Яблунівська школа - переможець конкурсу на кращу організацію роботи з олімпійської освіти

 

УКиївській загальноосвітній школі №78 відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Формування етичних норм поведінки школярів у процесі навчальної та позаурочної роботи з олімпійської освіти».

 

У семінарі взяли участь представники понад 100 загальноосвітніх навчальних закладів з 23 областей України, міст Києва та Севастополя, а також методисти фізичного виховання регіональних інститутів післядипломної педагогічної освіти.

 

На свято запросили відомих спортсменів – чемпіонів і призерів Олімпійських ігор, першостей світу і Європи. З вітальним словом від президента Національного олімпійського комітету України, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки до всіх присутніх звернулась Виконавчий директор НОК Наталія Коваленко.

 

Учасники семінару заслухали доповідь президента Олімпійської Академії України Марії Булатової «Олімпійська освіта як важливий фактор виховання молодого покоління», а також ознайомитись з новими виданнями олімпійської літератури.

 

На збереження історичної спадщини олімпійського руху України як одного з пріоритетних напрямів діяльності шкіл мережі олімпійської освіти звернула увагу присутніх директор Олімпійської Академії України Валентина Єрмолова.

 

Кульмінацією семінару стало нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу на кращу організацію роботи з олімпійської освіти дипломами та подарунками від Національного олімпійського комітету України й Олімпійської Академії.

 

Приємно, що серед нагороджених – Яблунівська загальноосвітня школа I-III ступенів (директор – Клим’юк М.М., вчителі фізичної культури – Абрам’юк В.В., Гойло-Лишак М.І.) Косівського району. Цей результат здобуто у напруженій боротьбі, адже у конкурсі взяли участь аж 171 навчальний заклад з усієї України.

 

Згідно положення про конкурс до НОК України було надіслано чимало матеріалів, відео-сюжетів про заходи з олімпійської освіти, які проводяться в школі. Починаючи з 2007 року, коли було вперше проведено «Малі Олімпійські ігри», в школі стали традиційними спортивно-масові і просвітницькі заходи в рамках Олімпійського тижня, Олімпійські уроки, вікторина «Знавець олімпійського спорту», конкурси малюнків і стіннівок «Олімпійська листівка».

 

Тричі команди Яблунівської школи, як переможці першого етапу представляли наш район на Всеукраїнському спортивно-масовому заході «Олімпійське лелеченя», причому тричі поспіль зупинялися за крок до перемоги. З метою популяризації олімпійського спорту у школі створено Олімпійський музей, видається газета «Швидше, вище, сильніше!», створено сайт «Олімпійська освіта в Яблунівській школі».

 

Учні Яблунівської школи шість раз перемагали в Спортивних іграх школярів Косівщини за останні десять років. Є успіхи у Всеукраїнській олімпіаді з фізичної культури: Осташ Іванна (переможець III етапу), Никорович Петро, Горганюк Микола (призери III етапу), Стефанко Ольга (переможець II етапу).

 

Як зазначив методист Івано-Фанківського ІППО Шпільчак А.Я. «Яблунівська школа – серед найкращих в області з впровадження олімпійської освіти і спорту загалом. Знаю, що вчителі фізкультури цього колективу здатні на більше. Тож бажаю їм дотримуватися олімпійського девізу: «Швидше, вище, сильніше!», йти тільки вперед і здобувати нові перемоги».

 

За призове місце у конкурсі Яблунівській школі було вручено грамоту, фотоапарат, олімпійську літературу. Після семінару для його учасників було проведено ряд цікавих екскурсій, зокрема, присутні відвідали виставку-музей братів Кличко та музей футбольного клубу «Динамо» Київ, що знаходяться біля стадіону «Олімпійський».

 

За словами організаторів цей семінар дозволив відкрити педагогам нові форми олімпійської освіти, отримати дидактичні матеріали, надихнув на творчу роботу з поширення олімпійських цінностей серед школярів.


05.11.2014 854 0
Коментарі (0)

30.04.2025
Олег Головенський

Загалом, декларації «обраних народом» виглядають доволі скромними. Нічого особливого. Але дещо цікаве є. Як і сам аналіз та «рейтинги» здобутків чиновників.

2411
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

1121
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

1069
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

2249
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3678
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2659 8

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

929

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

797

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

745

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

713
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10423
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

1274
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5409
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

1122
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2917
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

1268
29.04.2025

Усі кошти, зібрані з продажу квитків, будуть передані на підтримку Збройних сил України. Кожен квиток — це не просто внесок у незабутні емоції вечора, а реальна допомога нашим захисникам.  

510
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

366 2
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

806
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

695
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

745