Депутатське звернення з приводу затримання підприємця

 

                                                      

У К Р А Ї Н А

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА

Депутат  обласної  ради

Фракція «Батьківщина»

78200  Івано-Франківська область, м. Коломия

www.romanyuk.org; www.романюк.com      E-mail: yuriy@romanyuk.org   

 

 

 

„  09  ”  лютого   2012 р. №  03                           

 

 

Начальнику

 ОУ  УМВС в Івано-Франківській області

Варцабі В.М.  

 

                                                              

Прокурору Івано-Франківської області

Каліфіцькому О.А.

 

 

ДЕПУТАТСЬКЕ  ЗВЕРНЕННЯ

                               

         З засобів масової інформації, 9 лютого 2012 р. (сайт «firtka.if.ua») мені, як депутату та голові постійної комісії обласної ради з питань розвитку малого та середнього бізнесу, стало відомо про затримання під вартою, протягом трьох діб, від 6.02. по 9.02.2012р., гр. Костянтина Бородайка, співвласника фірми «Гаразд Україна», на підставі обвинувачення слідчим обласного управління УМВС в Івано-Франківській області (орієнтовно обласним УБОЗ), у підозрі  скоєння злочину за ст. 190 КК (шахрайство) та ст. 194 КК (навмисному знищенні майна) КК України.

 

        За рішенням суду, гр. Бородайко К.П., 9 лютого був звільнений з під варти.

 

        Звертаюся до Вас з депутатським зверненням призначити службову перевірку на предмет дотримання законодавства слідчим, щодо можливого перевищення ним своїх службових обов’язків, в ситуації проведення в країні широко популяризованої кампанії декриміналізації окремих статей КК, за ініціативи президента України В.Януковича, вимоги керівництва держави НЕ застосовувати безпідставні арешти, запобіжні заходи утримання під вартою підприємців та бізнесменів, за підозру(!) у скоєнні відповідних злочинів, а тим більше, у даному конкретному випадку, де численними рішеннями судів, усіх без виключення судових інстанцій, винесені судові рішення, що набули законної сили.

 

        Всі спірні питання/конфлікти між суб’єктами господарювання, вирішуються виключно у судовому порядку, ім’ям України.

 

        Виконання судових рішень щодо господарського конфлікту/спору, вирішуються виключно цивілізованим шляхом, або примусово(!), за допомогою  відповідних дій державної виконавчої служби, а не державними рекетирами у погонах МВС, закриттям беззахисного підприємця під варту, шантажем, тиском, погрозами, зловживанням та перевищенням службовим становищем, окремими слідчими обласного УБОЗ, які діють НЕ в інтересах служби, а виключно в інтересах  третіх осіб, на замовлення.

 

       Депутати та постійна комісія обласної ради з питань …розвитку малого та середнього бізнесу, НЕ дозволять на території Івано-Франківської області окремим слідчим, іншим представникам правоохоронних органів, практикувати і застосовувати на Прикарпатті сумнівні, протиправні дії, зловживаючи своїм службовим становищем, стосовно будь-яких наших громадян, підприємців зокрема.    

 

      Прошу дати вичерпну відповідь стосовно адекватності застосування щодо конкретного громадянина запобіжного заходу утримання під вартою протягом трьох діб, без належних на те (що підтверджується відповідним рішенням суду) підстав.

 

       Залишаю за собою право ініціювати проведення відповідної перевірки даних зловживань слідчим УБОЗу, членами постійної комісії та обласної ради, у випадку неналежного реагування на кричущі факти перевищення своїх повноважень органами  слідства.

       

        Відповідь прошу дати у письмовій формі, у визначений законом 10-ти денний термін.

 

 

                         Депутат обласної ради                            Юрій Романюк

 

 

 


09.02.2012 Юрій Романюк 1273 9
24.09.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка поспілкувалась із психологинею Валерією Худзіцькою та дізналась, як продовжувати або почати працювати під час війни, не травмуючи себе.

540
20.09.2022
Тіна Любчик

Фіртка поспілкувалася з отцем Йосафатом Бойком, настоятелем парафії Святих Кирила і Методія в Крихівцях, про досвід волонтерства та благодійності у час війни.

1186
16.09.2022
Тетяна Дармограй

Іванофранківець на фронті не вперше. «Шериф» захищав Україну від російської орди ще у 2014 році, коли окупанти вторглися на територію українського Донбасу. Тепер його бригада знову зупиняє російську армію на сході України.

2686
12.09.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з головною психологинею благодійного фонду «Діти Героїв», що опікується дітьми, які втратили одного або обох батьків під час війни, Мартою Білик про те, як розмовляти про війну та її наслідки, не травмувавши.

1082
07.09.2022
Андрій Левкович

Давні греки мислили час в багатьох іпостасях (як лінійний, циклічний, миттєвий…), головні з яких дві – час, як черга слідування подій і час невловної миті змін.

1326
31.08.2022
Тіна Любчик

Журналістка Фіртки дізналась у Миколи Рожка, ректора Івано-Франківського національного медичного університету, наскільки заклад готовий до нового навчального року та як готуватимуть майбутніх медиків.    

2704

З 1 по 5 вересня на Запорізькій АЕС працювала місія МАГАТЕ. За результатами свого візиту вони представили звіт з фактами та рекомендаціями.

1041

Татуювання на тілі людини явище не нове, і в сучасному світі доволі поширене, лише у нашому суспільстві до нього ставились і здається ставляться доволі стримано. До малюнків на тілі відносяться по-різному: хтось ними захоплюється,  а хтось подекуди

1607 1

Вважаю, що некоректно визначати, що церква продукує забобони. Кредо віри визначає «Вірую в єдину святу .. церкву», то ж святість і забобони несумісні.

1850

На щастя, переважна більшість держав світу розуміє справжню ситуацію в російсько-українській війні. Хто на кого напав, хто обороняє по праву свою територію, і де тут світла й темна сторона. Але в міжнародному праві та відносинах самого розуміння мало.

1932
01.10.2022

У Калуші соціальна їдальня для вимушених переселенців працює на базі другого ліцею.  

121
24.09.2022

В області розпочали сівбу озимих зернових культур.  

457
18.09.2022

Аби на власні очі побачити, що навіть попри війну в Україні, підприємці не лише працюють, а й заробляють і дають роботу місцевим.

666
29.09.2022

У Крихівцях при парафії Святих Кирила і Методія будують дитячий садочок, який матиме назву «Ковчег». Цей процес триває вже 3,5 роки.  

201
24.09.2022

Відомо, що на рештках костелу почали зводити дерев'яну будівлю у 1900 році. Відтоді 36 років у ній молилися жителі двох сіл — Креховичів і Брошнів-Осади.

749
18.09.2022

Депутати Івано-Франківської облради просять керівництво держави заборонити Українську православну церкву Московського патріархату в країні, ініціювати розслідування її діяльності та покарати винних за колабораціонізм.

648
12.09.2022

Зокрема, віряни молитимуться за мир в Україні, припинення війни та за всіх військових.  

850
26.09.2022

Це вже другий фільм режисера та кінокомпанії. Якщо першим фільмом в українському прокаті була новорічна кінокомедія «Все буде Ок!», то «Патерн» знятий в жанрі конспірологічного трилера.  

463
30.09.2022

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна буде вести перемовини тільки із новою владою росії.  

135
27.09.2022

Подоляк наголосив, що після успішного контрнаступу Збройних сил України на харківському напрямку політична еліта Росії почала розуміти, що вона може програти війну, а країни світу переконалися в слабкості армії та військово-промислового комплексу Російської Федерації.

333
24.09.2022

Крім того, він наголосив, що світ "абсолютно справедливо" відреагує на так звані "референдуми", які окупаційна влада намагається зараз провести в Криму та в інших частинах України, які вона "поки контролює".

448
18.09.2022

Окрім того, керівництво Збройних сил наголосило, що «керується принципом єдиноначальності» і «не допускає всередині військового колективу розколів».

562