Чого чекають раби і слабаки?

У засобах масової інформації можна зустріти безліч повідомлень на кшталт: «У народу увірвався терпець. Народ піднявся. Але народ піднявся не за європейський вибір, чи політичних лідерів». 

За що ж тоді воює, змагається народ? - Народ піднявся за власну гідність, свободу і за соціальну справедливість, проти бандитів, шахраїв, злодіїв, убивць. А у наших реаліях це синонім паразитів, мажорів, кровососів-багатіїв. 

Під час революцій, навіть національних, навіть визвольних, все впирається у питання власності і влади. І хто б там що не казав, а влада і власність (багатство) - це сіамські близнюки. 

Паразитів-багатіїв мало, - одиниці, припустимо сотні, ну хай тисячі. Бідних і гноблених багато, їх мільйони, десятки-сотні мільйонів. Багатії бояться бідних, і всіляко уникають з ними зустрічей. Кровососи-багатії живуть в окремих закритих мікрорайонах (з усією інфраструктурою: школи, дитсадки, крамниці, клуби і т.д.), їздять дорогими авто з охороною, харчуються у дорогих ресторанах, відпочивають на закритих віллах і базах відпочинку і т.д.

Але казус у тому, що кровососи не можуть жити без злиденних і ошуканих. Багатії не можуть жити без бідняків, без робочої сили. Аналогічно як паразити не можуть жити без тіла з якого смокчуть кров… 

Кого культивують і виховують у нашій країні? - Рабів і слабаків. 

Можновладці і багатії завжди вирішують два протилежні, взаємовиключні питання:

1. Дати гнобленим і упослідженим якийсь хоча б ілюзорний смисл життя і надію на краще. 

2. Захистити «багатих і успішних», захистити вкрадене і награбоване ними. Захиститись від обдурених і окрадених, бідних і голодних, агресивних і озлоблених. Нажаль, у нас багаті і успішні, на відміну від країн цивілізованого світу, асоціюються з грабіжниками і злодіями, шахраями і вбивцями.  

Все впирається у питання власності. Кому буде належати власність і гроші? Хто буде ціле життя «бити балду», «курити бамбук», і буде «знатним, багатим і успішним», а хто буде ціле життя горбатитися, збирати копійку до копійки, і однаково буде бідним, голодним і нужденним. 

Нас вчать, що заздрість дуже великий гріх, тому не потрібно заздрити багатим і сильним, ба навіть тим, які все здобули обманом, шантажем і насиллям. Їх називають успішними людьми, які зробили себе самі. Нас мимоволі закликають брати з них приклад… 

Що робити, щоб не тільки відбитися, врятуватися, а і надалі продовжувати висмоктувати соки з простого народу? Який підхід застосувати до бідняків і розчарованих, людей, що впали у відчай і безнадію, людей яким нічого втрачати, які не мислять глибоко і логічно, а приймають ірраціональні, емоційні, нібито «дурні рішення»? 

Бувають «жахливі» з погляду влади і панівних верств моменти, коли такі люди нічого не бояться, навіть смерті, і керуються лише почуттями. А це для правлячого класу, для паразитів найнебезпечніше. І найжахливіше для них, що так, нібито «по-дурному», мислить основна маса, мільйони гноблених і знедолених. Тільки одні (десятки тисяч), часом масово втрачають страх, піднімаються з колін і починають діяти, а інші (мільйони) так і помирають рабами. 

Люди жадають справедливості і поваги до людської гідності, вони хочуть бути вільними, вони прагнуть помсти за страждання і смерті рідних і близьких. За нинішніми мірками, і аж до останнього часу, це нібито екстремісти і провокатори. 

На допомогу владі приходять обіцянки, заклинання і молитви. Вони знімають напругу і розряджають ситуацію. Головне вчасно поставити на справі хрест. 

Риторика проста, вироблена і відшліфована на протязі багатьох століть. - Ми за мир, лише б не було війни… Не чіпайте експлуататорів, рабовласників, гнобителів, окупантів, убивць, аферистів, шахраїв, грабіжників, злодіїв і т.д. Хай живуть заможно і благополучно, помолимося за них і за їх сім’ї. Хай радіють і насолоджуються життям на цьому світі. Хай панують і бісяться з жиру, переїжджають машинами і просто відстрілюють не покірних, заганяють у рабство і торгують людьми, знущаються і топчуться по людській гідності… 

А насправді, мир найчастіше - це мета, а не засіб. Якщо мир використовувати як засіб, то це полегшення роботи злу. Ті, хто відмовлялися від опору злу тим самим сприяли голодоморам, депортаціям, репресіям. 

Чого приречені чекати раби і слабаки? - Смерті. Для раба і слабака смерть – це подія блага і довгождана. Ще трохи і йому вже буде життя вічне, а до того лише треба сумлінно працювати, щоб багатії-кровососи і бандити могли жити багато і красиво, благополучно і безтурботно, і ні в чому собі не відмовляти. Головне щоб їх життю і власності нічого не загрожувало. Син твого начальника, буде начальником твого сина, раб твого тата буде твоїм рабом і т.д. 

Народу обіцяють справжнє життя, але тільки на тому світі. Обіцяють в обмін на покору і чекання, в обмін за відмову від адекватної боротьби за свої права і опору несправедливості, сваволі й беззаконню. 

Слабаки, бідні, раби і знедолені! Моліться і вам все буде. Памятайте, всяка влада від бога. Страждайте, мучтеся, терпіть, бо ви прислуга, жива сила, гвинтики і шурупчики, раби, стадо, слуги, вівці і т.д. і т.п. І не забувайте каятися, бо ви грішні, тупі і нічого в житті не розумієте. І в жодному випадку нікого не судіть, і не карайте, і нікому не мстіться. Бо тільки цього паразити і бандити бояться, бо це дієво. 

Слабаки, бідні, раби і знедолені! На несправедливість і образи, на катування і знущання, на силу не відповідайте силою, зігніться і скоріться, станьте на коліна… Зараз на цьому світі ви помучитеся і вам за це воздасться на тому світі, і життя у вас буде вічне… 

Слабаки, бідні, раби і знедолені! Будьте впевнені покарання бандитам і грабіжникам, шахраям і аферистам не відворотне. Злочинці колись кимось десь можливо трохи за певних умов будуть покарані. (Головне бути зі злочинцями милосердними. Вони сіють смерть, а ми смертну кару - геть! Збережемо злочинцям життя і будемо їх до кінця їх днів утримувати і годувати!).

І вам за терпіння і покору буде подяка, правда не зараз, а найймовірніше колись можливо за певних умов на тому світі. І чекає вас, слабаки, бідні, раби і знедолені… НЕБУТТЯ.

Бо ЖИТИМУТЬ ВІЧНО, тобто пам’ятатимуть люди у віках, тільки героїв, сильних і нескорених. 

Як законно боротися з беззаконням? Як піснями, притчами і байками протистояти сваволі і нахабності, фізичній силі і зброї? Як за правилами грати у гру з тим хто грає не за правилами? Як домовлятися і вести переговори з шахраями і злодіями? 

- Молитися, страждати, мучитися, терпіти. Читати вірші і співати пісні, мріяти і надіятися. Головне щоб не було насилля і був мир. Нічого робити не потрібно. І вам все буде…  ???


06.02.2014 Сергій Стефанко 1881 9
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1011
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2411
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2055
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2089
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6343 55
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2382 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

247

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1069

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1053

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1318
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

195
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

536
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1994
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26436
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

492
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10396 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7936
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

481
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

341
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

486
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

565
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1508