Сироватка для обличчя: що це таке і що краще вибрати

Піни для вмивання, тоніки, зволожуючі і живильні креми є базовою основою по догляду за шкірою. Але є і унікальні засоби для проміжного використання. Вони не тільки підсилюють ефект, але і виконують безліч інших функцій: зволожують шкіру, відбілюють і звужують пори, борються зі зморшками і запаленнями. Одним з них є сироватка для обличчя.

Що таке сироватка і як застосовують для обличчя

Сироватка для обличчя - це косметичний засіб, який містить підвищену концентрацію активних компонентів. Його молекули здатні проникати в глибокі шари шкіри. Підвищення ефективності інших засобів по догляду та вирішення місцевих проблем, від сухості шкіри до втрати еластичності.

Вплив на організм різних негативних факторів призводить до того, що шкіра втрачає здоровий колір, еластичність, з'являються глибокі і дрібні зморшки. Радикальні процедури можна замінити застосуванням спеціальних сироваток.

До їх складу входить комплекс інгредієнтів: гліцерин, гіалуронова кислота, натуральні екстракти, що підвищують синтез колагену, зменшують руйнування волокон. Як правило, вони мають рідку консистенцію, але можуть бути і маслянистими, гелеподібними.

При використанні сироватки можна досягти наступних цілей:

  1. активізувати вироблення власного колагену;
  2. вирівняти текстуру шкіри за рахунок оновлення клітин;
  3. підвищити тонус за рахунок мінімізації зморшок, пігментації, усунення тьмяного відтінку;
  4. збільшити сяйво;
  5. зменшити розмір пір;
  6. підвищують вологість, захисний потенціал епідермісу.

Сироватки розраховані на щоденне використання, найчастіше довготривалого догляду, але важливо знати, що сироватку потрібно наносити відразу після вмивання. Наносити 1-2 рази на день, в невеликих кількостях - по 4-5 крапель, тільки на очищену і тонізовану шкіру, щоб вона була вологою, це посилить дію сироватки. При комплексному підході перші результати реально можна побачити тільки через 4-6 тижнів. Важливо пам'ятати, що підбирати сироватку потрібно з особливою відповідальністю.

Натуральна сироватка для обличчя - чому краще обрати з Кореї

Корейська косметика славиться своїми безпечними складами, і це є одним з головних її переваг. Основними компонентами є екстракти корисних рослин і цінні високоефективні ферменти. Тільки в корейській косметиці ви знайдете самі незвичайні і екзотичні інгредієнти: муцин равликів, зміїна отрута, білки павутини, екстракт ластівчиного гнізда, кінське масло.

Особливості сироваток з Кореї полягають в тому, що вони гіпоалергенні, прості у використанні, при розробці використовують інноваційні технології, безпечні для будь-якого типу шкіри і цікавий дизайн упаковки.

Сироватка не залишає відчуття липкої плівки, моментально зволожує, розгладжує зморшки, робить шкіру пружною та еластичною. Заспокоює роздратовану шкіру, схильну до акне, запобігає рецидивам висипань і почервоніння. Матує шкіру, надаючи їй свіжий і здоровий вигляд.

Великою популярністю користуються корейські сироватки, наприклад, сироватка з ніацинамідом (https://krkr.com.ua/ru/sirovatka-z-niatsinamidom/). Ніацинамід, безумовно, є суперзіркою в області догляду за шкірою, яка має багато переваг на шкірі. Вплив сироватки з ніацинамідом на шкіру полягає в наступному:

  1. регулює роботу сальних залоз;
  2. ефективно бореться з акне і запаленнями;
  3. освітлює пігментацію і сліди постакне;
  4. усуває лущення, свербіж і роздратування;
  5. захищає шкіру від УФ-променів;
  6. має протизапальну і протимікробну дію;
  7. допомагає утримувати вологу в глибоких шарах шкіри;
  8. стимулює синтез колагену і еластину;
  9. звужує пори;

Найкращою сироваткою для обличчя стане та, яка підійде саме вам, зробить обличчя сяючим, здоровим, а вас – щасливим.

Партнерський матеріал


21.10.2022 1437
Коментарі ()

05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

397
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

1754
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3265
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

1179
21.06.2025
Діана Струк

Нікіта Тітов — художник, плакатист, ілюстратор. Ще кілька десятиліть тому він називав себе «ватніком», а сьогодні його роботи — символи українського спротиву. Його плакати надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається.

1208
19.06.2025
Катерина Гришко

На початку червня 2025 року провели тендерні конкурси на роботи в навчальних закладах на суму майже 40 мільйонів гривень. Фірми відомі та мають кримінальні справи.  

1266 3

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

303

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

1153

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

995

Глибше за інших пірнули гностики перших століть християнської ери. Вони дійшли принципового висновку: таємниця часу сусідить з таємницею Бога. Сусідить так близько, так щільно й невіддільно, що її пізнання майже напевно відкриває браму Творця, як найбільшої з таємниць.

426
30.06.2025

Замість обмежень, радять зважати на контекст, баланс у раціоні та якість продуктів.  

365
26.06.2025

Мер зазначив, що це приватний бізнес, а тому місто не видає земельні ділянки чи майно для таких закладів.

2523
19.06.2025

Станом на 1 червня 2025 року на Івано-Франківщині зареєстрували 901 фермерське господарство. Загальна площа сільськогосподарських угідь у їх власності та користуванні становить 40 тисяч гектарів.  

1265
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1359
27.06.2025

Сьогодні, 27 червня, віряни відзначають свято Найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – Людинолюбця.  

581
24.06.2025

Один чоловік ходив по окрузі, проклинаючи священика та розповсюджуючи про нього по всій парафії брехливі, злісні чутки.

15217
20.06.2025

Священник розповів про ставлення Церкви до дошлюбних статевих стосунків. 

7514
01.07.2025

Плакати Нікіти Тітова надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається. Художник прагне, аби про героїзм українців знали в усьому світі.  

371
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

832 1
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

505
26.06.2025

Рішення саміту НАТО, ухвалене у Гаазі за підтримки президента США Дональда Трампа, підтверджує статус росії як спільної загрози для всього Альянсу.  

413
23.06.2025

Прем’єр-міністр Британії Кір Стармер заявив, що ядерна програма Ірану — серйозна загроза, а США вжили заходів для усунення цієї загрози.  

501