Instagram допоможе блогерам заробляти більше, беручи участь на YouTube

Instagram дозволить творцям отримувати прибуток безпосередньо від своїх відео, допомагаючи популярним користувачам отримувати більший дохід під час кризи з Covid-19, переходячи до прямої конкуренції з YouTube.


Починаючи з наступного тижня, Instagram буде показувати рекламу перед кліпами, які запускаються на його сервісі IGTV для відео. Компанія планує поділити 55% доходу з творцями, таку ж частину, яку YouTube дає своїм зіркам.

Компанія також почне випробовувати спосіб для користувачів продавати цифрові значки у своїх відео наживо. Якщо глядачі купують бейдж, їхні імена будуть виділятися серед коментарів шанувальників, позначаючи їх як прихильників. Ведучий відео отримає всі гроші безпосередньо протягом кількох місяців тесту, поки Instagram не почне брати частку доходу пізніше цього року або у 2021 році, повідомляє Instagram.

Зловмисники з великими базами фанатів зазвичай заробляють гроші на угодах з брендами, щоб розміщувати інформацію про свої товари чи події, домовляючись без участі Instagram. Але частина цього бізнесу не діє під час завершення пандемії. Наприклад, тревел-інфлюенсери у подорожах, не платять за перебування на курортах під час використання певних марок.

"Це був важкий час, коли творці були там для своїх шанувальників", - сказав Джастін Ософський, головний операційний директор Instagram. "Це час невизначеності з менш оплачуваною роботою взагалі".

Але цей крок не лише для підтримки впливових осіб - це для Instagram та батьківського Facebook Inc., щоб заробити гроші на піку уваги. Оскільки люди перебувають на карантині у своїх будинках, вони більше, ніж будь-коли, в Instagram, а перегляд відео в прямому ефірі з лютого по березень зріс на 70%, йдеться в повідомленні компанії. І все-таки зірки мали менший стимул створювати цікаві кліпи, адже було більше способів заробити на YouTube. Тепер в Instagram з'явиться новий спосіб зберегти цю можливість, будуючи при цьому ще одне джерело доходу.

Відеореклама починається після того, як користувачі натискають 15-секундний попередній перегляд відео в основній стрічці Instagram і переходять на IGTV для перегляду повного кліпу. Цей дизайн дає творцям стимул робити більше відеороликів, щоб заманювати користувачів перейти на IGTV.

Ці зусилля можуть зробити Instagram більшим внеском у загальні продажі Facebook. У 2019 році реклама в Instagram становила близько чверті прибутку Facebook, або приблизно 20 мільярдів доларів, повідомили люди, знайомі з цим питанням.

В Instagram, який заснований майже 10 років тому, тривали дискусії, чи стати прямим джерелом доходу для своїх популярних користувачів. Але тепер, маючи більшу популярність у світі, стало ще очевидніше, що деякі користувачі будують бізнес зі свого вмісту в Instagram - без допомоги компанії. Творці звернулися до програми, щоб відтворити досвід, який вони могли б в іншому випадку влаштовувати, деякі приймають поради через Venmo або покладаються на зовнішні сервіси, такі як Patreon, щоб заробляти гроші на своїх фан-базах.

Instagram бачить можливість самостійно впоратися з деякою комерцією. Фуд-інфлюенсери проводять уроки домашньої кулінарії; ілюстратори навчають послідовників як малювати; музиканти збираються в прямому ефірі зі своїх віталень. Тепер їх аудиторія може платити за підтримку цих зусиль значками за трьома різними ціновими категоріями: 99 центів, 1,99 долара та 4,99 долара. Значки активні лише протягом відео.

"Ми сподіваємось, що значки стануть інструментом для підтримки та отримають широкий спектр використання", - сказав Ософський. Але, наголосив він, це нововведення, і плани можуть змінитися. "Ми тільки це започатковуємо".

за матеріалами Blomberg Screentime


29.05.2020 11077
Коментарі ()

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1264
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2560
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2130
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2192
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6590 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2471 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

366

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1173

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1303

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1434
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

299
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

163
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

600
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

65
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26531
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

566
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10480 1
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

60
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

84
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

421
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

569
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

636