Донбас, пора почути і Галичину, а не лише Кремль???

 


- Донбас, коли ваша кліка-клептоманів яничари та його "Сім"Ї" розкрадала всі Національні богатства, та вивезли в оффшори близько 70 млрд. доларів США, обкрадаючи свій Народ, будували Міжегір"я, підвищуючи для жінок пенсійний вік до 60 років, бо Тігіпка розказував нам, що в бюджеті не має 2 млрд.грн., то МИ - волали спротив, але ВИ нас НЕ чули! Хоча, обіцяли "Почути кожного!"


- Коли ВИ свідомо, усі 4 роки знищували всю інфраструктуру Галичини, дороги, автошляхи, мости, перетворюючи їх у пекло для водіїв та транспорту, перекидуючи усі грошові потоки на будівництво автошляхів на Донбасі, коли ви НЕ давали жодної бюджетної гривні на розвиток інфраструктури Галичини, а навпаки вилучали щороку сотні мільйонів гривень наших власних коштів собі, встигаючи при цьому подерибанити ще й 16 млрд.грн. на рік, на т.зв. дотації "вугільній галузі" Донбасу, і ПРимусово ПРодавали нам своє "дорогоцінне" вугілля, по ціні дорожчій за газ від Росії, то ми волали спротив, але ви нас НЕ чули, хоча й обіцяли "Почути кожного!"


- Коли ВИ зрадили пам"ять 7-8 млн. безвинно замордованих від геноциду Голодомору, у 1932-33 роках Українців, а Вашу чучело в Європі заявило, що "Голодомор - то НЕ геноцид!", і ліквідувало цілий розділ ПРо Голодомор, на офіційному сайті "Президента України" - Галичина і ВСЯ УКРАЇНА волали, але ВИ - НЕ почули нас! Хоча, й обіцяли
"Почути кожного!"


- Коли ВИ віддали Путлєру на 25 років, до 2042 року Севастопіль, під базу ВМФ РФ, під час ратифікації у ВРУ "Харківської зради" - МИ волали спротив, але ви нас знову НЕ почули, хоча обіцяли "Почути кожного!"


- Коли Ви знищили статус Української Мови, своїм т.зв. законом "Ківалова-Колєснічєнко" (який вже НЕ громадянин України, а РФ), то ми теж волали спротив, але ви нас НЕ чули, хоча обіцяли "Почути кожного!"


- Коли ви нас знищували на Майдані за бажання жити в Євросоюзі, били кийками та розганяли "Беркутом" та "тітушками" усі три місяці, стріляли, викрадали, катували, судили, садили, ПРинижували, обливали на морозі водою, розстрілювали снайперами, відправили на Той Світ "Небесну сотню", а МИ далі - "мучались, карались, але НЕ каялись", стояли, боролися і перемогли диктатуру вашого Донбасу, а ВИ співали оди вдячності "Беркуту" та снайперам, то Ми волали, але ви нас НЕ почули, хоча й обіцяли "Почути кожного!"


- Коли ви свідомо знищували нашу Українську Армію протягом усіх 4 років, знищували СБУ та найкращі, щиро віддані Україні патріотичні кадри, впіхуючи туди своїх агентів з ФСБ, за вказівкою Кремля, що в результаті призвело до неспроможності захистити Крим від російської агресії, то ми намагаємося зараз наздогнати втрачене, по 5 грн. своїми СМСками підтримуємо та реанімуємо Нову Українську Армію, а ви в цей час організовуєте "п"яту колону" зі зрадників, сепаратистів, терористів, диверсантів та іншої про-російської нечісті, розколюєте унітарність держави, виконуєте смертельно руйнівні путлірівські вказівки, вчиняєте державну та військову зраду, вимагаючи владу в Києві задовільнити дебільні ультимативні антиукраїнські вимоги Путіна-Лаврова, то МИ БІЛЬШЕ мовчати, терпіти, волати і чути вас більше НЕ збираємося!


Якщо вас в Україні нічого НЕ влаштовує, то чухайте в свою Росію і реалізуйте там весь свій арсенал "сепаратизму", "народовладдя", "федералізму", "змінюйте Конституцію РФ", "свободу слова" , любіть там свій "Беркут" і снайперів, а МИ тут якось без вас розберемося!


МИ більше НЕ збираємося вас терпіти і чути!


Тепер у вас є повноцінна альтернатива: або ВИ починаєте чути ВЕСЬ НАРОД УКРАЇНИ, ПРипиняєте свій сепаратизм та підривну антиУкраїнську злочинну діяльність, ідете з нами спільно однією Українською родиною в Європейський Союз, до безвізовості з Європою, до НАТО, або..... МИ вас реально "знищуємо", ліквідовуємо, нейтралізуємо, у випадку продовження вами після Великодня, реалізації в Україні - путлєризму!


Слава Україні! Героям Слава!


Слава Нації! Смерть ворогам!

Юрій Романюк
21/04/14


21.04.2014 Юрій Романюк 1513 10
24.09.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка поспілкувалась із психологинею Валерією Худзіцькою та дізналась, як продовжувати або почати працювати під час війни, не травмуючи себе.

539
20.09.2022
Тіна Любчик

Фіртка поспілкувалася з отцем Йосафатом Бойком, настоятелем парафії Святих Кирила і Методія в Крихівцях, про досвід волонтерства та благодійності у час війни.

1185
16.09.2022
Тетяна Дармограй

Іванофранківець на фронті не вперше. «Шериф» захищав Україну від російської орди ще у 2014 році, коли окупанти вторглися на територію українського Донбасу. Тепер його бригада знову зупиняє російську армію на сході України.

2683
12.09.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з головною психологинею благодійного фонду «Діти Героїв», що опікується дітьми, які втратили одного або обох батьків під час війни, Мартою Білик про те, як розмовляти про війну та її наслідки, не травмувавши.

1081
07.09.2022
Андрій Левкович

Давні греки мислили час в багатьох іпостасях (як лінійний, циклічний, миттєвий…), головні з яких дві – час, як черга слідування подій і час невловної миті змін.

1325
31.08.2022
Тіна Любчик

Журналістка Фіртки дізналась у Миколи Рожка, ректора Івано-Франківського національного медичного університету, наскільки заклад готовий до нового навчального року та як готуватимуть майбутніх медиків.    

2703

З 1 по 5 вересня на Запорізькій АЕС працювала місія МАГАТЕ. За результатами свого візиту вони представили звіт з фактами та рекомендаціями.

1039

Татуювання на тілі людини явище не нове, і в сучасному світі доволі поширене, лише у нашому суспільстві до нього ставились і здається ставляться доволі стримано. До малюнків на тілі відносяться по-різному: хтось ними захоплюється,  а хтось подекуди

1606 1

Вважаю, що некоректно визначати, що церква продукує забобони. Кредо віри визначає «Вірую в єдину святу .. церкву», то ж святість і забобони несумісні.

1849

На щастя, переважна більшість держав світу розуміє справжню ситуацію в російсько-українській війні. Хто на кого напав, хто обороняє по праву свою територію, і де тут світла й темна сторона. Але в міжнародному праві та відносинах самого розуміння мало.

1931
01.10.2022

У Калуші соціальна їдальня для вимушених переселенців працює на базі другого ліцею.  

118
24.09.2022

В області розпочали сівбу озимих зернових культур.  

456
18.09.2022

Аби на власні очі побачити, що навіть попри війну в Україні, підприємці не лише працюють, а й заробляють і дають роботу місцевим.

665
29.09.2022

У Крихівцях при парафії Святих Кирила і Методія будують дитячий садочок, який матиме назву «Ковчег». Цей процес триває вже 3,5 роки.  

200
24.09.2022

Відомо, що на рештках костелу почали зводити дерев'яну будівлю у 1900 році. Відтоді 36 років у ній молилися жителі двох сіл — Креховичів і Брошнів-Осади.

748
18.09.2022

Депутати Івано-Франківської облради просять керівництво держави заборонити Українську православну церкву Московського патріархату в країні, ініціювати розслідування її діяльності та покарати винних за колабораціонізм.

647
12.09.2022

Зокрема, віряни молитимуться за мир в Україні, припинення війни та за всіх військових.  

849
26.09.2022

Це вже другий фільм режисера та кінокомпанії. Якщо першим фільмом в українському прокаті була новорічна кінокомедія «Все буде Ок!», то «Патерн» знятий в жанрі конспірологічного трилера.  

462
30.09.2022

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна буде вести перемовини тільки із новою владою росії.  

132
27.09.2022

Подоляк наголосив, що після успішного контрнаступу Збройних сил України на харківському напрямку політична еліта Росії почала розуміти, що вона може програти війну, а країни світу переконалися в слабкості армії та військово-промислового комплексу Російської Федерації.

332
24.09.2022

Крім того, він наголосив, що світ "абсолютно справедливо" відреагує на так звані "референдуми", які окупаційна влада намагається зараз провести в Криму та в інших частинах України, які вона "поки контролює".

447
18.09.2022

Окрім того, керівництво Збройних сил наголосило, що «керується принципом єдиноначальності» і «не допускає всередині військового колективу розколів».

561