Чи можна заробити на скінах в CS:GO

Скіни - це незамінний елемент культової гри Counter-Strike: Global Offensive, в яку щодня грають мільйони геймерів по всьому світу. У перших версіях проекту Valve цифрових товарів не було. Гравці могли придбати класичну зброю, обравши відповідний варіант запропонованої системи. Однак після релізу 21 серпня 2012 року компанія CS:GO вирішила представити внутрішньоігрові предмети. Це було цілком виправдано, адже гра вже була безкоштовною для всіх користувачів Steam. В результаті сама компанія почала отримувати прибуток безпосередньо від того, що її клієнти продавали скіни CSGO. Згодом торгівля в грі стала настільки популярною, що мільйони користувачів створили облікові записи в грі лише для можливості обмінюватися різними скінами.

Звичайно, для більшості гравців основною причиною покупки внутрішньоігрових речей була перспектива реального прибутку. Як і в умовній криптовалюті, всі скіни Counter-Strike змінюються в ціні щодня. На це впливає безліч факторів, включаючи унікальний дизайн, ступінь зношеності, популярність самої зброї або попит серед представників професійної сцени. Тобто при грамотному аналізі того чи іншого скіна користувач може скористатися своїм шансом і продати його в кілька разів дорожче покупки.

При цьому у більшості початківців користувачів виникають цілком справедливі питання: «чи можна реально заробляти на продажу скінів?». Природно, використовувати трейдинг як основний спосіб заробітку немає сенсу. Адже на значний прибуток таким чином розраховувати не доводиться. Однак не варто забувати, що після переходу на наступний рівень у грі користувачеві будуть регулярно випадати нові скіни. У результаті гравець може мати понад сотню внутрішньоігрових предметів на кілька тисяч годин гри в CS:GO. Якщо геймеру вони не потрібні, найкращий варіант для нього – продати. Однак тут варто відразу зазначити, що вивести гроші з торгової платформи Steam неможливо. Отримані кошти можна використовувати лише для придбання нових ігор. Отже, вам потрібно використовувати сторонні платформи, щоб заробляти гроші. Тут можна продати всі скіни, які є у користувача, і вивести гроші на банківську карту або електронний гаманець.

Перед реєстрацією на сайтах для торгівлі скінами Counter-Strike необхідно ознайомитися з відгуками про проект. Останнім часом з'являється все більше сумнівних проектів, спрямованих на обман гравців і отримання доступу до акаунту в Steam.

Не забувайте про обмін внутрішньоігровими предметами з іншими геймерами. Наприклад, певний користувач бачить скін яскравим елементом ігрового процесу. Він готовий заплатити значну суму за покупку зброї, яка його цікавить. У цьому випадку трейдеру достатньо знайти таку людину і запропонувати йому обмін. В результаті обидва учасники торгової операції залишаться задоволені. Один отримає рідкісний і дорогий скін, а інший заробить гроші.

З іншого боку, досвідчені гравці кажуть, що відкриття кейсів може призвести до значних втрат. Адже випадання рідкісного предмета, в тому числі ножів, трапляється вкрай рідко. При цьому гравцеві обов'язково потрібно купити ключ від корпусу. Тому трейдери радять новачкам відразу продавати кейс по ходу гри, щоб не ризикувати власними грошима.

Також користувачеві не варто забувати, що такі ігри, як Counter-Strike: Global Offensive, створені в першу чергу для розваги та задоволення.

Партнерський матеріал


26.07.2022 676
Коментарі ()

24.09.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка поспілкувалась із психологинею Валерією Худзіцькою та дізналась, як продовжувати або почати працювати під час війни, не травмуючи себе.

383
20.09.2022
Тіна Любчик

Фіртка поспілкувалася з отцем Йосафатом Бойком, настоятелем парафії Святих Кирила і Методія в Крихівцях, про досвід волонтерства та благодійності у час війни.

1027
16.09.2022
Тетяна Дармограй

Іванофранківець на фронті не вперше. «Шериф» захищав Україну від російської орди ще у 2014 році, коли окупанти вторглися на територію українського Донбасу. Тепер його бригада знову зупиняє російську армію на сході України.

2450
12.09.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з головною психологинею благодійного фонду «Діти Героїв», що опікується дітьми, які втратили одного або обох батьків під час війни, Мартою Білик про те, як розмовляти про війну та її наслідки, не травмувавши.

933
07.09.2022
Андрій Левкович

Давні греки мислили час в багатьох іпостасях (як лінійний, циклічний, миттєвий…), головні з яких дві – час, як черга слідування подій і час невловної миті змін.

1173
31.08.2022
Тіна Любчик

Журналістка Фіртки дізналась у Миколи Рожка, ректора Івано-Франківського національного медичного університету, наскільки заклад готовий до нового навчального року та як готуватимуть майбутніх медиків.    

2318

З 1 по 5 вересня на Запорізькій АЕС працювала місія МАГАТЕ. За результатами свого візиту вони представили звіт з фактами та рекомендаціями.

895

Татуювання на тілі людини явище не нове, і в сучасному світі доволі поширене, лише у нашому суспільстві до нього ставились і здається ставляться доволі стримано. До малюнків на тілі відносяться по-різному: хтось ними захоплюється,  а хтось подекуди

1446 1

Вважаю, що некоректно визначати, що церква продукує забобони. Кредо віри визначає «Вірую в єдину святу .. церкву», то ж святість і забобони несумісні.

1695

На щастя, переважна більшість держав світу розуміє справжню ситуацію в російсько-українській війні. Хто на кого напав, хто обороняє по праву свою територію, і де тут світла й темна сторона. Але в міжнародному праві та відносинах самого розуміння мало.

1795
24.09.2022

В області розпочали сівбу озимих зернових культур.  

313
18.09.2022

Аби на власні очі побачити, що навіть попри війну в Україні, підприємці не лише працюють, а й заробляють і дають роботу місцевим.

525
07.09.2022

Від жовтня в Україні знизяться ціни на гречку. Наразі аграрії вже зібрали 20 тисяч тонн гречаної крупи.

839
24.09.2022

Відомо, що на рештках костелу почали зводити дерев'яну будівлю у 1900 році. Відтоді 36 років у ній молилися жителі двох сіл — Креховичів і Брошнів-Осади.

580
18.09.2022

Депутати Івано-Франківської облради просять керівництво держави заборонити Українську православну церкву Московського патріархату в країні, ініціювати розслідування її діяльності та покарати винних за колабораціонізм.

505
12.09.2022

Зокрема, віряни молитимуться за мир в Україні, припинення війни та за всіх військових.  

703
02.09.2022

Кожного дня у соціальних мережах отець Іван Гнатюк проводить молитву онлайн, відповідає на запитання, дає поради.

1249
26.09.2022

Це вже другий фільм режисера та кінокомпанії. Якщо першим фільмом в українському прокаті була новорічна кінокомедія «Все буде Ок!», то «Патерн» знятий в жанрі конспірологічного трилера.  

295
27.09.2022

Подоляк наголосив, що після успішного контрнаступу Збройних сил України на харківському напрямку політична еліта Росії почала розуміти, що вона може програти війну, а країни світу переконалися в слабкості армії та військово-промислового комплексу Російської Федерації.

169
24.09.2022

Крім того, він наголосив, що світ "абсолютно справедливо" відреагує на так звані "референдуми", які окупаційна влада намагається зараз провести в Криму та в інших частинах України, які вона "поки контролює".

294
18.09.2022

Окрім того, керівництво Збройних сил наголосило, що «керується принципом єдиноначальності» і «не допускає всередині військового колективу розколів».

427
12.09.2022

Восьмого вересня на 97-му році життя померла королева Великої Британії Єлизавета ІІ.

838