Де знайти хірурга у Буковелі? Оксфорд Медікал працює без вихідних!

Сезон 2023 в самому розпалі. Найпопулярніше курортне містечко щодня приймає тисячі гостей. В активному вирі шалених вихідних відпочинок не обходиться без травм чи захворювань. До кого звернутися, якщо у вас опік, поранення, травма? Де знайти лікаря у Буковелі?

Повідомляємо, що відтепер допомога висококваліфікованих лікарів доступна в самому центрі Буковелю! Медичний центр Оксфорд Медікал працює без вихідних!

Хірургія одного дня в Оксфорд Медікал

Відділення хірургії медичного центру Оксфорд Медікал функціонує в амбулаторному режимі. Ми надаємо послуги категорії «хірургії одного дня». Що це означає? Пацієнт у день звернення отримує необхідну послугу і вже через 2-3 години повертається до активного відпочинку. 

Хірургія одного дня в медичному центрі Оксфорд Медікал включає в себе послуги:

 • первинної хірургічної обробки рани;
 • видалення сторонніх тіл з м’яких тканин;
 • розтин та дренування гнійників (фурункул, абсцес, панарицій);
 • пункція гематоми;
 • видалення атером, ліпом;
 • накладання/зняття швів;
 • допомога при обмороженні/опіку;
 • зняття нігтьової пластини, лікування врослого нігтя;
 • хірургічні перев’язки будь-якого ступеню складності;
 • зупинка кровотечі з периферичних судин;
 • місцеве знеболення та ін.

Також наші хірурги надають консультативну допомогу з питань гострої хірургічної патології, гриж передньої черевної стінки та ін.

Коли необхідно звернутися до хірурга?

Навіть такі банальні речі, як поріз пальця чи біль у животі можуть стати першопричинами звернення до хірурга. Як зрозуміти, що вам необхідна допомога саме хірурга? Наші лікарі допоможуть чітко читати сигнали власного організму:

 • поява болю у животі оперізуючого характеру, спастичний біль, переймоподібний біль, який супроводжується блюванням і напруженням м’язів черевної стінки;
 • кровотеча будь-якої інтенсивності, яка не зупиняється самостійно протягом перших 2-х хвилин;
 • поява атипового ущільнення на шкірі, яке супроводжується почервонінням та болем;
 • проникання стороннього тіла у м’які тканини, незалежно від того, чи супроводжується цей стан кровотечою;
 • опіки будь-якої глибини та площі;
 • обмороження різних ділянок тіла;
 • вростання нігтя у м’які тканини;
 • поранення будь-якої ділянки на будь-яку глибину.

Також допомога лікаря буде доволі корисною, якщо вас турбують питання здоров’я та можливості занять різними видами спорту. Грижа чи давно забута травма – саме лікар допоможе визначити дозу навантажень.

Чому саме Оксфорд Медікал?

Мережа медичних центрів Оксфорд Медікал надає висококваліфіковані медичну послуги у всій Україні вже близько 20 років. Ми починали свій шлях із невеличких кроків, вчилися на власних помилках, відчували солодкі присмаки злетів та гіркоту падінь. Ми навчилися розуміти потреби наших пацієнтів, шукати шляхи вирішення будь-яких складних питань, забезпечувати максимальний комфорт. 

Сервіс наданих нами послуг оцінили сотні тисяч пацієнтів у всій Україні.

І ми не готові зупинятися на досягнутому. Ми відкриваємо нові відділення, навчаємось новим методам лікування, закуповуємо апаратуру останнього покоління, залучаємо до співпраці провідних спеціалістів зі всієї України.

Ми працюємо без вихідних незалежно від пори року, епідемічної ситуації чи блекауту. Ми шукаємо вихід і завжди його знаходимо. 

Ми поруч. За будь-яких обставин. Відтепер і в Буковелі. Оксфорд Медікал працює для вас 24/7! 

Потурбуйтесь про своє здоров’я - обирайте найкращих!

Наша адреса: с. Поляниця, урочище Вишні, 354А

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ

Партнерський матеріал


26.01.2023 5092
Коментарі ()

17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

3528
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

12000 1
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

2353
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

2222
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

3194
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

5216

Війна росії проти України змінила наше життя до невпізнаваності, а звірства росіян над українцями змусила багатьох хлопців і дівчат, серед яких чимало християн, взяти до рук зброю і захищати свій народ.  

989

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

1466

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

1991

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

1702
24.05.2024

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

258
12.05.2024

З кожним днем війни стає дедалі важливіше зберігати емоційну стабільність і свідомо дбати про своє психічне здоров’я.   

2082
24.05.2024

Згромадження Сестер Пресвятої родини виникло у 911 році, засновницею є сестра Текля Юзефів.  

274
19.05.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

9178
12.05.2024

Про значення неділі журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1014
08.05.2024

У цілому 63% українців вважають, що ця Церква має бути повністю забороненою в Україні (у грудні 2022 року — 54%, у травні 2023 року — 66%).  

1087
21.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

20886
24.05.2024

Як наголосив президент, "захист життя повинен мати всі необхідні інструменти, щоб дійсно перемагати терористів".

252
19.05.2024

В Україні громадяни переважно змінили свою думку у порівнянні із попередніми роками та вважають, що для країни важливіша демократична система, ніж сильний лідер.    

735
14.05.2024

Найбільш підготовлений рубіж — той, що розміщений на деякій відстані, що дозволяє використовувати й засоби інженерного озброєння, й залізобетонні споруди.

1230 7
09.05.2024

Верховна Рада 9 травня 2024 року збільшила штрафи за військові правопорушення.  

1101 1