Де знайти хірурга у Буковелі? Оксфорд Медікал працює без вихідних!

Сезон 2023 в самому розпалі. Найпопулярніше курортне містечко щодня приймає тисячі гостей. В активному вирі шалених вихідних відпочинок не обходиться без травм чи захворювань. До кого звернутися, якщо у вас опік, поранення, травма? Де знайти лікаря у Буковелі?

Повідомляємо, що відтепер допомога висококваліфікованих лікарів доступна в самому центрі Буковелю! Медичний центр Оксфорд Медікал працює без вихідних!

Хірургія одного дня в Оксфорд Медікал

Відділення хірургії медичного центру Оксфорд Медікал функціонує в амбулаторному режимі. Ми надаємо послуги категорії «хірургії одного дня». Що це означає? Пацієнт у день звернення отримує необхідну послугу і вже через 2-3 години повертається до активного відпочинку. 

Хірургія одного дня в медичному центрі Оксфорд Медікал включає в себе послуги:

 • первинної хірургічної обробки рани;
 • видалення сторонніх тіл з м’яких тканин;
 • розтин та дренування гнійників (фурункул, абсцес, панарицій);
 • пункція гематоми;
 • видалення атером, ліпом;
 • накладання/зняття швів;
 • допомога при обмороженні/опіку;
 • зняття нігтьової пластини, лікування врослого нігтя;
 • хірургічні перев’язки будь-якого ступеню складності;
 • зупинка кровотечі з периферичних судин;
 • місцеве знеболення та ін.

Також наші хірурги надають консультативну допомогу з питань гострої хірургічної патології, гриж передньої черевної стінки та ін.

Коли необхідно звернутися до хірурга?

Навіть такі банальні речі, як поріз пальця чи біль у животі можуть стати першопричинами звернення до хірурга. Як зрозуміти, що вам необхідна допомога саме хірурга? Наші лікарі допоможуть чітко читати сигнали власного організму:

 • поява болю у животі оперізуючого характеру, спастичний біль, переймоподібний біль, який супроводжується блюванням і напруженням м’язів черевної стінки;
 • кровотеча будь-якої інтенсивності, яка не зупиняється самостійно протягом перших 2-х хвилин;
 • поява атипового ущільнення на шкірі, яке супроводжується почервонінням та болем;
 • проникання стороннього тіла у м’які тканини, незалежно від того, чи супроводжується цей стан кровотечою;
 • опіки будь-якої глибини та площі;
 • обмороження різних ділянок тіла;
 • вростання нігтя у м’які тканини;
 • поранення будь-якої ділянки на будь-яку глибину.

Також допомога лікаря буде доволі корисною, якщо вас турбують питання здоров’я та можливості занять різними видами спорту. Грижа чи давно забута травма – саме лікар допоможе визначити дозу навантажень.

Чому саме Оксфорд Медікал?

Мережа медичних центрів Оксфорд Медікал надає висококваліфіковані медичну послуги у всій Україні вже близько 20 років. Ми починали свій шлях із невеличких кроків, вчилися на власних помилках, відчували солодкі присмаки злетів та гіркоту падінь. Ми навчилися розуміти потреби наших пацієнтів, шукати шляхи вирішення будь-яких складних питань, забезпечувати максимальний комфорт. 

Сервіс наданих нами послуг оцінили сотні тисяч пацієнтів у всій Україні.

І ми не готові зупинятися на досягнутому. Ми відкриваємо нові відділення, навчаємось новим методам лікування, закуповуємо апаратуру останнього покоління, залучаємо до співпраці провідних спеціалістів зі всієї України.

Ми працюємо без вихідних незалежно від пори року, епідемічної ситуації чи блекауту. Ми шукаємо вихід і завжди його знаходимо. 

Ми поруч. За будь-яких обставин. Відтепер і в Буковелі. Оксфорд Медікал працює для вас 24/7! 

Потурбуйтесь про своє здоров’я - обирайте найкращих!

Наша адреса: с. Поляниця, урочище Вишні, 354А

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Партнерський матеріал


26.01.2023 4568
Коментарі ()

25.09.2023
Тетяна Дармограй

Про стан, у якому перебувають близькі зниклих безвісти та практичні поради щодо збереження психологічної рівноваги таким родинам Фіртці розповіли психотерапевтка Наталія Сабліна та психологиня Олександра Шевченко.   

530
17.09.2023
Тіна Любчик

Головні туристичні пам’ятки Вінниці очолює музей-садиба Миколи Пирогова. На запитання: «Що подивитися в першу чергу у Вінниці?» кожен місцевий житель впевнено назве це культове місце.  

890
11.09.2023
Тіна Любчик

З журналісткою Фіртки своєю історією поділився 42-річний Роман Примич, військовослужбовець з Івано-Франківська, який отримав поранення на фронті та зараз перебуває на лікуванні в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

7163 13
07.09.2023
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає, які зміни запланували та як це вплине на темпи мобілізації.

2348
23.08.2023
Тетяна Дармограй

Щоб актуалізувати дані щодо мобілізаційного потенціалу країни, Міністерство оборони України запустило інформаційну кампанію під назвою "Оновлюй дані у ТЦК".  

2274
16.08.2023
Тіна Любчик

В Івано-Франківській обласній клінічній лікарні з початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію України медики  активно допомагають нашим захисникам відновити здоров’я після поранень на фронті. Так, цього разу журналістка Фіртки відвідала медичний заклад і поспілкувалася з фахівцями та військовими пацієнтами про роботу відділення травматології.

2521

Усім нам добре знайома старозавітна історія про битву Давида та Голіафа, як протистояння сильному, могутньому загарбнику в рази меншого, але безстрашного молодого та винахідливого Давида.

369

Намагаючись ототожнити історію Русі з історією Московії, нащадки угро-фінів твердять, нібито столиця Русі у 1157 році була перенесена з Києва у Володимир Андрієм Боголюбським. Це відверта брехня. Він зробив Володимир своєю резиденцією, але це не означає, що переніс столицю, бо Боголюбський тоді у Києві не княжив. Київська держава – Русь існувала впродовж IX—XIII століть.

679

Невже ми єдині розумні істоти на весь всесвіт? Ці питання давно хвилюють людство та науковців.

806

Річки у селах — це природні багатства і можливості для туризму. Дізнайтеся, як зберегти та використати річки для розвитку сільського життя.

518
21.09.2023

Лікарі порекомендували робити останній прийом їжі не пізніше ніж за дві-три години до сну.

207
16.09.2023

У селі Братківці комунальне підприємство «Франківськ-Агро» вже вдруге збирає гречку, яку висіяли на цьому полі.  

394
12.09.2023

Майже у всіх їдальнях міста запровадили нововведення — безготівковий рахунок за їжу.

491
21.09.2023

Пропонуємо вашій увазі шістнадцять висловів Андрея Шептицького, що стали крилатими фразами.

37972
16.09.2023

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

370
10.09.2023

У церкві Різдва Пресвятої Богородиці у селі Нижній Вербіж Коломийського району вперше відзначили храмове свято за новоюліанським календарем. Раніше святкування припадало на 21 вересня.

503
08.09.2023

Священник каже: «стосовно заповіді «не вбий» — якби ми читали Святе письмо мовою оригіналу — староєврейською — то там «не вбий» означає «не вбий з корисливих мотивів».

665
21.09.2023

Головні туристичні пам’ятки Вінниці очолює музей-садиба Миколи Пирогова. На запитання: «Що подивитися в першу чергу у Вінниці?» кожен місцевий житель впевнено назве це культове місце. Музейно-садибний комплекс ім. Пирогова присвяче

213
20.09.2023

Кажуть: така ініціатива уряду — ламає напрацьований механізм швидкої допомоги військовим та соціальної підтримки мешканців громад.   

253
15.09.2023

За матеріалами СБУ підозру у державній зраді отримав народний депутат Нестор Шуфрич.  

943
10.09.2023

Україна отримала під час війни нового міністра оборони. Ним став кримський татарин Рустем Умєров. Він не має стосунку до військової справи, але відомий як вправний перемовник.  

582 1
08.09.2023

Наразі обмеження на виїзд з України діє щодо чоловіків призовного віку, а також окремих посад держслужби та визначених посадових осіб. Інформації про зміни з 1 жовтня щодо обмеження виїзду для жінок на військовому обліку прикордонники не мають.  

636