Програма «єОселя» розширює коло громадян для отримання іпотеки

Україна пропонує новий погляд на програму доступного житла «єОселя». Денис Шмигаль анонсував, що країна має увійти до нового етапу житлового перетворення. Починаючи з військових та закінчуючи медиками та вченими, програма «єОселя» надає нові можливості, пропонуючи іпотечні угоди під скромні 3% річних. Однак, Шмигаль та його команда зрозуміли, що у всіх українців має бути можливість знайти власне житло на вигідних умовах. Відкриваючи вхід у програму всім охочих, уряд запроваджує немаловажні зміни у вихідні параметри проєкту.

Раніше, коли подібних програм не існувало, сім'ї працювали, відкладаючи більшу частину заробітку, щоб якось зробити внесок у власне житло. Це була праця, яка вимагала величезних зусиль, завзяття та терпіння. Альтернативою для деяких молодих людей є ставки та азартні ігри у VIP казино, завдяки яким в одну мить можна подвоїти свої заощадження або зірвати джекпот. Однак, завдяки новим ініціативам, сьогодні набуття власного будинку стало більш доступною та реальною метою для кожного українця.

Нові умови програми

З новими можливостями будь-який громадянин країни, який не володіє власним житлом, зможе скористатися пільговою ставкою у 7% річних у гривні. Перший внесок – від 20%, а термін кредитування – до 20 років. Це революційне перетворення має намір покласти край житловій проблемі, активізувати видачу іпотек та дозволити кожній українській родині, яка потребує житла, придбати свій будинок уже сьогодні. У результаті програма «єОселя» є не просто нововведенням, а символом українського прагнення до прогресу та добробут громадян.

З настанням серпня програма обіцяє кардинальні зміни в житловій політиці України. Розширюючи сферу свого впливу, програма у будь-якому випадку зосереджує свої сили на покращенні життя таких категорій громадян:

  • Ветерани війни та їхні сім'ї;
  • Учасники бойових дій;
  • Особи з інвалідністю, які прямо постраждали від війни;
  • Внутрішньо переміщені особи.

Мало того, до групи пріоритетних громадян потрапляють і ті українці, які не володіють житлом або мають площу менше ніж 52,5 кв.м для одинаків та додатково 21 кв.м кожного наступного члена сім'ї.

Крок до виконання мрії багатьох українців

Заглиблюючись у деталі нововведення, на політичній арені складаються чіткі правила учасників. Громадяни зможуть обрати житло, що будується, тільки в акредитованих банками-учасниками програми забудовників. Такий підхід не тільки стимулює прозорість і відповідальність забудовників, але й забезпечує захист прав позичальників програми, роблячи їх власниками майнових прав на житло, що будується з моменту оформлення кредиту.

Вигідна пропозиція у 3% річних залишається чинною для особливих категорій — військовослужбовців та силовиків, медиків, педагогів та науковців. У цьому ключі програма «єОселя» продовжує важливу місію: покращення життя українців, вносячи свіжі зміни до житлової політики України. Нові умови явно зацікавлять громадян та допоможуть багатьом втілити їхню мрію.

Партнерський матеріал


12.07.2023 1071
25.09.2023
Тетяна Дармограй

Про стан, у якому перебувають близькі зниклих безвісти та практичні поради щодо збереження психологічної рівноваги таким родинам Фіртці розповіли психотерапевтка Наталія Сабліна та психологиня Олександра Шевченко.   

530
17.09.2023
Тіна Любчик

Головні туристичні пам’ятки Вінниці очолює музей-садиба Миколи Пирогова. На запитання: «Що подивитися в першу чергу у Вінниці?» кожен місцевий житель впевнено назве це культове місце.  

889
11.09.2023
Тіна Любчик

З журналісткою Фіртки своєю історією поділився 42-річний Роман Примич, військовослужбовець з Івано-Франківська, який отримав поранення на фронті та зараз перебуває на лікуванні в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

7162 13
07.09.2023
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає, які зміни запланували та як це вплине на темпи мобілізації.

2348
23.08.2023
Тетяна Дармограй

Щоб актуалізувати дані щодо мобілізаційного потенціалу країни, Міністерство оборони України запустило інформаційну кампанію під назвою "Оновлюй дані у ТЦК".  

2274
16.08.2023
Тіна Любчик

В Івано-Франківській обласній клінічній лікарні з початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію України медики  активно допомагають нашим захисникам відновити здоров’я після поранень на фронті. Так, цього разу журналістка Фіртки відвідала медичний заклад і поспілкувалася з фахівцями та військовими пацієнтами про роботу відділення травматології.

2521

Усім нам добре знайома старозавітна історія про битву Давида та Голіафа, як протистояння сильному, могутньому загарбнику в рази меншого, але безстрашного молодого та винахідливого Давида.

369

Намагаючись ототожнити історію Русі з історією Московії, нащадки угро-фінів твердять, нібито столиця Русі у 1157 році була перенесена з Києва у Володимир Андрієм Боголюбським. Це відверта брехня. Він зробив Володимир своєю резиденцією, але це не означає, що переніс столицю, бо Боголюбський тоді у Києві не княжив. Київська держава – Русь існувала впродовж IX—XIII століть.

679

Невже ми єдині розумні істоти на весь всесвіт? Ці питання давно хвилюють людство та науковців.

806

Річки у селах — це природні багатства і можливості для туризму. Дізнайтеся, як зберегти та використати річки для розвитку сільського життя.

518
21.09.2023

Лікарі порекомендували робити останній прийом їжі не пізніше ніж за дві-три години до сну.

207
16.09.2023

У селі Братківці комунальне підприємство «Франківськ-Агро» вже вдруге збирає гречку, яку висіяли на цьому полі.  

394
12.09.2023

Майже у всіх їдальнях міста запровадили нововведення — безготівковий рахунок за їжу.

491
21.09.2023

Пропонуємо вашій увазі шістнадцять висловів Андрея Шептицького, що стали крилатими фразами.

37972
16.09.2023

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

370
10.09.2023

У церкві Різдва Пресвятої Богородиці у селі Нижній Вербіж Коломийського району вперше відзначили храмове свято за новоюліанським календарем. Раніше святкування припадало на 21 вересня.

503
08.09.2023

Священник каже: «стосовно заповіді «не вбий» — якби ми читали Святе письмо мовою оригіналу — староєврейською — то там «не вбий» означає «не вбий з корисливих мотивів».

665
21.09.2023

Головні туристичні пам’ятки Вінниці очолює музей-садиба Миколи Пирогова. На запитання: «Що подивитися в першу чергу у Вінниці?» кожен місцевий житель впевнено назве це культове місце. Музейно-садибний комплекс ім. Пирогова присвяче

213
20.09.2023

Кажуть: така ініціатива уряду — ламає напрацьований механізм швидкої допомоги військовим та соціальної підтримки мешканців громад.   

253
15.09.2023

За матеріалами СБУ підозру у державній зраді отримав народний депутат Нестор Шуфрич.  

943
10.09.2023

Україна отримала під час війни нового міністра оборони. Ним став кримський татарин Рустем Умєров. Він не має стосунку до військової справи, але відомий як вправний перемовник.  

582 1
08.09.2023

Наразі обмеження на виїзд з України діє щодо чоловіків призовного віку, а також окремих посад держслужби та визначених посадових осіб. Інформації про зміни з 1 жовтня щодо обмеження виїзду для жінок на військовому обліку прикордонники не мають.  

636