Депутатське звернення з приводу затримання підприємця

 

                                                      

У К Р А Ї Н А

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА

Депутат  обласної  ради

Фракція «Батьківщина»

78200  Івано-Франківська область, м. Коломия

www.romanyuk.org; www.романюк.com      E-mail: yuriy@romanyuk.org   

 

 

 

„  09  ”  лютого   2012 р. №  03                           

 

 

Начальнику

 ОУ  УМВС в Івано-Франківській області

Варцабі В.М.  

 

                                                              

Прокурору Івано-Франківської області

Каліфіцькому О.А.

 

 

ДЕПУТАТСЬКЕ  ЗВЕРНЕННЯ

                               

         З засобів масової інформації, 9 лютого 2012 р. (сайт «firtka.if.ua») мені, як депутату та голові постійної комісії обласної ради з питань розвитку малого та середнього бізнесу, стало відомо про затримання під вартою, протягом трьох діб, від 6.02. по 9.02.2012р., гр. Костянтина Бородайка, співвласника фірми «Гаразд Україна», на підставі обвинувачення слідчим обласного управління УМВС в Івано-Франківській області (орієнтовно обласним УБОЗ), у підозрі  скоєння злочину за ст. 190 КК (шахрайство) та ст. 194 КК (навмисному знищенні майна) КК України.

 

        За рішенням суду, гр. Бородайко К.П., 9 лютого був звільнений з під варти.

 

        Звертаюся до Вас з депутатським зверненням призначити службову перевірку на предмет дотримання законодавства слідчим, щодо можливого перевищення ним своїх службових обов’язків, в ситуації проведення в країні широко популяризованої кампанії декриміналізації окремих статей КК, за ініціативи президента України В.Януковича, вимоги керівництва держави НЕ застосовувати безпідставні арешти, запобіжні заходи утримання під вартою підприємців та бізнесменів, за підозру(!) у скоєнні відповідних злочинів, а тим більше, у даному конкретному випадку, де численними рішеннями судів, усіх без виключення судових інстанцій, винесені судові рішення, що набули законної сили.

 

        Всі спірні питання/конфлікти між суб’єктами господарювання, вирішуються виключно у судовому порядку, ім’ям України.

 

        Виконання судових рішень щодо господарського конфлікту/спору, вирішуються виключно цивілізованим шляхом, або примусово(!), за допомогою  відповідних дій державної виконавчої служби, а не державними рекетирами у погонах МВС, закриттям беззахисного підприємця під варту, шантажем, тиском, погрозами, зловживанням та перевищенням службовим становищем, окремими слідчими обласного УБОЗ, які діють НЕ в інтересах служби, а виключно в інтересах  третіх осіб, на замовлення.

 

       Депутати та постійна комісія обласної ради з питань …розвитку малого та середнього бізнесу, НЕ дозволять на території Івано-Франківської області окремим слідчим, іншим представникам правоохоронних органів, практикувати і застосовувати на Прикарпатті сумнівні, протиправні дії, зловживаючи своїм службовим становищем, стосовно будь-яких наших громадян, підприємців зокрема.    

 

      Прошу дати вичерпну відповідь стосовно адекватності застосування щодо конкретного громадянина запобіжного заходу утримання під вартою протягом трьох діб, без належних на те (що підтверджується відповідним рішенням суду) підстав.

 

       Залишаю за собою право ініціювати проведення відповідної перевірки даних зловживань слідчим УБОЗу, членами постійної комісії та обласної ради, у випадку неналежного реагування на кричущі факти перевищення своїх повноважень органами  слідства.

       

        Відповідь прошу дати у письмовій формі, у визначений законом 10-ти денний термін.

 

 

                         Депутат обласної ради                            Юрій Романюк

 

 

 


09.02.2012 Юрій Романюк 1647 9
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

3697
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

12231 1
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

2500
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

2355
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

3326
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

5365

Війна росії проти України змінила наше життя до невпізнаваності, а звірства росіян над українцями змусила багатьох хлопців і дівчат, серед яких чимало християн, взяти до рук зброю і захищати свій народ.  

1190

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

1593

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

2121

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

1819
28.05.2024

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

387
24.05.2024

Посівна кампанія в Івано-Франківській громаді в розпалі.   

296
27.05.2024

Згромадження Сестер Пресвятої родини виникло у 911 році, засновницею є сестра Текля Юзефів.  

417
24.05.2024

Цьогоріч Молитовний сніданок відбувся під гаслом “Незламність. Віра. Стійкість”.  

790
19.05.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

9320
12.05.2024

Про значення неділі журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1134
27.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

21025
26.05.2024

Російські окупаційні війська не досягли заявленої кремлівським правителем Владіміром Путіним мети щодо створення "буферної зони" на півночі Харківської області.  

216
24.05.2024

Як наголосив президент, "захист життя повинен мати всі необхідні інструменти, щоб дійсно перемагати терористів".

384
19.05.2024

В Україні громадяни переважно змінили свою думку у порівнянні із попередніми роками та вважають, що для країни важливіша демократична система, ніж сильний лідер.    

849
14.05.2024

Найбільш підготовлений рубіж — той, що розміщений на деякій відстані, що дозволяє використовувати й засоби інженерного озброєння, й залізобетонні споруди.

1623 11