Голова Галицької РДА – повний імпотент?

 

В своєму останньому чаті на сайті Агенції новин «Фіртка» 18 березня поточного року голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк відповів серед іншого і на запитання мешканця Канади Дмитра Небора щодо, здавалось би, дрібного запитання щодо демонтажу каналізаційного септика, який облаштували сусіди в порушення санітарних норм поряд із криницею, з якої 80-літня мама Д. Небора брала раніше питну воду.


Питання було наступне: «Михайле Васильовичу, не знаю до кого вже звертатися із здавалося би дрібною проблемо. Я в даний час мешкаю в Канаді, а моя мама в Більшівцях Галицького району. Ще влітку мамина сусідка в порушення всіх санітарних норм викопала каналізаційний колодязь в 7 метрах від криниці (замість 25 по нормах), звідки мама брала питну воду. З серпня місяця всі наші звернення - до голови сільради, до районної санстанції нідо чого не приводять. У відповідь сусідка почала писати "зустрічні" скарги з надуманих проблем. вже більше як півроку триває рух паперів по колу, замість того, щоб вирішити питання влада просто бездіяльна, і просто збиткується над моєю 80-літньою мамою, якій мені допомагати з-за океану дуже складно, і що робити? Я звернувся навіть в газету Галицький кореспондент - і там провли розслідування і навіть написали велику статтю "Туалетний тупик імпотентної влади" і все рівно результатів немає. Замість того, щоб на початковій стадії вирішити насправді дріб’язковий конфлікт, який має причиною очевидне порушення санітарних норм, через бездіяльність влади, вона сама ж собі створює проблеми – отримує додаткові скарги і заяви, отримує додаткову роботу не тільки для себе, а для санстанції, відділу архітектури. Щоби всі були «при справі». Допоможіть, бо вже не знаю до кого звертатися».

 

Відповідь голови ОДА була лаконічною: «Дякую за запитання. Прикро таке слухати. Розберемося».


Одразу ж Михайло Вишиванюк зв’язався по телефону з головою Галицької РДА Григорієм Івасишиним та в жорсткій формі вимагав допомогти 80-літній жінці та привести до вимог нормативних документів сусідську «новобудову». В Агенції новин «Фіртка» навіть зберігся аудіофайл цієї розмови.

 

«Фіртка» вирішила поцікавитися в Дмитра Небора про те, чи вирішилася проблема його 80-літньої матері.


Сьогодні вранці ми зв’язалися по Скайпу з Дмитром Небором: «О, ви дуже вчасно мені телефонуєте!» - відповів Дмитро Небор. Він повідомив журналіста «Фіртки» про те, що нічого не змінилося. Більше того, він розповів, що якщо раніше висновки санітарних служб були про те, що вода в криниці придатна для пиття, то останній аналіз вже показав негативний результат. Також, Дмитро Небор розповів, що приїзжало вже кілька комісій з Галицької РДА. Проте, за його словами, сусідка їх просто не пускає на подвір’я. І тому комісії більше нічого робити як «тероризувати» його маму, щоби її син перестав скаржитися.

 

Зокрема днями, очевидно як результат чергового звернення Д. Небора на гарячу лінію ОДА, приїзжала чергова комісія. «Вони знову не змогли потрапити до сусідів, але один із членів тієї комісії, який називається Степан Данилюк, почав погрожувати моїй старенькій мамі – що якщо ваш син не припинить скаржитися, то передайте йому, що ми влаштуємо йому…» (На сайті Галицької РДА ми знайшли інформацію лише про одного Степана Данилюка - начальника управління будівництва, інфраструктури, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Галицької райдержадміністрації).

 

Пікантності ситуації додає той факт, що сусіди мами Дмитра Небора в листах до ЗМІ та "зустрічних" скаргах замість того, щоб перенести каналізаційний септик на нормативну відстань, розпочали «контргру» - мовляв сусіди також порушують санітарні норми, бо в них на подвір’ї є трактор, який постійно гуркоче і травить їм атмосферу… На це Дмитро Небор розповів, що останній раз трактор заводили на кілька хвили рік тому, - щоб перконатися в його справності: «Я, очевидно, це трактор в майбутній свій приїзд просто продам, - він залишився в спадок від батька, проте стоїть без діла…»

 

Єдиний висновок, що напрошується з цієї ситуації – влада в Галицькому районі – повністю імпотентнтна, не здатна вирішувати навіть найдрібніші проблеми мешканців, як це і припустили журналісти «Галицького креспондента», що провели ціле журналістське розслідування, про що і описали ще лютому 2013 року в своїй статті «Туалетний тупик імпотентної влади».

 

В звязку і з ситуацією, що склалася, «Фіртка» розпочинає щотижневий моніторинг ситуації наквколо каналізаційного септика, з яким вже рік вся «потужна» «державна машина» Галицького району не може дати собі ради…

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Туалетний тупик імпотентної влади


07.08.2013 2699 10
Коментарі (10)

Марія 2014.03.07, 21:41
Таким хамовитим керівникам ,як Данилюк, не можна навіть до тварин наближатись не те , що до людей.А Галицька влада, взагалі ніколи і нічого не вирішувала, тим більше коли до них звертаються звичайні люди.
Марія 2014.03.07, 21:47
А чому син повинен наймати адвоката?Є "професіонали" які повинні виконувати свою роботу , а не ображати стареньких людей.Галицька влада протирає тільки штани і ніколи нічого не вирішувала і сумніваюсь що взагалі колись буде щось вирішувати.А таким як Данилюк , місце в психушці-він ХАМ
Гість 2013.08.08, 22:36
А синові з Канади "шкода" кілька гривень для того, щоб найняти на Україні для мами адвоката. Я думаю професіонали своєї справи все зробили б швидко. Проте справжні українці крім того що скаржитись нічого більше не вміють.
Марта 2013.08.09, 09:14
Якого адвоката? ВЛАДА ПОВИННА ВИКОНКВАТИ СВОЇ ОБОВ'ЯЗКИ. Є ж ціле кодло контролюючих організацій. Але вони тільки вміють працювати там де можна поживитися? Це ж не цивільний конфлікт за межу, з яким треба йти до суду, а грубе порушення санітарних і будівельних норм, - до чого тут суд? Суд все рівно вимагатиме роботи тих самих контролюючих органів, їх експертних висновків, і його рішення знову буде спрямовані до них - суть - ВИКОНУЙТЕ СВОЇ ОБОВ'ЯЗКИ! просто тупе ігнорування владою виконання своїх обов'язків. Але головне навіть в іншому - в НЕЛЮДЯНОСТІ. Я читала ще статтю в Галицькому кореспонденті. Там все легко можна було вирішити на самому початку - жінка одразу ж 0, ще рік тому, звернулася до голови сільради - тоді все можна було скоригувати... А зараз - все правильно, владо - не хочеш працювати - вигрібай! Цікаво, що зміниться через тиждень?
Р 2013.08.09, 12:05
Якщо люди сволочі, то й влада не допоможе.
Гість 2013.08.11, 23:09
Пані Марто, такі люди як Ви повинні працювати "як мінімум" суддями, головами адміністрацій. Прочитавши статтю в районній газеті, Ви вже знали як вирішити дану проблему. З Вашого погляду кожне спірне питання, це проблема влади, а не самих сторін. Ви б займаючи певну посаду швидко вивели Україну з кризи. На мою думку, не все там так просто, якщо синові не вистачає грошей на адвоката. З мого власного досвіду, скажу, що в більшості типових суперечок неможливо знайти 100% винну сторону. Кожна сторона в чомусь "згрішила". Для цього й існує суд. А що буде потрібно суду - це вже не Вам вирішувати.
Марта 2013.08.12, 08:30
Та який суд? Просто не розумієте про що мова. Це не цивільно- правова суперечка. Це порушення санітарних норм, за чим наглядає не суд, а спеціальні контролюючих структури держави. Є норма - встановлювати септик від криниці не ближче 25 метрів, а люди встановили на відстані 7 метрів. Ну от, добре, поганяємо ми 80-літню жінку по судах, потім по виконавчих службах, а сусіди і далі не приводять все до норми. І що далі. Поставте свою маму чи бабці в таку ситуацію! Чи вже людяності не залишилося ні на грам? Є контролюючі органи - складайте приписи, штрафуйте. Вимагайте виконання законних норм! А не присилийте моральних виродків данилюків погрожували 80-літній жінці. Просто ганебні ситуація для Галицької влади.
₴&₴ 2013.08.12, 09:21
До гостя. Це ніяке не "спірне питання". Не розумію і сусідів. Перенесли б септик, тай по справі. Що за люди...
Петя 2013.08.12, 09:44
Моральні уроди
11 2013.08.12, 09:58
"Добрі" галичани люблять травити один одного лайном.
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

777
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

599
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1673
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2989
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2452
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2431

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

581

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

594

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1451

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1522
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

555
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

415
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

791
30.04.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

183
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

284
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26921
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

748
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

311
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

309
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

635
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

1016 1
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

835