Прикарпатські селяни таки вирішили свої земельні проблеми

 

Конфлікт селян та обласної влади вирішено? Принаймні до такого висновку можна дійти, прочитавши відкрите звернення, яке розповсюдили мешканці села Городниця після зустрічі із головю Івано-Франківської ОДА Михайлом Вишиванюком.

 

Нагадаємо, причиною таких дій, за словами представників сільської громади села Городниця, є спровокований районною та обласною владами конфлікт в питанні розпаювання землі.

 

"В суботу 3 березня із значними зусиллями, представники громади сіл Городниця і Передівання таки потрапили на прийом до керівництва ОДА. Але перед цим працівники міліції, бійці «Беркута» та невідомі особи в цивільному під керівництвом Є.Мельничука кілька годин охороняли вхід до будівлі від двох десятків простих сільських жінок. Дякуємо, що не побили. Хоча, певно якби не колегія і значна кількість журналістів, все могло б бути.

Результат нашої зустрічі зафіксований в протоколі і відео та дає надію громаді на позитивне вирішення наших проблем. Відсторонення голови Городенківської РДА І.Мороза і його першого заступника М.Чупрун є абсолютно правильним. І це підтверджує нашу юридичну і моральну правоту. Хоча, як на нас, їх вже давно треба звільнити, особливо – М.Чупрун, яка в силу своєї некомпетентності і нездорових амбіцій, багато в чому стала каталізатором конфлікту. Сподіваємося, що так і станеться після того, як комісія на чолі з В.Плавюком здійснить об’єктивну перевірку.

Щодо самої комісії. Ми категорично вимагаємо не включати до її складу Є.Мельничука та інших працівників ОДА, які були причетні до написання неправдивого подання до комітету з питань держбудівництва і місцевого самоврядування Верховної Ради України.

Також звертаємо особливу увагу на покарання працівників міліції, які погрожували мешканцям Городниці через поїздку в Івано-Франківськ, зупинили і забрали на штраф майданчик 3-го числа зранку наш бус, обманюють в ЗМІ громадськість про те, що бус нібито продовжив рух з нами далі. До речі, це вже не перший факт незаконного використання працівників міліції проти мешканців Городниці І Передівання. 3 листопада 2012 року біля клубу десяток працівників РВ УМВС на чолі з тим же заступником РВ І.Липчуком і головою РДА І.Морозом не впускали до будинку культури неугодних владі власників земельних паїв на збори. Били людей, провокували, хамили і т.д. Це зафіксовано на відео. Ми вимагаємо звільнення керівництва Городенкывського РВ УМВС (в першу чергу В.Козака та І.Липчука), який позорить офіцерську честь і погони.

Сподіваємось, всі розуміють, чому ми звертаємось відкрито. Нас вже не один раз обманювала влада. І ми хочемо, щоб за цією справою слідкувала громадськість.

Михайле Васильовичу! Дякуємо за зустріч і сподіваємось,що цього разу Ваші слова не розійдуться із справами. Як в питанні покарання винних у конфлікті, так і двотижневому вирішенні питання розпаювання і, зрештою, відкликанні неправдивого подання до Верховної Ради України В іншому випадку ми з сумом вважатимемо, що всі ці дії були спровоковані і керовані саме Вами і будемо звертатись за захистом наших прав до Президента України.

 

P.S. Ми щиро вдячні журналістам прикарпатських ЗМІ, які чесно роблять свою непросту роботу".

 

Від імені громади сіл Городниця і Передівання

Сільський голова Козак Б.В,

 

 

 

 

 

Читайте також:

Прикарпатські мітингувальники "напросилися" на прийом до губернатора (додано фото)

Пікет під Івано-Франківською ОДА поки не розпочався. Селяни звинувачують міліцію

Прикарпатські селяни оголошують акцію протесту


05.03.2012 2816 0
Коментарі (0)

17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

913
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

11500 1
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

2021
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

1899
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

2900
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

4831

Війна росії проти України змінила наше життя до невпізнаваності, а звірства росіян над українцями змусила багатьох хлопців і дівчат, серед яких чимало християн, взяти до рук зброю і захищати свій народ.  

566

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

1190

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

1700

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

1448
12.05.2024

З кожним днем війни стає дедалі важливіше зберігати емоційну стабільність і свідомо дбати про своє психічне здоров’я.   

1838
07.05.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

1668
19.05.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

8904
12.05.2024

Про значення неділі журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

740
08.05.2024

У цілому 63% українців вважають, що ця Церква має бути повністю забороненою в Україні (у грудні 2022 року — 54%, у травні 2023 року — 66%).  

819
04.05.2024

Великдень - свято, що є одним з найважливіших для віруючих християн.  

2004
15.05.2024

У селі Чортовець, що на Прикарпатті, чоловіки встановили рекорд України, виконуючи ритуально-обрядовий танець сербен.  

1001
19.05.2024

В Україні громадяни переважно змінили свою думку у порівнянні із попередніми роками та вважають, що для країни важливіша демократична система, ніж сильний лідер.    

483
14.05.2024

Найбільш підготовлений рубіж — той, що розміщений на деякій відстані, що дозволяє використовувати й засоби інженерного озброєння, й залізобетонні споруди.

485 1
09.05.2024

Верховна Рада 9 травня 2024 року збільшила штрафи за військові правопорушення.  

833 1
05.05.2024

Президент Китаю Сі Цзіньпін у неділю вирушив до Парижа з рідкісним візитом, а його французький колега Еммануель Макрон має намір тиснути спробувати переконати його використати свій вплив на Росію щодо війни в Україні.    

869