Імбир - найкорисніший продукт осені

 

/data/blog/62069/0adc38d2782f303985c1e28eb5454e67.jpg

 

Пропонуємо вам 10 аргументів на користь імбиру і розповідаємо, чому варто постійно тримати в холодильнику його свіжий корінь, а в шафі - імбирний порошок.
 
1. Імбир освіжає подих
 
Імбир надовго освіжає подих. Щоб позбутися неприємного запаху з рота, потрібно пожувати невелику часточку свіжого імбиру. Також можна потерти одним шматочком зуби. Імбир має унікальну здатність змінювати смак у роті. Частково саме тому його подають в японських ресторанах. Люди жують імбир перед тим, як приступити до нової страви, щоб перебити смак спочатку з'їденого.
 
2. Імбир - прекрасний антисептичний засіб
 
Імбир - дуже потужний антисептик. Він має антибактеріальні, протизапальні, бактерицидні властивості. Він подавляє патогенну флору і не дає розвиватися шкідливим мікроорганізмам. Це друга причина, чому в японських ресторанах разом із сирою рибою подають імбир.
 
3. Імбир - гарне природне болезаспокійливе
 
Імбир здатний зняти біль. Наприклад, при м'язовій втомі рекомендується імбирна ванна. Для цього 2-3 столові ложки порошку імбиру потрібно прокип'ятити в 1 літрі води протягом 10 хвилин, а потім вилити відвар в ванну. Така ванна розслабляє і полегшує м'язові болі, наприклад, після спортивних тренувань.

А от якщо болить зуб, то розжований шматочок імбиру на зубі допоможе значно зменшити неприємні відчуття. Якщо болить голова, необхідно змішати 1/2 чайної ложки імбиру з теплою водою до утворення пасти. Після треба накласти її на лоб або до носових пазух.
 
4. Імбир лікує застуду
 
Завдяки сильному антисептичному ефекту, а також вмістом вітаміну С, імбир відмінно справляється із застудою і грипом. Добре, якщо ви встигнете попередити хворобу і почнете заздалегідь пити імбирний чай. Втім, якщо хвороба вас вже наздогнала, імбир здатний допомогти. Поріжте корінь імбиру на дрібні шматочки, використовуючи бажану кількість. Залийте окропом, додайте 1 чайну ложку меду, часточку лимона, трохи кориці і листя м'яти. Гарненько придавіть ложкою, дайте настоятися кілька хвилин і пийте.
 
5. Знижує кількість холестерину
 
Цей корінь здатний зменшити кількість "поганого" ​​холестерину в крові і запобігти закупорці судин. Це відбувається завдяки такій речовині як гінгерол. Для того, щоб привести рівень холестерину в норму, почніть пити імбирний чай. Також щодня вживайте невелику кількість імбиру, додавайте його в страви, салати, використовуйте як спецію з їжею.
 
6. Імбир - природний афродизіак
 
Тільки за це варто завжди мати вдома імбир. Він допомагає потенції за рахунок стимулювання циркуляції крові. Імбир підсилює кровообіг в органах малого таза, тим самим викликаючи збудження.
 
7. Допомагає боротися з укачуванням
 
Якщо ви страждаєте від "морської" або "дорожньої" хвороби, якщо не переносите тривалі переїзди, то імбир точно повинен бути присутнім у вашій дорожній сумці. Він допомагає зняти відчуття нудоти, а також млявість і сонливість. Можна зажувати корінь імбиру, а також вдихати його запах.
 
8. Імбир непогано бадьорить
 
Чашка імбирного чаю може зарядити енергією на цілий день не гірше кави. А завдяки вітамінам, які в ньому містяться, такий напій відмінно вплине на ваше здоров'я. Замінюйте періодично ранковий еспресо на чай з часточками імбиру.
 
9. Імбир допомагає худнути
 
Імбир сміливо можна включати в свій раціон при дієтах. Він покращує обмінні процеси, тим самим сприяючи якнайшвидшому розщепленню жирових відкладень. Імбир допомагає регулювати роботу і очищати шлунково-кишковий тракт, печінку і товсту кишку, а також усувати кишкових паразитів. Найлегший спосіб використовувати імбир для схуднення - це заварити чаї або додавати його в легкі салати і страви.
 
10. Імбир підвищує імунітет
 
Імбир, і зокрема регулярне вживання імбирного чаю, сприяє зміцненню імунної системи. Люди, які приймають імбир, одужують набагато швидше. Пити імбирний чай особливо необхідно в осінній та весняний період, коли організм максимально потребує імунного захисту.

 

pinu.com.ua


25.10.2014 1691 0
Коментарі (0)

30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

812
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

621
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1692
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

3033
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2466
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2444

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

47

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

603

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

605

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1463
01.05.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

210
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

572
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

429
30.04.2024

Великий або Страсний четвер — це день, коли Христос понад 2000 років тому на Тайній Вечері з апостолами, своїми священниками, установив Таїнство Святого Причастя, відслуживши першу Божественну Літургію.  

212
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

300
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26935
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

758
02.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

19588
30.04.2024

Івано-Франківська міська рада прийняла звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, комітету Верховної Ради України з питань бюджету, щодо спрямування видатків державного бюджету з фінансування політичних партій на ЗСУ.  

301
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

323
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

649
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

1075 1