Катя Гладка

журналістка

СТАТТІ АВТОРА

Хто розпочав Процес: Кафка би плакав

Ми зараз стаємо свідками того, як не вистачає владі повітря, як вона задихаючись, намагається хапатися за кожну можливість вижити, навіть, якщо ця можливість - люди. 

1952 0

Моя маленька консервація—від 2004 до 2013

Події. Які сталися 9 років тому для мене особливі. І не тому, що хтось прийшов до влади, не тому, що відбулися вибори (вкотре), а я тому, що там я відчула себе і відчула людей. Як би не гучно не звучало.

1670 0

Як мій друг став персоною nongrata

Менше, ніж  за добу новина про заборону в’їзду Юркові Барабашу в Україну облетіла інтернет і в першу чергу соціальні мережі.  Юрко людина активна, працює дизайнером у видавництві «Темпора», також він цікавиться фотографією і багато знімає громадських акцій.  І ось мій ранок вчорашнього дня розпочинається із новини, що мій друг, який є за паспортом громадянином Російської Федерації тепер «нев’їздний в Україну». 

1705 0

Іспанське щастя з іменем Монсеррат (фото)

Кожна країна має свої святині, має свої особливі точки виходу енергії. Монсеррат довгий час є особливим духовним символом Каталонії і це цілком заслужено.

1700 0

Україна-Ємен - аналогії

«Революціонер із примусу»

1754 0

Щоденні Крути: в чому сила нашої пам’яті?

В цей день в Києві із самого ранку до Аскольдової могили, до хреста героям Крут переходили здається усі урядовці — від влади до опозиції. Вони говорять фразами-кліше, розводять демагогію про героїзм...

1846 0

Солодке чи гірке українське ТБ?

Українське телебачення давно вже перестало бути для мислячих людей визначальним засобом масової інформації, але для більшості населення парадоксально залишається найбільш впливовим.

1691 2

Скільки коштує свобода?

А і дійсно, заради кого ми маємо виходити на вулицю, чи маємо взагалі? І яка ціна нашої свободи?

1850 2

Чорний квадрат Курбаса

Днями мені випала честь читати лекцію про новаторство і унікальний шлях Леся Курбаса. Діло відбувалося у Києві в мистецькій республіці Гостинний двір.

2540 1