Більдербергський клуб буде вирішувати долю інтернету

9 червня у швейцарському Санкт-Моріц іпочалося чергове засідання Більдербегского клубу, який ще називають однією з філій «Таємного світового уряду». Як завжди, сильні світу цього будуть засідати за зачиненими дверима. Але в пресу вже просочилися чутки, що серед тем клубу будуть арабські революції, аварія на японській АЕС і доля інтернету.

 
Засідання клубу традиційно проходять у закритому режимі: на нього не допускається преса, учасники засідань не дають інтерв'ю (за порушення цього правила слідує довічне виключення з лав організації). Головує в цьому клубі 95-річний Девід Рокфеллер - представник могутнього фінансового клану (остання його посада - голова банку Chase Manhattan Bank), а його першим заступником числиться 87-річний Генрі Кіссінджер, колишній держсекретар США. Цікавий факт - до минулорічного засідання в іспанському Ситжесі, у складі клубу не було жодного чорношкірого представника (швидше за все, не буде і цього разу).


Останній факт частково є наслідком структури клубу, сформованої ще в 1954 році. Саме тоді була встановлена ​​квота на представництво в організації: з 343 постійних членів 128 місць віддано США, а решта місць розподілені між Європою і Південно-Східною Азією (120 і 95 місць відповідно). На окремі засідання також запрошуються і не члени клубу. Так, вважається, що, зокрема, в 1998 році в Більдербергському клубі Росію представляв Анатолій Чубайс, який займав тоді пост віце-прем'єра. Щоправда, документальних фактів його присутності на тій зустрічі немає. Раніше в числі запрошених учасників Більдербергу також називалися росіяни Григорій Явлінський і голова президії Ради з зовнішньої та оборонної політики Росії Сергій Караганов. Однак і в цьому випадку документальних доказів їхньої присутності на засіданнях немає.

 
Традиційно приблизно половину учасників Більдербергського клубу складають фінансисти і високопоставлені чиновники розвинених країн, близько 20% - стара європейська аристократія, решта - представники транснаціональних корпорацій і «мозкових трестів», на зразок Фонду Карнегі.

 
На попередньому засіданні клубу в 2010 році з 131 запрошеного учасника 30 представляли США, 11 Іспанію (мабуть, позначилося, що країна була господинею зустрічі), по 5 - Англію Німеччину і. Також серед «сильних світу цього» були фіни, турки, норвежці, австрійці, і т.д. Повний список учасників минулої зустрічі можна подивитися на офіційному сайті клубу Більдербергського.


Даніель Естулін, політолог і автор бестселера «Справжня історія Більдербергського клубу», в минулому році розповідав порталу Libertynewsonline, як Більдерберзький клуб збирається контролювати світові процеси.

 
«Існує помилкова думка, що гроші правлять світом. Проте не вони, а воля змушують світ «обертатися». Криза показала, що сьогодні в тебе є гроші, а завтра їх немає…», - говорив Естулін.

 
За його словами, в останні роки Більдерберзький клуб зайнятий вибудовуванням гігантських картелів. «Вони як і раніше вважають, що світом править той, хто контролює енергію, шляхи її доставки та розподілу. Простим людям (їх вони називають «брудні») кинутий міф про настання всевладдя інформації та комп'ютерних технологій. Але відключіть електроенергію - і цей світ розсиплеться, як картковий будиночок ", - пояснює політолог.

 
Естулін вважає, що у цього клубу в арсеналі є одна потужна можливість протистояти громадянському спротиву глобалізації: «Це рукотворне створення гігантського світової кризи, коли глобальний ВВП впаде відсотків на 30, а люди будуть змушені займатися виживанням, а не боротьбою з сильними світу всього. Нинішня цивілізація вже проходила це - за часів «Чорної смерті, епідемії чуми столітті в XIV, коли в Європі вимерло 30% населення».

 
 
Естулін відомий ще тим, що в останні роки за підсумками кожного засідання Більдербергського клубу він робив прогнози, збудуться чи основні тренди, намічені організацією:


- У 1996 році після того, як члени клубу зустрілися в Канаді, Естулін сказав, що війна з Югославією, в Косово відбудеться в 1999 році. Як виявилося, він помилився з датою всього на півроку.

- У 2002 році під час зустрічі у французькому Шантійі, Естулін правильно передбачив час війни в Іраку в лютому-березні 2003 року.

- У тому ж 2002-м Естулін зробив прогноз, що нафта буде коштувати 100 доларів за барель до кінця 2007 року. Він помилився на 2 дні - цієї позначки вона досягла 2 січня 2008-го.

- У 2005 році політолог передбачив, що нафту наблизиться до 150 доларів до літа 2008 року. Цей рівень в реальності склав 147,5 долара.

- У 2007 році Естулін вважав, що як тільки нафта досягне 150 доларів, вона буде падати до 30 доларів за барель. Все це повинно з'явитися частиною економічної війни проти Росії та Китаю.

 

З чуток, які наводить англійська газета Guardian, в цьому році у Більдербергського клубу такий порядок денний: аварія на японській атомній станції Фукусіма, можливе закриття АЕС в Німеччині, арабські революції, та «що робити з Інтернетом». Складно точно сказати, що мається на увазі в останньому випадку, але напевно якась ідея регулювання в мережі.

Більдерберзький клуб названий на ім'я готелю «Білдерберг» в голландському місті Остербеке, де в травні 1954 року відбулося перше засідання клубу. Сьогодні його штаб-квартира знаходиться в Нью-Йорку, в приміщенні Фонду Карнегі.

Ось уривок спогадів Елдена Хетча, придворного біографа батька голландської королеви Беатрікс - принца Бернарда:

«Про цю зустріч не було дано жодного публічного оголошення. Готель був оточений охоронцями, і жоден журналіст не міг підійти до готелю ближче, ніж на відстань в один кілометр. Всі учасники дали обіцянку зберігати мовчання про все, що обговорювалося на конференції.

Більдербергського конференція названа так на честь Готель Bilderberg на сході Нідерландів, де це овіяне таємницею захід було проведено в перший раз з 29 по 31 травня 1954 року. Ідея заснувати клуб західної супереліти належала політологу і філософу Джозефу Ретингеру, якого в пресі називають то «павуком у павутині міжнародного шпигунства», то «апостолом європеїзму». Поляк за походженням, Ретингер жив в Англії і спілкувався з впливовими людьми в Європі і США. На початку п'ятдесятих Ретингер і кілька західних бізнесменів звернулися до голландського принцу Бернарда з пропозицією організувати майданчик для неформального спілкування великих політиків і підприємців, зокрема для того, щоб поліпшити взаємодію між європейськими країнами та США перед комуністичною загрозою.

Бернард був ідеальною кандидатурою на місце голови клубу, або, як метафорично пишуть голландські історики, Ideale boegbeeld - ідеальна «фігура на носі корабля» Більдербергського клубу. Принц всіх знав, представляв маленьку країну, мав непідробний шарм і королівську велич. Він особисто запрошував учасників, він зробив все, щоб зацікавити американську сторону».

Також ряд західних конспірологів вважають, що мета клубу в середньостроковій перспективі - так задерти ціни на нафту, щоб уряд США капітулював б остаточно перед «Світовим урядом». Але зрозуміло, таких конспірологів в солідних газетах, чиї господарі є членами клубу, оголошують божевільними.

 
Повна галерея членів Більдербергського клубу на засіданні в Іспанії в 2010 році, з газети Guardian.

 

 

Джерело: rossia3.ru.


10.06.2011 4267 0
Коментарі (0)

08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

2176 1
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

1522
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

5305
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

15200 11
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

3630 1
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

3455

Для того, щоб відправляти Зеленського «з речами на вихід», треба запропонувати – а що далі? В умовах війни ми не можемо припустити, щоб країна жила без Президента, яке б прізвище він не мав. 

171

13 червня 2024 року США та Україна підписали двосторонню безпекову угоду, яка має декларативний характер. Документ не буде ратифікований Конгресом США, бо являє собою декларацію про наміри без чітких гарантій безпеки.

242

Війна росії проти України зірвала всі маски, і нарешті весь світ побачив жорстокість росіян, які використовують всі методи задля поневолення українського народу. Одним із цих інструментів є російське православ’я — а саме РПЦ з їх філією в Україні УПЦ МП.  

1371

Війна росії проти України змінила наше життя до невпізнаваності, а звірства росіян над українцями змусила багатьох хлопців і дівчат, серед яких чимало християн, взяти до рук зброю і захищати свій народ.  

2720
19.06.2024

Часті дощі та висока вологість повітря сприяють розвитку фітофтори на томатах. Це — грибкове захворювання, яке вражає листки, стебла й плоди.

721
14.06.2024

Причин швидкого набору ваги може бути багато. Це може бути спричинене зміною способу життя або ж вказувати на серйозні проблеми зі здоровʼям.

391
08.06.2024

У Богородчанах на Івано-Франківщині з вересня 2024 року відновить роботу місцеве тепличне господарство, що простоювало вісім років.

1550
17.06.2024

Монастир Успіння Матері Божої — чинний чоловічий греко-католицький монастир Чину Св. Василія Великого у селі Погоня.   

805
13.06.2024

Вознесіння Спасителя — це один із великих Господських празників літургійного (церковного) року.

537
09.06.2024

Війна змусила багатьох замислитись, чому Бог допускає таку страшну ситуацію в Україні?  

695
04.06.2024

Нерідко молодь стверджує, що можна вірити в Бога, втім не ходити до храму.  

1051
20.06.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

21983
20.06.2024

Під час опитування респондентів просили висловити згоду або незгодну з рядом тверджень. Одне з тверджень: «Зеленський має бути Президентом до кінця воєнного стану».   

107
17.06.2024

Івано-Франківська ОВА посіла дев'яте місце у рейтингу.    

516
12.06.2024

Більшість українців — 63% — вважають, що критика окремих дій влади має бути або бути в конструктивних рамках, які б не розхитували ситуацію в країні (50%).  

531 1
08.06.2024

Більшість українців віддають перевагу демократичній системі, аніж сильному лідерству.

992 1