Донбас, пора почути і Галичину, а не лише Кремль???

 


- Донбас, коли ваша кліка-клептоманів яничари та його "Сім"Ї" розкрадала всі Національні богатства, та вивезли в оффшори близько 70 млрд. доларів США, обкрадаючи свій Народ, будували Міжегір"я, підвищуючи для жінок пенсійний вік до 60 років, бо Тігіпка розказував нам, що в бюджеті не має 2 млрд.грн., то МИ - волали спротив, але ВИ нас НЕ чули! Хоча, обіцяли "Почути кожного!"


- Коли ВИ свідомо, усі 4 роки знищували всю інфраструктуру Галичини, дороги, автошляхи, мости, перетворюючи їх у пекло для водіїв та транспорту, перекидуючи усі грошові потоки на будівництво автошляхів на Донбасі, коли ви НЕ давали жодної бюджетної гривні на розвиток інфраструктури Галичини, а навпаки вилучали щороку сотні мільйонів гривень наших власних коштів собі, встигаючи при цьому подерибанити ще й 16 млрд.грн. на рік, на т.зв. дотації "вугільній галузі" Донбасу, і ПРимусово ПРодавали нам своє "дорогоцінне" вугілля, по ціні дорожчій за газ від Росії, то ми волали спротив, але ви нас НЕ чули, хоча й обіцяли "Почути кожного!"


- Коли ВИ зрадили пам"ять 7-8 млн. безвинно замордованих від геноциду Голодомору, у 1932-33 роках Українців, а Вашу чучело в Європі заявило, що "Голодомор - то НЕ геноцид!", і ліквідувало цілий розділ ПРо Голодомор, на офіційному сайті "Президента України" - Галичина і ВСЯ УКРАЇНА волали, але ВИ - НЕ почули нас! Хоча, й обіцяли
"Почути кожного!"


- Коли ВИ віддали Путлєру на 25 років, до 2042 року Севастопіль, під базу ВМФ РФ, під час ратифікації у ВРУ "Харківської зради" - МИ волали спротив, але ви нас знову НЕ почули, хоча обіцяли "Почути кожного!"


- Коли Ви знищили статус Української Мови, своїм т.зв. законом "Ківалова-Колєснічєнко" (який вже НЕ громадянин України, а РФ), то ми теж волали спротив, але ви нас НЕ чули, хоча обіцяли "Почути кожного!"


- Коли ви нас знищували на Майдані за бажання жити в Євросоюзі, били кийками та розганяли "Беркутом" та "тітушками" усі три місяці, стріляли, викрадали, катували, судили, садили, ПРинижували, обливали на морозі водою, розстрілювали снайперами, відправили на Той Світ "Небесну сотню", а МИ далі - "мучались, карались, але НЕ каялись", стояли, боролися і перемогли диктатуру вашого Донбасу, а ВИ співали оди вдячності "Беркуту" та снайперам, то Ми волали, але ви нас НЕ почули, хоча й обіцяли "Почути кожного!"


- Коли ви свідомо знищували нашу Українську Армію протягом усіх 4 років, знищували СБУ та найкращі, щиро віддані Україні патріотичні кадри, впіхуючи туди своїх агентів з ФСБ, за вказівкою Кремля, що в результаті призвело до неспроможності захистити Крим від російської агресії, то ми намагаємося зараз наздогнати втрачене, по 5 грн. своїми СМСками підтримуємо та реанімуємо Нову Українську Армію, а ви в цей час організовуєте "п"яту колону" зі зрадників, сепаратистів, терористів, диверсантів та іншої про-російської нечісті, розколюєте унітарність держави, виконуєте смертельно руйнівні путлірівські вказівки, вчиняєте державну та військову зраду, вимагаючи владу в Києві задовільнити дебільні ультимативні антиукраїнські вимоги Путіна-Лаврова, то МИ БІЛЬШЕ мовчати, терпіти, волати і чути вас більше НЕ збираємося!


Якщо вас в Україні нічого НЕ влаштовує, то чухайте в свою Росію і реалізуйте там весь свій арсенал "сепаратизму", "народовладдя", "федералізму", "змінюйте Конституцію РФ", "свободу слова" , любіть там свій "Беркут" і снайперів, а МИ тут якось без вас розберемося!


МИ більше НЕ збираємося вас терпіти і чути!


Тепер у вас є повноцінна альтернатива: або ВИ починаєте чути ВЕСЬ НАРОД УКРАЇНИ, ПРипиняєте свій сепаратизм та підривну антиУкраїнську злочинну діяльність, ідете з нами спільно однією Українською родиною в Європейський Союз, до безвізовості з Європою, до НАТО, або..... МИ вас реально "знищуємо", ліквідовуємо, нейтралізуємо, у випадку продовження вами після Великодня, реалізації в Україні - путлєризму!


Слава Україні! Героям Слава!


Слава Нації! Смерть ворогам!

Юрій Романюк
21/04/14


21.04.2014 Юрій Романюк 1857 10
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

3697
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

12231 1
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

2500
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

2355
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

3326
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

5365

Війна росії проти України змінила наше життя до невпізнаваності, а звірства росіян над українцями змусила багатьох хлопців і дівчат, серед яких чимало християн, взяти до рук зброю і захищати свій народ.  

1190

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

1593

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

2120

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

1819
28.05.2024

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

387
24.05.2024

Посівна кампанія в Івано-Франківській громаді в розпалі.   

296
27.05.2024

Згромадження Сестер Пресвятої родини виникло у 911 році, засновницею є сестра Текля Юзефів.  

417
24.05.2024

Цьогоріч Молитовний сніданок відбувся під гаслом “Незламність. Віра. Стійкість”.  

790
19.05.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

9320
12.05.2024

Про значення неділі журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1134
27.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

21025
26.05.2024

Російські окупаційні війська не досягли заявленої кремлівським правителем Владіміром Путіним мети щодо створення "буферної зони" на півночі Харківської області.  

216
24.05.2024

Як наголосив президент, "захист життя повинен мати всі необхідні інструменти, щоб дійсно перемагати терористів".

384
19.05.2024

В Україні громадяни переважно змінили свою думку у порівнянні із попередніми роками та вважають, що для країни важливіша демократична система, ніж сильний лідер.    

849
14.05.2024

Найбільш підготовлений рубіж — той, що розміщений на деякій відстані, що дозволяє використовувати й засоби інженерного озброєння, й залізобетонні споруди.

1622 11