Бізнес в онлайні або як йти в ногу з часом

Сучасний бізнес вже не може існувати окремо від онлайн-середовища - конкуренція вимагає користуватися всіма можливостями, аби просто не вилетіти з ринку. Причому залежність бізнесу від мережі настільки сильна, що він просто не виживе без присутності в онлайні. Без власного сайту бізнес ризикує так і залишитися черговою вивіскою на вулиці, яку з нудьги час від часу читають перехожі.

Тому, оскільки бізнес вже не може існувати без Інтернету, розробка сайтів для підприємців перетворилася з іміджевого рішення на виробничу необхідність.

І головним питанням стає вже не доцільність розробки сайту, а хто її буде реалізовувати. Оптимальним рішенням стане доручити виконання цього завдання команді експертів, які добре зарекомендували себе на ринку й надають весь перелік послуг з розробки ресурсу, одразу створюючи сайт “під ключ”. Це означає не лише створення необхідної розробки, але й подальший її розвиток, зокрема пошукове просування, контекстну рекламу, просування у соціальних мережах та інші опції. Але з чого складається процес розробки сайту. Розгляньмо це питання детальніше.

Етапи створення сайту

Розробка сайту складається з послідовних та взаємозалежних етапів, реалізація яких визначатиме, який саме продукт у фіналі отримає клієнт. Ось головні етапи, на яких тримається вся розробка:

  • Вивчення ніші та визначення стратегії розвитку. На цьому етапі збираються дані стосовно майбутньої цільової аудиторії, успішних конкурентів у цій галузі, а також прогнозується потенційний попит на цифровий продукт.

  • Прототипування сайту. Розробка попереднього дизайну та створення чернетки софту для майбутнього ресурсу.

  • Створення UI/UX-дизайну. Цей етап означає створення користувальницького дизайну на основі вже узгодженого з клієнтом макета. Це створює як функції сайту, так і забезпечує зовнішній вигляд його інтерфейсу.

  • Розробка FrontEnd та BackEnd. На цьому етапі пишеться код, який перетворює вже наявний інтерфейс на справжню веб-сторінку, а також забезпечує користувачам просту взаємодію з сервером.

  • Інтеграція сервісів. Розробка сайтів часто неможлива без підключення сторонніх сервісів, на кшталт платіжних систем, соціальних мереж та веб-аналітики.

  • Тестування готової розробки. Зазвичай сайт тестується на кожному з етапів розробки, але перед  релізом все одно виконується комплексна перевірна з метою виявлення багів.

  • Реліз та пострелізна техпідтримка. Фінальним етапом проекту стає реліз, під час якого розробники переносять всі дані на сервер клієнта.

Але на цьому роботи над сайтом не завершуються, адже вже після релізу клієнт чи його співробітники можуть пройти курс навчання, аби краще користуватися новим сайтом. До того ж компанія зазвичай надає клієнту безплатний гарантійний період, під час якого розробники відстежують роботу нового продукту та, за необхідності, виправляють виявлені баги. Також часто робота з розвитку сайту продовжується й після його релізу.

Як не помилитися з вибором розробника?

Аби не втрапити до халепи, доручивши створення свого сайту групі випадкових фрилансерів, на проект краще залучати експертів з численними успішними кейсами на ринку IT-розробок. 

І тут компанія Wezom має що сказати, адже вона понад 20 років надає послуги з розробки сайтів, незалежно від їх типу та рівня складності.

Під час розробки беруться до уваги всі побажання та вимоги клієнта, аби створити унікальний дизайн та забезпечити сайту максимальну функціональність. Крім того, розробники компанії забезпечують техпідтримку та оптимізацію вже створеної розробки заради її швидкої та ефективної роботи.

Завдяки такому підходу до роботи, Wezom створює сайти, які привертають увагу користувачів та допомагають бізнесу досягати поставленої мети.

Якщо ви прагнете сягнути нових вершин - не гайте часу, звертайтеся до нас і ми разом виведемо ваш бізнес на новий рівень розвитку.

Джерело: https://wezom.com.ua/ua/razrabotka_sajtov

Партнерський матеріал


03.05.2023 719
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

964
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

2750
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

953
21.06.2025
Діана Струк

Нікіта Тітов — художник, плакатист, ілюстратор. Ще кілька десятиліть тому він називав себе «ватніком», а сьогодні його роботи — символи українського спротиву. Його плакати надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається.

1018
19.06.2025
Катерина Гришко

На початку червня 2025 року провели тендерні конкурси на роботи в навчальних закладах на суму майже 40 мільйонів гривень. Фірми відомі та мають кримінальні справи.  

1019 3
16.06.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з керівником Івано-Франківського театру Ростиславом Держипільським, щоб дізнатися, як театр живе і працює під час війни, як народжуються нові вистави, які міжнародні проєкти підтримують українське мистецтво, а також про виклики сучасності і непересічну силу мистецтва в непростий час.

3056 3

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

867

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

758

Глибше за інших пірнули гностики перших століть християнської ери. Вони дійшли принципового висновку: таємниця часу сусідить з таємницею Бога. Сусідить так близько, так щільно й невіддільно, що її пізнання майже напевно відкриває браму Творця, як найбільшої з таємниць.

368

Світ змінився до невпізнаваності зі стрімким розвитком технологій ми наче живемо у майбутньому. І водночас існують традиції, яким сотні років. Одна з таких  релігійних традицій — це шанування мощей святих у християнстві.

1075
30.06.2025

Замість обмежень, радять зважати на контекст, баланс у раціоні та якість продуктів.  

114
26.06.2025

Мер зазначив, що це приватний бізнес, а тому місто не видає земельні ділянки чи майно для таких закладів.

2311
19.06.2025

Станом на 1 червня 2025 року на Івано-Франківщині зареєстрували 901 фермерське господарство. Загальна площа сільськогосподарських угідь у їх власності та користуванні становить 40 тисяч гектарів.  

1134
27.06.2025

Сьогодні, 27 червня, віряни відзначають свято Найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – Людинолюбця.  

434
24.06.2025

Один чоловік ходив по окрузі, проклинаючи священика та розповсюджуючи про нього по всій парафії брехливі, злісні чутки.

15051
20.06.2025

Священник розповів про ставлення Церкви до дошлюбних статевих стосунків. 

7364
16.06.2025

У селі Гошів, що на Івано-Франківщині, на Ясній Горі розташований монастир Чину святого Василія Великого. Зокрема, на дзвіниці Гошівського монастиря знаходиться один з чотирьох карильйонів України.  

800
26.06.2025

Роботи Нікіти Тітова стали символами українського спротиву. Його плакати підтримують, надихають і говорять мовою, яка зрозуміла кожному. Та попри публічне визнання, автор часто стикається з піратством власних робіт.  

361
26.06.2025

Рішення саміту НАТО, ухвалене у Гаазі за підтримки президента США Дональда Трампа, підтверджує статус росії як спільної загрози для всього Альянсу.  

273
23.06.2025

Прем’єр-міністр Британії Кір Стармер заявив, що ядерна програма Ірану — серйозна загроза, а США вжили заходів для усунення цієї загрози.  

363
19.06.2025

Депутати Верховної ради України 18 червня 2025 року підтримали в цілому законопроєкт № 11469 про множинне громадянство.   

639
18.06.2025

Україна готується до виборів після завершення воєнного стану, але це будуть не звичайні, а унікальні вибори, які потребуватимуть окремого закону.  

1096