Кандидати на посаду ректора Прикарпатського університету виступили - фаворити Великочий та Цепенда (ДОДАНО ФОТО)

 

Як вже повідомляла «Фіртка», сьогодні розпочалася конференція трудового колективу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. На порядку денному: внесення до складу Вченої ради університету та обрання претендентів на вакантну посаду ректора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

 

На конференції в президії присутній представник Табачника, заступник міністра освіти та науки, молоді та спорту Євген Суліма, народний депутат України Ігор Зварич, заступник голови Івано-Франківської ОДА Роман Іваницький та заступник голови обласної ради Остап Дзеса.

 

Нещодавно усі четверо претендентів доповіли перед конференцією та відповіли на запитання залу.

 

Першим доповідав директор інституту туризму Володимир Великочий. Молодий професор першим подав документи для участі у виборах.  Із залу Великочию задали питання про його політичну приналежність. На що він відповів, що є позапартійним. «Університет мусить працювати з усіма політичними партіями, які працюють на розвиток країни» - вважає молодий науковець.

Також Володимир Великочий заявив, що негативно ставиться до запровадження другої державної мови.

 

Другим виступив екс-ректор Богдан Остафійчук. Він заявив, що бажає стати новообраним ректором аби закінчити розпочате. Для цього Остафійчуку необхідно всього 1 рік на посаді ректора, а далі він готовий передати крісло очільника «вузу» будь-кому з бажаючих.

Щодо міністерської догани, яка була видана щодо Богдана Остафійчука в січні місяці цього року, екс-ректор має на руках рішення суду, яке скасовує цю міністерську догану. Проте заступник міністра освіти Євген Суліма повідомив, що вищезгадане рішення суду є новиною для міністерства.

 

Третім виступив декан економічного факультету Михайло Романюк. У своєму виступі він зробив ставку на командну роботу і рівномірне фінансування усіх наукових колективів університету. «Нам працюватиметься легше і житиметься краще» - констатував Романюк.

 

Останнім виступав виконувач обов’язків ректора Ігор Цепенда. Він робить акцент на міжнародні зв’язки та співпрацю з іноземними університетами. Також, на думку Цепенди, «вузу» необхідно втримати науковий потенціал та посилити роботу над заочною формою навчання.

Крім цього, в.о. ректора наголосив на дистанційному навчанні, яке успішно реалізовує професор Павло Федорук.

«Пам’ятаймо всі: мудрий вибір – краще життя» - завершив промову Цепенда.

Спостерігаючи за настроєм та увагою університетського колективу під час заслуховування доповідачів, фаворитами є директор інституту туризму Володимир Великочий та в.о. ректора Ігор Цепенда.

 

Наразі, перед залом виступають члени конференції в підтримку кандидатів.

 

екс-ректор Богдан Остафійчук виступає

 

 

 

 

 

 

 

директор інституту туризму Володимир Великочий слухає конкурентів

 

 

заступник міністра освіти Євгеній Суліма

 

Богдан Остафійчук

 

декан економічного факультету Михайло Романюк

 

 

 

 

представник Табачника (зліва) та народний депутат України від Партії регіонів Ігор Зварич (зправа)

 

Євген Суліма, нардеп Ігор Зварич та заступник губернатора Роман Іваницький

 

Михайло Романюк

 

Ігор Цепенда

 

 

Павло Федорук, керівник центру інформаційних технологій

 

 

 

 


20.04.2012 3404 2
Коментарі (2)

захар 2012.04.20, 22:43
Абсолютно вірний вибір!!!Респект Цепенді!Але,якщо творити по новому,то таких,як Карась Гані гнати поганою мітлою.В свій час Ющенку треба було Юльку викопати в шию,сьогодні це зробити з Ганькою(її рівень староста на вісілє в Небилові...)
ковбаска 2012.04.23, 16:11
Підтримую Захара на 100 відсотків. Про Цепенду - браво, добре, що переміг. Епоха маразму імені Остафійчука скінчилась. А Ганьку - гнати, без сумніву... Бо ЯК могла ЦЯ особа контролювати виховну роботу в університеті, якщо вона і моральність стоять ТАК далеко...
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

966
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

782
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1898
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

3247
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2556
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2545

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

239

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

735

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

689

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1607
01.05.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

358
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

697
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

617
30.04.2024

Великий або Страсний четвер — це день, коли Христос понад 2000 років тому на Тайній Вечері з апостолами, своїми священниками, установив Таїнство Святого Причастя, відслуживши першу Божественну Літургію.  

344
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

383
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

27040
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

843
02.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

19678
30.04.2024

Івано-Франківська міська рада прийняла звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, комітету Верховної Ради України з питань бюджету, щодо спрямування видатків державного бюджету з фінансування політичних партій на ЗСУ.  

429
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

400
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

733
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

1334 3