовий, який служив у 75 батальйоні територіальної оборони, при цьому маючи громадянство росії та тимчасове посвідчення громадянина України.

2455 7
31.10.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка поїхала на Косівщину, аби дізнатись тонкощі роботи ферми, рецепти екологічно чистих, натуральних сирів, на власні очі побачити кіз елітних порід та пройти справжню козячу терапію.

2824

Останні свої публічні виступи Урсула фон дер Ляєн символічно проводить в синьо-жовтому вбранні, або в сорочках з українською вишивкою. Її виступи в підтримку України викликають дуже хвилюючі емоції. Хотілося б ще раз їх пригадати...

1004

Останнім часом з наближенням зими в українському суспільстві серед християн східного обряду підіймається «календарне питання», а саме - дата святкування Різдва Христового: традиційно (за юліанським календарем) – 7 січня, чи за григоріанським календарем – 25 грудня.

1914

Скільки вивісок на храмах не міняй, чи не проводь псевдосиноди для замилювання очей, все одно, зайшовши до храму і почувши, якою мовою моляться духовенство і віряни, починаєш розуміти, в якій церкві дійсно знаходишся і якому народу Церква належить.

1403

Зовсім скоро вітрини крамничок потроху будуть прикрашати стиглими гарбузами із зловісною усмішкою, де-не-де з’являться відьомські капелюшки з мітлами, і таким чином нам нагадають про прихід абсолютно чужого нашій культурі і народу свята - Гелловін.

2483
25.11.2022

Раціональне харчування – це харчування, що забезпечує зростання, нормальний розвиток і життєдіяльність людини, що сприяє поліпшенню його здоров’я і профілактиці захворювань.  

241
23.11.2022

Рекомендації щодо профілактики захворювання на COVID-19 та гострих респіраторних захворювань та  грипу Фіртка дізнавалась у лікарки-терапевта, дієтологині Тетяни Чевалюк.  

396
18.11.2022

Зовсім скоро настане зима, а це значить, що зараз потрібно максимально запастися вітамінами та мікроелементами.  

663
28.11.2022

У результаті огляду комплексу приміщень правоохоронці виявили проросійську та антиукраїнську агітаційну літературу, у якій заперечується існування українського народу і мови та право України на державність.

109
20.11.2022

Сьогодні в Україні триває чимало дискусії з приводу, коли святкувати Різдво. Чимало громадян хотіли б перенести святкування Різдва із 7 січня на 25 грудня, щоб відзначати свято за григоріанським календарем – разом з усім християнським світом.  

5602
14.11.2022

Парафія села Криворівня Івано-Франківської області вирішила перенести святкування Різдва із 7 січня на 25 грудня, щоб відзначати свято за григоріанським календарем – разом з усім християнським світом.  

1007
06.11.2022

Найвищий рівень довіри до Церкви в західному регіоні (86%), у центральному регіоні їй довіряють 72%.    

1151
14.11.2022

Історія сюжету заснована на реальних подіях. Захід присвячений 80-річчю створення УПА.  

742
27.11.2022

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що поразка Росії у війні проти України матиме позитивні наслідки для всього світу.  

197
19.11.2022

Білий дім заявив, що тільки президент України Володимир Зеленський може прийняти рішення про початок мирних переговорів з Росією, відкинувши думку про те, що США тиснуть на Київ для переговорів.

611
14.11.2022

Міністерство закордонних справ України відреагувало на заяви Росії, яка "не сприймає попередніх умов щодо України.  

738
06.11.2022

Адміністрація президента США Джо Байдена приватно закликає українську владу заявити про свою готовність вести переговори з Росією.  

1052