"Я завжди докладаю максимум зусиль": випускник з Прикарпаття склав мультитест на 600 балів

Фото: Суспільне Івано-Франківськ
Випускник Вільшаницького ліцею на Прикарпатті Юліан Литвин склав мультипредметний тест на 600 балів. Максимальний результат 17-річний хлопець отримав з української мови, історії та математики.

Про підготовку до іспиту, як на неї вплинула повномасштабна війна та що допомогло здобути такі високі бали, учень розповів кореспондентові Суспільного, передає Фіртка.

"Я собі ставлю мету, до якої йду. І в мене немає такого, що мені це не вдається. Я завжди докладаю максимум зусиль. І в мене все виходить", — сказав Юліан Литвин.

Він каже, що як тільки перейшов у 11 клас, одразу поставив собі за мету скласти ЗНО з української на 200, адже цей предмет знав найкраще серед усіх і любив його найбільше.

"Я очікував з математики і з української 200. З історії — на трішки менше, адже не вчив так ретельно", — ділиться хлопець.

До іспиту з математики Юліан готувався найдовше — один рік, історію України студіював приблизно два тижні, а українську мову "просто повторив".

"Я готувався самостійно: у соцмережах, передивлявся в YouTube різні відео, був учасником багатьох вебінарів, курсів", — розповідає хлопець.

Мультипредметний тест дався Юліанові просто: математику написав за 25 хв, історію — за 15, мову — за 10.

"Вранці у день іспиту почалася повітряна тривога, яка тривала більш як годину. Всі дуже розпереживалися, думали, що будемо вже писати у серпні під час додаткової сесії. Коли тривога перестала, ми зайшли в авдиторію, нам увімкнули тест на комп'ютері. І я розумію, що всі ці питання вже проходив і знаю цю програму", — пригадує хлопець.

Юліан був активним учнем, не раз ставав призером олімпіад, ліцей закінчив із золотою медаллю.

"Якось на уроці української мови у нас була тема "Промови". Ми слухали промову Стіва Джобса, і було запитання: "Які у вас цілі на майбутнє?" Юліан сидів за останньою партою. Його відповідь була такою: "Я маю скласти ЗНО на максимальну кількість балів. Я до цього готуюся, я багато працюю", — розповідає директорка Вільшаницького ліцею Ольга Смолій.

Зараз Юліан обирає, куди йому вступити. Хоче або на стоматологію в Івано-Франківський медуніверситет, або на міжнародні відносини у Львівський університет імені Івана Франка.

"Я вважаю, що війна зробила кожного з нас сильнішим. І кожен випускник цього року, після того, як Україна переможе, зможе докласти максимум зусиль, щоб наша держава процвітала надалі", — переконаний Юліан Литвин.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

Тепер розміщений в Івано-Франківську: які спеціальності пропонує Луганський університет внутрішніх справ

Відомо, чи замінить мультипредметний тест ЗНО в майбутньому

Директор обласного регіонального центру оцінювання якості освіти пояснив, що таке мультипредметний тест


09.08.2022 Іван Муканик 613
Коментарі ()

24.09.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка поспілкувалась із психологинею Валерією Худзіцькою та дізналась, як продовжувати або почати працювати під час війни, не травмуючи себе.

331
20.09.2022
Тіна Любчик

Фіртка поспілкувалася з отцем Йосафатом Бойком, настоятелем парафії Святих Кирила і Методія в Крихівцях, про досвід волонтерства та благодійності у час війни.

977
16.09.2022
Тетяна Дармограй

Іванофранківець на фронті не вперше. «Шериф» захищав Україну від російської орди ще у 2014 році, коли окупанти вторглися на територію українського Донбасу. Тепер його бригада знову зупиняє російську армію на сході України.

2387
12.09.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з головною психологинею благодійного фонду «Діти Героїв», що опікується дітьми, які втратили одного або обох батьків під час війни, Мартою Білик про те, як розмовляти про війну та її наслідки, не травмувавши.

894
07.09.2022
Андрій Левкович

Давні греки мислили час в багатьох іпостасях (як лінійний, циклічний, миттєвий…), головні з яких дві – час, як черга слідування подій і час невловної миті змін.

1128
31.08.2022
Тіна Любчик

Журналістка Фіртки дізналась у Миколи Рожка, ректора Івано-Франківського національного медичного університету, наскільки заклад готовий до нового навчального року та як готуватимуть майбутніх медиків.    

2191

З 1 по 5 вересня на Запорізькій АЕС працювала місія МАГАТЕ. За результатами свого візиту вони представили звіт з фактами та рекомендаціями.

854

Татуювання на тілі людини явище не нове, і в сучасному світі доволі поширене, лише у нашому суспільстві до нього ставились і здається ставляться доволі стримано. До малюнків на тілі відносяться по-різному: хтось ними захоплюється,  а хтось подекуди

1407 1

Вважаю, що некоректно визначати, що церква продукує забобони. Кредо віри визначає «Вірую в єдину святу .. церкву», то ж святість і забобони несумісні.

1653

На щастя, переважна більшість держав світу розуміє справжню ситуацію в російсько-українській війні. Хто на кого напав, хто обороняє по праву свою територію, і де тут світла й темна сторона. Але в міжнародному праві та відносинах самого розуміння мало.

1758
24.09.2022

В області розпочали сівбу озимих зернових культур.  

276
18.09.2022

Аби на власні очі побачити, що навіть попри війну в Україні, підприємці не лише працюють, а й заробляють і дають роботу місцевим.

484
07.09.2022

Від жовтня в Україні знизяться ціни на гречку. Наразі аграрії вже зібрали 20 тисяч тонн гречаної крупи.

800
24.09.2022

Відомо, що на рештках костелу почали зводити дерев'яну будівлю у 1900 році. Відтоді 36 років у ній молилися жителі двох сіл — Креховичів і Брошнів-Осади.

533
18.09.2022

Депутати Івано-Франківської облради просять керівництво держави заборонити Українську православну церкву Московського патріархату в країні, ініціювати розслідування її діяльності та покарати винних за колабораціонізм.

458
12.09.2022

Зокрема, віряни молитимуться за мир в Україні, припинення війни та за всіх військових.  

668
02.09.2022

Кожного дня у соціальних мережах отець Іван Гнатюк проводить молитву онлайн, відповідає на запитання, дає поради.

1209
26.09.2022

Це вже другий фільм режисера та кінокомпанії. Якщо першим фільмом в українському прокаті була новорічна кінокомедія «Все буде Ок!», то «Патерн» знятий в жанрі конспірологічного трилера.  

256
27.09.2022

Подоляк наголосив, що після успішного контрнаступу Збройних сил України на харківському напрямку політична еліта Росії почала розуміти, що вона може програти війну, а країни світу переконалися в слабкості армії та військово-промислового комплексу Російської Федерації.

104
24.09.2022

Крім того, він наголосив, що світ "абсолютно справедливо" відреагує на так звані "референдуми", які окупаційна влада намагається зараз провести в Криму та в інших частинах України, які вона "поки контролює".

253
18.09.2022

Окрім того, керівництво Збройних сил наголосило, що «керується принципом єдиноначальності» і «не допускає всередині військового колективу розколів».

392
12.09.2022

Восьмого вересня на 97-му році життя померла королева Великої Британії Єлизавета ІІ.

798