Автоматизація сортувальних процесів, або як комплектувати замовлення у кілька разів швидше?

Логістичні оператори, представники електронної комерції, дистриб'ютори, чи виробники часто стикаються з необхідністю швидкого та точного сортування замовлень для їх оперативної доставки клієнтам або партнерам.

Однак, ручне сортування при великих обсягах роботи стає вкрай неефективним через ймовірність помилок, затримок та додаткових витрат часу. Сьогодні можна бути незалежним від людського фактора, від циклічності кадрів, чи нестабільності на ринку праці. Все завдяки сучасним системам та програмному забезпеченню, які якісно та ефективно замінюють ручне виконання багатьох завдань. В цій статті розповімо про обладнання, яке повністю замінює візуальне сортування. Мова про систему Pick by Light, Put to Light.

Що це за продукт і які переваги він має?

Обладнання https://uislab.com/uk/products/sborka-zakazov/ pick by light, put to light — це одна з інноваційних систем сортування заснована на використанні світлових індикаторів та сканування. Візуально PTL — це модульний металевий стелаж, з багатьма комірками, кожна з яких обладнана індивідуальним світловим індикатором. Працівник, підходячи до стелажа, сканує товар і поміщає його у відповідну комірку над котрою загориться індикатор. Так само це працює й у зворотному порядку, коли потрібно забрати комплектуючи.

Ось, які основні функції виконує це обладнання:

  1. Відбір замовлень. Працівник отримує інформацію про необхідні товари для збирання замовлення. Також в комп’ютері можна переглянути, яка кількість товару ще є в комірчинах. Це дозволяє грамотно аналізувати власні запаси та вчасно їх поповнювати.
  2. Сортування товарів. PTL вказує на потрібні комірчини, куди потрібно помістити товар. Це дозволяє працівникам не зберігати у пам'яті багато інформації, а просто автоматично виконувати одні й ті ж дії.
  3. Обробка та контроль замовлень. Система відстежує переміщення товарів та контролює правильність складання замовлення.

Виходячи з цих функцій можна зробити висновки про переваги, які дає цей продукт.

  1. Відсутність людського фактора та помилок. Система автоматично направляє працівника до правильної комірчини, що виключає можливість помилок при сортуванні.
  2. Зниження залежності від кваліфікації персоналу. PTL дозволяє швидко навчати нових співробітників з мінімальними витратами часу та ресурсів.
  3. Швидка адаптація нових співробітників. Робота з PTL не вимагає складних навичок і дозволяє новачкам швидко увійти до процесу сортування.

Щоб освоїти систему достатньо пройти короткий інструктаж. Це дозволить керівникам позбутися залежності від певних фахівців, як от комірник, який інколи єдиний на складі знає де які комплектуючі знаходяться.

Автоматизація процесу сортування замовлень загалом має одні плюси. Ручне сортування часто призводить до помилок, які можуть бути критичними для бізнесу. Наприклад, неправильно сформоване замовлення може призвести до невдоволення клієнтів та додаткових витрат на повернення товару та компенсації. Крім цього автоматизовані системи сортування дають змогу виконати великий обсяг роботи за короткий час. Це особливо важливо у сучасному бізнесі, де швидкість виконання замовлень відіграє ключову роль у задоволенні клієнтів та конкурентоспроможності компанії.

Де застосовують це обладнання?

PTL широко використовується в різних галузях, де щоденно відбувається сортування замовлень, наприклад:

  • Логістика: ця галузь першочергово інвестує у PTL через підвищений обсяг замовлень та необхідність їх швидкого сортування;
  • електронна комерція: великі інтернет-магазини мають таку ж потребу у якісному та швидкому сортуванні, а особливо якщо обробляють щоденно сотні або й тисячі замовлень;
  • банки та архіви: ці організації також почали застосовувати PTL для автоматизації сортування документації та різних матеріалів.

Окрім цього, сортувальні стелажі можна побачити на виробництвах, наприклад, на заводах де виготовляють різноманітне обладнання, освітлення, чи іншу продукцію для створення якої потрібно зібрати багато різних деталей та компонентів.

Скільки коштує система Pick by Light, Put to Light?

Ціна на систему PTL залежить від масштабу проєкту і включає вартість обладнання, програмного забезпечення, підключення системи та навчання персоналу. Складно назвати конкретну суму, адже вона може варіюватися не лише від функціонала та габаритів стелажа, а й від самого розробника. Варто лише зазначити, що вітчизняний продукт коштуватиме вдесятеро дешевше ніж іноземний. Також, як зазначають деякі українські розробники системи, наприклад, компанія UIS – інвестиція в цей продукт окуповується протягом першого року експлуатації.

Реклама


30.06.2024 543
15.07.2024
Тетяна Дармограй

Громадяни мають оновити три основні категорії своїх даних — місце проживання, номер телефону і, за наявності, електронну адресу.

4609
29.06.2024
Вікторія Матіїв

Як змінилась робота ЦНАПу в умовах війни, з якими викликами стикнулись, які послуги є найпопулярнішими та як у ЦНАПі оновлюють дані військовозобов'язані, журналістка Фіртки розпитала у директора Департаменту адміністративних послуг Богдана Пителя.

1608 3
08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

3747 2
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

2939
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

7662 2
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

19899 29

Поняття святості, як певної інакшості, духовної досконалості присутнє у різних релігіях.   

608

Поширений вислів «Пийте, але не впивайтеся» часто приписують Ісусу Христу. Втім, чи дійсно в Священному Писанні християн є цей вираз і яке ставлення до алкоголю і його вживанню ми бачимо у Біблії?

1639

Для того, щоб відправляти Зеленського «з речами на вихід», треба запропонувати – а що далі? В умовах війни ми не можемо припустити, щоб країна жила без Президента, яке б прізвище він не мав. 

2161

13 червня 2024 року США та Україна підписали двосторонню безпекову угоду, яка має декларативний характер. Документ не буде ратифікований Конгресом США, бо являє собою декларацію про наміри без чітких гарантій безпеки.

2014
17.07.2024

Інфляція на споживчому ринку у червні 2024 року порівняно із травнем цього року на Прикарпатті становила 2,5%, з початку року — 4,9%, в Україні — 2,2% та 4,3% відповідно.  

274
15.07.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

14228
09.07.2024

Прикарпаття лідирує в Україні з урожайності озимого ячменю з показником 67,5 ц/га.  

362
19.07.2024

У суботу, 20 липня, християни відзначатимуть День пророка Іллі.  

726
15.07.2024

Отець Антоній Яремчук — вислужений ігумен монастиря та парох парафії Успіння Матері Божої у мальовничому, чудовому відпустовому місці в селі Погоня.  

1023 1
11.07.2024

Подружжя — окреме святе таїнство, нерозривний союз, який заснований самим Господом.  

5890
07.07.2024

В Івано-Франківську освятили престол в оновленому храмі релігійної громади Матері Божої Неустанної Помочі, що на вулиці Івасюка.  

4539 1
20.07.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

23188 1
18.07.2024

Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт №11340, який дозволятиме підозрюваним у корупційних злочинах чиновникам йти на угоду зі слідством та сплачувати штраф за скоєне правопорушення.  

378
16.07.2024

Зауважимо, соціологи, які опитали понад дві тисячі респондентів, наголошують, що «це думка тилу».

273
14.07.2024

Серед тих, хто бачить скоріше єдність або хоча б в рівній мірі елементи єдності та роз’єднаності, переважна більшість (67-68%) хочуть бачити критику влади конструктивною або щоб її взагалі не було.  

768 1
09.07.2024

У селі Черніїв, що на Прикарпатті, демонтували пам'ятник радянському солдату.  

1257