"З наближенням холодів ворог буде більше нас атакувати", — очільниця Івано-Франківської області

Під час засідань робочої групи "Прозорість та підзвітність" обговорюють ряд важливих питань, які мають на меті максимально допомагати війську на фронті задля наближення перемоги.

Про це під час програми "Про головне в деталях" розповіла очільниця області Світлани Онищук, передає Фіртка.

За словами посадовиці, вкрай важливо підтримувати українських захисників та їхні родини, а також дбати про безпеку цивільних у тилу.

"До мене особисто звертаються на зустрічі громадяни з питанням укриттів та бомбосховищ.

Розуміємо, що в нас є ворог, який намагається нас знищити. Тому ми повинні турбуватися не про те, щоб була бруківка у місті, а, щоб було належне укриття та бомбосховища. 

Тому, що з наближенням холодів ворог буде більше нас атакувати. В час війни маємо першочергово дбати про захист. Ми повинні робити все для безпеки громадян", – зазначила Онищук.

Крім того, очільниця області каже: ті кошти, які надходять у територіальні громади від "військового" ПДФО, є високими, їх вкрай важливо спрямовувати у правильне русло.

"Ми проаналізували тільки дві громади – Білоберізьку та Яремчанську. Вони найменшу кількість від коштів від "військового" ПДФО спрямували на потреби захисників.

Тому ми чітко дали рекомендації терміново змінити цю ситуацію і направити кошти на потреби ЗСУ. У військову адміністрацію постійно звертаються захисники з різноманітними потребами.

Дуже добре, коли голови територіальних громад займаються волонтерською діяльністю. Але оскільки великі суми коштів надійшли в бюджет від "військового" ПДФО, першочергово направте ці гроші на військові потреби та після цього займайтеся волонтерською діяльністю.

Такі великі суми мають йти на наших військових. Бачу результативність робочої групи, тому що задумуються голови територіальних громад та міняють свою стратегію, політику. Тому спільними зусиллями набагато більше допоможемо ЗСУ", – резюмувала посадовиця.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

При Івано-Франківській облдержадміністрації запрацює управління у справах ветеранів

Посилення антикорупційних заходів: як на Івано-Франківщині функціонує робоча група «Прозорість і підзвітність»


20.11.2023 2202
Коментарі ()

24.11.2023
Вікторія Матіїв

«Було це дуже страшно і був великий ризик. Бо якраз на Запорізькому напрямку розстрілювали колони автобусів та автомобілів», — ділиться переселенка.

1568 4
10.11.2023
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки поспілкувалася з психологинею Валерією Худзіцькою та військовослужбовцем Дмитром, а також провела опитування, щоб дізнатись думки людей щодо цієї теми.

3550
02.11.2023

Компанія AURUM з радістю пропонує поринути у світ елегантності та розкоші з ювелірними виробами найвищої якості та знижками, які роблять їх ще більш бажаними.

3947
30.10.2023
Вікторія Матіїв

Про те, як стала монахинею та робить все на більшу славу Божу з журналісткою Фіртки поспілкувалася сестра Софія, яка проживає у монастирі Згромадження Пресвятої Родини у селі Гошів.

5042
24.10.2023
Тіна Любчик

Івано-Франківський національний медичний університет стане першим закладом в системі МОЗ, що має свій басейн, який залучатимуть для відновлення здоров'я українських бійців.  

4541
20.10.2023
Тетяна Дармограй

Як українські енергетики провели наймасштабнішу за всю історію незалежності ремонтну кампанію на енергооб’єктах та чи можливі відключення світла взимку — дізнавалась Фіртка.   

4745

Розглянемо суть і роль старозавітних та новозавітних священників у контексті двох різних поглядів на це. 

172

Беззаперечно, довгі роки священники були й залишаються важливою складовою суспільства, маючи авторитет та суттєвий вплив на його думку. 

885

Як РПЦ і пропагандисти з Дмитрія Донського ліпили образ борця з Золотою Ордою.

1328

На основі праць російських істориків минулого і сучасності демонструється, як з допомогою брехні, фейків і маніпуляцій російською церквою і пропагандистами створювався героїчний образ Олександра Невського. 

2084
28.11.2023

Зберігання моркви — не проста справа. Щоб вона зберігалася всю зиму, потрібно вчасно її зібрати, правильно підготувати до зберігання.  

99
26.11.2023

Реформа шкільного харчування: найближчим часом громади мають розробити локальну стратегію та місцевий план реалізації змін до 2027 року.  

569
20.11.2023

З настанням холодної пори року створюються сприятливі умови для поширення збудників гострих респіраторних вірусних інфекцій, що призводить до зростання рівня захворюваності на ці інфекції, а також виникає загроза епідемії грипу та коронавірусної інфекції.  

1972
26.11.2023

Церква в умовах війни зміцнює ментальне здоров'я, допомагає стати стійкішими та подолати ті виклики, які стоять перед українською державою та її громадянами.  

500
20.11.2023

З початку повномасштабного російського вторгнення Згромадження Сестер Пресвятої Родини у Гошеві прихистили десятки внутрішньо переміщених осіб.  

5100
16.11.2023

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

19896
11.11.2023

Один чоловік ходив по окрузі, проклинаючи священика та розповсюджуючи про нього по всій парафії брехливі, злісні чутки.

7168
26.11.2023

Головні туристичні пам’ятки Вінниці очолює музей-садиба Миколи Пирогова. На запитання: «Що подивитися в першу чергу у Вінниці?» кожен місцевий житель впевнено назве це культове місце. Музейно-садибний комплекс ім. Пирогова присвяче

1697
24.11.2023

Діяльністю голови обласної військово-цивільної адміністрації Світлани Онищук задоволені 37%, незадоволені – 16%, майже половина – не визначилися з оцінкою.  

937
15.11.2023

Власне виробництво зброї в Україні є пріоритетом.  

2553
11.11.2023

У ВР зареєстрували шість проєктів постанов про скасування рішення щодо ухвалення закону №10037, згідно з яким податок на доходи фізосіб з забезпечення військових переспрямують з місцевих до держбюджету.  

2817