Олександр Шевченко традиційно поспілкувався з українцями у прямому ефірі (відео)

Народний депутат України Олександр Шевченко у традиційному щовівторковому прямому ефірі о 21.00 у мережі «Facebook» поспілкувався з українцями. Парламентар відповів на різні запитання від учасників ефіру та озвучив своє бачення розвитку України як Країни гідності і правди.

 ОПОДАТКУВАННЯ ЗАРОБІТЧАН

Я вкрай негативно ставлюсь до оподаткування заробітчан. Адже ці люди фактично рятують Україну. І те, що заробили, відправляють додому. Тому це неправильно і несправедливо.

 МОВНЕ ПИТАННЯ

Хочу, аби ми культурно та по-дружньому ставились до тих людей, які поки що не знають української мови. Своїм добрим ставленням до них ми зробимо передумови, щоб люди повірили в Україну та вивчила нашу рідну мову. Ми повинні забезпечити, щоб у перспективі головною і єдиною державною мовою була виключно українська. Але щодо чиновників, у мене чітке переконання: не знаєш мови – не можеш обіймати ту чи іншу посаду.

 ПИТАННЯ ЕКОЛОГІЇ

Звісно, питання гостре. І забруднюють екологію як, до прикладу, маленькі готелі, які не мають очисних споруд, так і великі підприємства. Та поки що влада закриває на всі ці проблеми очі. Тільки змінивши старих чиновників, навівши лад у законодавстві в цій сфері, змусивши правоохоронну систему працювати чесно, зможемо щось змінити.  Особисто мною було направлено 54 звернення до правоохоронних, природоохоронних органів та органів державної влади про факти незаконного вирубування лісу та шкоди екології. Проте ці інстанції бездіяльні або корумповані. Треба кардинально змінити чиновницьку систему та викорінити хабарництво з владних кабінетів. Щоб до влади прийшли нові люди, молоді не за віком, а за свідомістю. Отоді будуть реальні зміни.

 УКРАЇНСЬКІ СЕЛА

Колись українські села були багатими і заможними. Адже у них жили працьовиті люди. Сталінський режим через голодомор та колективізацію знищував не тільки українців, а власне культуру агропромислового виробництва. Україну та наші села врятує не великий, а середній та малий бізнес. Маємо дати громадянам доступні кредити, щоб людина обробляла землю і мала з цього прибуток. Одне із ключових завдань моєї передвиборної програми «Країна гідності і правди» – заможне та комфорте село.

 ТУРИЗМ

Наша країна – надзвичайно багата, у нас є і море, і гори. В кожному регіоні можна створити свої неповторні туристичні об’єкти. Запросити до співпраці закордонних фахівців, розробити чіткий поетапний план дій, змусити чиновників не заважати, а допомагати, збудувати дороги, відновити інфраструктуру. Тоді до нас приїдуть інвестори, адже вони розумітимуть, що Україна – різнопланова. І у нас є багато можливостей для розвитку.

 БУДІВНИЦТВО ДОРІГ

У 2015 році ми разом з іншими небайдужими депутатами внесли у сферу будівництва українських доріг ноу-хау – технологію холодного ресайклінгу. Досі на шляхи 10-літньої гарантії ніхто не давав. Відверто кажучи, сьогодні магістральні дороги ремонтуються на 30-40%. Щодо місцевих шляхів, за які відповідає влада на місцях, то тут ситуація не змінилась. Такий-сякий ямковий ремонт, на якому можна відмивати шалені суми, 80% коштів. Безумовно, потрібно терміново братись за відновлення місцевих доріг. Тому що люди потерпають, у відчаї перекривають дороги, їм ніхто нічого не каже, влада мовчить. Натомість наразі система розподілу коштів на відновлення шляхів в Україні мені не зрозуміла.

 ПОТОЧНА ПОЛІТИЧНА СИТУАЦІЯ В УКРАЇНІ

Я вважаю, що те, що зараз відбувається, –  це геноцид українського народу. Коли люди виживають, а влада заробляє мільярди. Я переконаний, що спецслужби провідних світових країн знають, де знаходяться ці кошти, на яких рахунках та у яких банках. За все рано чи пізно доведеться відповідати.  Є таке поняття, як міжнародні суди. Держава Україна спроможна позовом проти багатьох таких осіб звернутись у ці інстанції. І нехай міжнародні правові інституції з’ясовують походження цих коштів. Якщо воно незаконне – то ті гроші мають бути конфісковані та передані Україні. Тоді ми легко віддамо різноманітні міжнародні фінансові запозичення.

Детальніше у відео:


10.08.2018 675
Коментарі ()

13.05.2025
Михайло Бойчук

У Верховній Раді запропоновані зміни державного нагляду за місцевим самоврядуванням, але чи відповідають вони європейським стандартам і не є «драконівськими»?  

282
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

13536 1
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1536
07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

846
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

6073
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

1701

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

619

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1443

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1257

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

1151
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

501
05.05.2025

«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.  

636
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1550
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

583
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

861
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5903
10.05.2025

Виконання танцю внесли до Національного реєстру рекордів України.  

13500
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

216
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

522
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

465
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

774 2