Готувати не просто легко, а дуже легко! Знайомтесь, «розумна каструля» - мультиварка

 

Що може послужити перешкодою, для переходу на правильне, дієтичне харчування? Для багатьох жінок основна проблема - це трудомісткість приготування дієтичного харчування для себе, і звичайно для інших членів сім'ї.  У сучасної жінки весь день розписаний по хвилинах, і зайві хвилини проведені на кухні - це час відібраний від сім'ї або від сну. 

Можна щовечора лягати спати з думкою - ось завтра я обов'язково встану раніше і зварю собі таку смачну і корисну вівсяну кашу! А що виходить вранці? Добре, якщо встигнеш проковтнути на льоту кави з бутербродом, а то й зовсім втечеш на голодний шлунок. Рішення є! Це мультиварка

Головною перевагою каструлі-гаджету, безумовно, є повне збереження всіх поживних речовин, мікроелементів і вітамінів. Відповідно смакові якості їжі набагато вищі, а під час приготування використовується мінімум жирів. Використання мультиварки передбачає будь-яка дієта для схуднення, де продукти потрібно готувати, а не вживати у свіжому вигляді.

З кашами вона справляється так, що  її можна полюбити тільки за них. З вечора в мультиварку кладуть крупу, виставляють таймер і режим приготування для типу каші, залишається тільки налити води і молока. А вранці ви вже прокидаєтесь від запаху свіжозготованої, смачної і апетитної каші! Жінки розповідають, з часом доводиться готувати не дві порції: собі й дитині, а три. Навіть чоловіки приохочувалися до смачного і ситного сніданку.

До речі, щоб молоко не скисло за ніч в мультиварці, можна кинути в мультичашу кілька кубиків льоду, а таймер поставити на годину раніше. Каша приготується не за годину до пробудження, а за дві - довше постоїть на підігріві. 

На пару там готувати не просто, а дуже просто. Лоточок для варіння на пару займає всередині мультиварки мало місця, зате можна готувати рибу, поки внизу вариться картопля на гарнір. В одній ємності можна зробити обидва компоненти для других страв, без особливих трудовитрат. До речі, в плані економії сил і часу мультиварка на диво хороша. Так, вона готує повільніше, ніж традиційна комбінація «плита плюс каструля». Але! За нею не треба стежити! Можна закинути в неї продукти і займатися своїми справами, яких у наших жінок вдома повнісінько.

Завдяки тефлону, в мультикаструлі ніколи нічого не пригорає, таймер вчасно вимикає мультиварку з інтенсивного режиму, а підігрів - не дає їжі охолонути. Дуже смачно виходить в мультиварці різна тушкована їжа. Завдяки герметичності кришки там виникає ефект "російської печі", а корисні речовини не випаровуються, а залишаються там же, утворюючи дуже смачний соус, тобто продукти тушаться у власному соку.

Омлети і запіканки в мультиварці виходять завжди пухкими, знову ж за рахунок її герметичності. А якщо ви захотіли побалувати своїх домашніх кексом або шарлоткою, то мультиварка і тут прийде на допомогу, в ній всі бісквіти виходять пишними і не пригорають. 

А ще в ній можна топити молоко, пекти хліб, варити варення, супи, робити соуси і овочеву ікру, можна користуватися нею на дачі, на роботі. І будь-який чоловік зможе в ній зробити жарено-парені пельмені і не помре з голоду поруч з повним холодильником! Недоліків у мультиварки майже немає, хіба що готує повільніше ніж плита. І ще один недолік - навіть найбільш дієтична їжа в ній виходить настільки смачно, що можна з'їсти її в НЕ дієтичних обсягах! 

Отже, коли варто обов’язково придбати мультиварку?

  • -- При відсутності (хорошої) плити з духовкою, наприклад ,на дачі або орендованій квартирі.
  • -- Якщо Вам потрібна ранкова «каша в ліжко» ( тільки переконайтеся , що конкретна мультиварка підтримує цей режим)
  • -- Якщо у Вас є досвід спалювання забутих на включеній плиті каструль. Мультиварка такого не допустить.
  • -- Якщо хочеться купити нову каструлю , а на кухні є зайве місце під мультиварку
  • -- Якщо у Вашому домі цікавий малюк, який має доступ на кухню. Мультиварка набагато безпечніша від плити з каструлями.
  • -- Якщо у Вас - дитина молодший школяр. Навчити її готувати в МВ просто і безпечно, а результат може бути цікавим.
  • -- Якщо Ви вирішили перейти на правильне або дієтичне харчування, без варіння на пару не обійдеться


06.12.2013 1562 0
Коментарі (0)

10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

10820 1
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

1797
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

1693
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

2705
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

4551
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

3191

Війна росії проти України змінила наше життя до невпізнаваності, а звірства росіян над українцями змусила багатьох хлопців і дівчат, серед яких чимало християн, взяти до рук зброю і захищати свій народ.  

276

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

1009

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

1410

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

1295
12.05.2024

З кожним днем війни стає дедалі важливіше зберігати емоційну стабільність і свідомо дбати про своє психічне здоров’я.   

1672
07.05.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

1473
03.05.2024

В Івано-Франківську триває передсвятковий ярмарок "Великодній кошик".  

1191
12.05.2024

Про значення неділі журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

556
08.05.2024

У цілому 63% українців вважають, що ця Церква має бути повністю забороненою в Україні (у грудні 2022 року — 54%, у травні 2023 року — 66%).  

635
04.05.2024

Великдень - свято, що є одним з найважливіших для віруючих християн.  

1832
30.04.2024

Великий або Страсний четвер — це день, коли Христос понад 2000 років тому на Тайній Вечері з апостолами, своїми священниками, установив Таїнство Святого Причастя, відслуживши першу Божественну Літургію.  

1981 8
12.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

20330
13.05.2024

В Україні громадяни переважно змінили свою думку у порівнянні із попередніми роками та вважають, що для країни важливіша демократична система, ніж сильний лідер.    

307
09.05.2024

Верховна Рада 9 травня 2024 року збільшила штрафи за військові правопорушення.  

660 1
05.05.2024

Президент Китаю Сі Цзіньпін у неділю вирушив до Парижа з рідкісним візитом, а його французький колега Еммануель Макрон має намір тиснути спробувати переконати його використати свій вплив на Росію щодо війни в Україні.    

699
30.04.2024

Івано-Франківська міська рада прийняла звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, комітету Верховної Ради України з питань бюджету, щодо спрямування видатків державного бюджету з фінансування політичних партій на ЗСУ.  

1042