Європейські міста, які варто побачити ще цієї осені

Усі ми звикли брати відпустку влітку. Але, що коли ви не встигли? Або вже встигли знову втомитися? Ми вас так розуміємо. У мандри можна податися в будь-яку пору року! А деякі європейські міста найгарніші саме восени, під жовте листя і тумани… До вашої уваги – підбірка міст Європи, які прекрасні саме зараз, і в які легко добратися з України!


Антверпен

Бельгія

Антверпен
В Антверпені особливо гарно восени

Досвідчені мандрівники переконані: у Бельгії найкраще восени! Ми пропонуємо вам відвідати цієї осені Антверпен. Місто моди, дизайну, музики, алкоголю, творчості, невимушеності. Саме тут можна відчути себе епатажним митцем.

Адже в цьому інтернаціональному місті (167 національностей) безліч студентів, творчих людей та неймовірних вечірок, на яких вони з радістю відриваються. Одягайтеся яскраво і незвично, тут вас не осудять за таке.

А що ще треба восени? Яскравий одяг, трохи алкоголю і звісно ж бельгійський шоколад.

Копенгаген

Данія

Крістіанія
Місто зі своїми правилами і законами

Чому сюди? По-перше, тут неперевершено красиво! А по-друге, WizzAir літає з Києва до Копенгагена 3 рази на тиждень. Дві години в небі – і ти на місці. Врахуй, що, як і Антверпен, Копенгаген не надто дешеве місто. Але хостели, каучсерфінг, оренда житла на кількох людей – варіанти, які підійдуть мандрівникам з будь-яким гаманцем.

Беріть напрокат велосипед і на ньому вивчайте місто! Це дешево, екологічно і допоможе покращити здоров’я під час відпустки. Огляньте архітектурні пам’ятки міста і, звісно ж, відвідайте набережну. На набережній Лангеліньє розташований знаменитий пам’ятник Русалочці.

Ну і виділіть один день на Крістіанію. Це містечко хіпі у Копенгагені. Тут законно курять і продають марихуану. А також це обов’язкова туристична точка. Навіть, якщо ви противник легких наркотиків, вам цікаво буде оглянути як живуть хіпі на території колишньої військової бази, познайомитися з місцевим побутом, поспілкуватися з мешканцями Крістіанії.

Тенерифе

Іспанія

Тенерифе
Це просто диво!

Мрієте про тепле море пізно восени, але екзотичні тури не по кишені? Обирайте відпочинок на Тенерифе. Тут купальний сезон триває цілий рік, попри те, що належить острів європейській Іспанії.

Тенерифе – найбільший острів архіпелагу Канарських островів, розташований в Атлантичному океані біля Африки. Високий сезон тут у вересні-жовтні. В листопаді туристів стає менше, а от погода залишається чудовою. Адже навіть у січні температура води тут +19!

До речі, тут ви зможете не лише засмагати і плавати в океані. На острові є що оглянути. Наприклад, Аудиторіо-де-Тенерифе – є однією з основних будівель іспанської архітектури. Тут розташований університет Сан-Фернандо-де-Лагуна, а заснований він у 1792 році. А місто Сан-Кристобаль-де-Лагуна входить до світової спадщини ЮНЕСКО.

Добратися легко з Польщі. Туди літають лоукостові літаки. Ціни на острові середньоєвропейські.

Вроцлав

Польща

Вроцлав
Погляньте, наче у казці!

Добратися до Польщі з України можна лоукостовими літаками, автобусами (єврокласу), поїздом Інтерсіті, автомобілем чи перейти через піший кордон і користуватися польським транспортом. У будь-якому випадку варіантів стільки, що просто гріх собі відмовляти у мандрах!

Вроцлав – одне з найстаріших міст Польщі. Місто красиве, європейське, з безліччю архітектурних пам’яток і музеїв. Восени тут особливо приємно гуляти жовтими парками, шукати по місту захованих мідних гномів, пити глінтвейн чи какао.

Головні переваги поїхати саме сюди: легко добратися та ціни доступні для українців. Що дорога, що проживання обійдуться вам дешево. Харчування теж не значно дорожче, ніж в Україні. Тож навіть при мінімальному бюджеті, ви зможете кілька разів сходити у місцеві заклади покуштувати місцевий суп журек та випити гальбу смачного пива.


02.10.2018 2252
Коментарі ()

30.04.2025
Олег Головенський

Загалом, декларації «обраних народом» виглядають доволі скромними. Нічого особливого. Але дещо цікаве є. Як і сам аналіз та «рейтинги» здобутків чиновників.

1487
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

746
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

927
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

2004
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3508
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2407 5

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

750

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

656

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

629

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

648
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10290
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

1136
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5206
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

948
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2746
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

1138
29.04.2025

Усі кошти, зібрані з продажу квитків, будуть передані на підтримку Збройних сил України. Кожен квиток — це не просто внесок у незабутні емоції вечора, а реальна допомога нашим захисникам.  

339
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

658
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

570
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

619
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

975 2