Алкогольні калорії

 

Алкогольні калорії, горілка, віскі, ром, спирт, алкогольні напої, дієта, зайва вага

Що собою представляє калорійність напевно, знають всі, а особливо знайомо це слово тим, хто постійно бореться з надлишками ваги, і змушені постійно займатися підрахунком калорій і кілокалорій, як споживаних, так і витрачаються, для забезпечення необхідного енергетичного балансу.

 

Згідно з нормами, сучасній людині цілком достатньо раціону, калорійність якого становить півтори тисячі кілокалорій, якщо ж говорити про тих, хто займається фізичною працею, то ця норма збільшується.

 

Що ж стосується калорійності, то вона є не тільки в продуктів, але і у напоїв, у тому числі, і у алкогольних напоїв. Так що, відвідуючи різні вечірки, не забувайте про це, і не тільки тому, що це загрожує неадекватною поведінкою у разі зловживання спиртним, але і високий ризик зайвої ваги. Тим більше, що не тільки алкоголь досить калорійний, але і закуска, адже в процесі випивки апетит значно підвищується, так що не дивно з‘їсти зайвого.

 

Для початку хотілося б познайомити читачів з калорійністю ста грамів деяких спиртних напоїв різної міцності.

 

Отже, горілка, віскі, ром і джин мають калорійність двісті п’ятдесят кілокалорій; трохи менше кілокалорій в коньяку і бренді — там їх сто сімдесят і п‘ять, калорійність вермутів різна, якщо говорити про його солодкому варіанті, то в ньому сто сімдесят кілокалорій, а в сухому — сто двадцять. До речі, найбільш низькокалорійними є сухі вина, як червоні та білі, так як ці напої містять від шістдесяти до вісімдесяти п’яти ккал, трохи більше у винах напівсолодких — приблизно 90-100 ккал і в шампанському від сухого до напівсолодкого відповідно вісімдесят п‘ять сто й двадцять кілокалорій. А ось якщо говорити про кріплених винах, про лікери і пиво, то вони, за своєю калорійності, не тільки практично не поступаються міцним напоям, але навіть ще і можуть перевершувати їх, адже такому вині і в пиві від двохсот до двохсот п’ятдесяти ккал, а в лікері і зовсім від трьохсот до триста п‘ятдесят ккал. Але в цілому ж, пам’ятайте про те, що міцніше напій, тим він калорійніший, а міцність вказана на алкогольній етикетці.

 

Так скільки ж можна випити і чи варто це робити взагалі? Якщо звернутися до фахівців в області харчування, то і у них немає одностайної думки з даного питання, одні з них категорично висловлюються проти спиртного, тому що впевнені в тому, що дієтичне харчування й алкоголь просто несумісні. Інші ж не бачать нічого кримінального в тому, що буде випито розумну кількість алкогольних напоїв, які допоможуть йому розслабитися і зняти стрес. Більш того, існують і спеціальні дієти, засновані на алкоголь, наприклад, винні, родом із Франції, і вони дозволяють нормалізувати роботу травної системи, що благотворно позначається на процесах схуднення.

 

Звичайно, право кожного ухвалювати рішення щодо того, чи скористатися такими дієтами, або ж відмовитися від подібних варіантів. Але, в будь-якому разі, зловживати спиртними напоями, незалежно від їх міцності, все ж не можна.

 

Якщо ж ви дозволяєте собі періодично «побалуваться» алкогольними коктейлями, то вам не складе великих труднощів вирахувати їх калорійність самостійно, все залежить від дози того чи іншого його компонента. Напевно, одним із самих безпечних для фігури є відома всім «Кривава Мері», адже в цьому коктейлі, в його класичному варіанті, присутні п'ятдесят грамів горілки і рівно в два рази більше томатного соку, так що, калорійність цієї кількості горілки не перевищить ста тридцяти кілокалорій, а сік томатів і зовсім є дієтичним продуктом.

 

Тому, навіть у тому випадку, якщо ви стежите за своїм харчуванням, намагаєтеся уникнути зайвої ваги, то вам зовсім не забороняється вжити допустиму дозу алкоголю, головне — не захоплюватися їм, і тоді все буде добре, як сказано: «і вовки ситі, і вівці цілі».

 

vkurse.ua


29.04.2013 2076 0
Коментарі (0)

30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

1022
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

836
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1954
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

3330
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2590
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2587

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

310

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

768

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

730

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1672
01.05.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

412
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

768
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

652
30.04.2024

Великий або Страсний четвер — це день, коли Христос понад 2000 років тому на Тайній Вечері з апостолами, своїми священниками, установив Таїнство Святого Причастя, відслуживши першу Божественну Літургію.  

396
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

422
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

27079
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

877
02.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

19717
30.04.2024

Івано-Франківська міська рада прийняла звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, комітету Верховної Ради України з питань бюджету, щодо спрямування видатків державного бюджету з фінансування політичних партій на ЗСУ.  

476
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

434
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

769
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

1445 4