Як побороти надмірне потовиділення? Ботокс проти гіпергідрозу

У сезон літньої спеки проблема надмірного потовиділення набуває все більшої популярності. У хід йдуть всі можливі допоміжні засоби: антиперспіранти, дезодоранти, спеціальні креми і тому подібні винаходи ринку косметики. Проте, на жаль, навіть косметика в більшості випадків безсила перед гіпергідрозом.

Що таке гіпергідроз?

Гіпергідроз – це патологічно підвищене потовиділення. Всі ми знаємо, що людям властиво пітніти у різних ситуаціях: у спекотну погоду, після фізичних навантажень, і навіть під час стресових ситуацій. І це є нормальним фізіологічним пристосування нашого організму до зміни температури як зовні, так і всередині нашого тіла. Проте, існують ситуації, коли потовиділення стає надто інтенсивним без вагомих причин. Медики називають таке явище Гіпергідрозом.

Причини гіпергідрозу

За статистичними даними, більше 30% людей мають скарги на надмірне потовиділення. Причин цього стану є безліч. Найбільш поширеними причинами гіпергідрозу є:

  • Порушення функціонування ендокринних залоз і різноманітні ендокринні патології, такі як гіпертиреоз, цукровий діабет, феохромоцитома, дифузний токсичний зоб.
  • Порушення роботи нервової системи: паркінсонізм, вегето-судинна дистонія, постінсультний період.
  • Інфекційні захворювання: сепсис, малярія, глистні інвазії, СНІД.
  • Спадковий фактор.
  • Порушення діяльності серцево-судинної системи: гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця.
  • Полікистоз яєчників і гіперандрогенемія у жінок.
  • Схильність до вживання алкоголю.

Також хочемо зауважити, що такі досить банальні фактори як носіння неякісного синтетичного одягу і взуття, надмірне вживання білкової їжі, неправильний режим вживання рідини також мають вагомий вплив на посилення потовиділення.

Наслідки гіпергідрозу

Окрім неприємного запаху та неестетичного вигляду, гіпергідроз несе за собою ряд більш серйозних та неприємних проблем. Варто знати, що постійне тепло і волога – це оптимальні умови розвитку патогенних мікроорганізмів, тому надмірне потовиділення завжди супроводжується розвитком мікробного та грибкового уражень шкіри.

Також наслідками гіпергідрозу є виникнення фурункулів, карбункулів і тому подібних утворень придатків шкіри. Дуже поширеним ускладненням гіпергідрозу є гідроаденіт – гнійне запалення потових залоз.

Як побороти надмірне потовиділення?

Коли ви розумієте, що навіть найсильніші дезодоранти не допомагають від сильного потовиділення, тоді варто звернутися до лікаря. В першу чергу варто визначити причину гіпергідрозу і направити курс лікування на етіологічний чинник.

В більшості випадків гіпергідроз обумовлений спадковим фактором. Як діяти в даній ситуації? Лікарі МЦ «Оксфорд Медікал Івано-Франківськ» знайшли адекватне та ефективне вирішення проблеми – ботулінотерапія! Ін’єкції ботоксу в ділянки з найбільш вираженою пітливістю блокують дію потових залоз і надалі дозволяють забути про таку проблему як гіпергідроз. Ефект даної процедури триває до 1 року. Перед процедурою і після варто провести йод-крохмальний тест для оцінки зони пітливості до і після лікування.

До літа залишилось зовсім мало часу! Не зволікайте, запишіться на БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ  до лікаря естетичної медицини!

(Р)

Запис за тел.: (067) 3 777 299, (050) 3 777 299

Медичний центр Оксфорд Медікал

вул. Василіянок 1, вул. Незалежності 93А


23.05.2018 2403
Коментарі ()

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1988
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1873
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1871
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5551 49
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2163 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1522

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

757

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

821

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1023

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

1014
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1787
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3694
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10271
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26162
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10197 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7724
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

912
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

236
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

274
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

395
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1293
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

898