Новітній метод лікування ерозії шийки матки

на правах реклами

/data/blog/113981/24a2c51a67e588b0c219c774029e97db.jpg

 

Як не дивно, але ерозія є загальнопоширеним захворюванням, яке діагностується у більшості жінок репродуктивного віку. Лікування радіохвилями — це найефективніший і при цьому безболісний (що важливо) метод боротьби з цією жіночою хворобою.

 

Причиною розвитку цього захворювання є механічне пошкодження або гінекологічна інфекція. Важкі пологи теж сприяють появі ерозії.

 

Ерозія являє собою доброякісне утворення. На слизовій виразки вона виглядають як пляма червоного кольору.

Основними симптомами цього захворювання є:

1 поперекові болі;

2 виділення;

3 неприємний запах;

4 свербіж;

5 гострі кондиломи.

 

Лікування ерозії шийки матки радіохвилями

Слід зазначити, що видалення ерозії за допомогою радіохвиль — найефективніший засіб боротьби з даною хворобою. Популярність цього методу лікування викликана, насамперед, відсутністю будь-яких побічних ефектів і не вимагає повторення процедури.

Цей спосіб самий щадний, оскільки його основною метою є випаровування патологічних клітин шляхом впливу на них радіохвиль. В інших методах застосовується витікання і припікання.

Апарат, який застосовується в цій процедурі, іменується Surgitron.Дана апаратура випромінює високочастотну хвилю, що утворить тепло під час зіткнення з тканинами, завдяки якому і відбувається випаровування потрібних клітин.

 

Основні і незаперечні переваги лікування ерозії шийки матки радіохвилями

Терміни реабілітації після проходження цієї процедури найкоротші і це один з найголовніших її плюсів. Однак є й інші переваги, а саме:

- процедура одноразова;

- термін відтворення плівки яка захищає шийку матки від мікроорганізмів, після впливу радіохвиль,    -   дорівнює восьми дням;

- відсутність кровотечі;

- навколишні тканини під час процедури не травмуються;

- повністю відсутній ризик утворення рубцевої тканини, з чого випливає, що таке лікування підходить жінкам які ще не народжували;

- процедура займає всього — 3 — 4 хвилини;

- відсутня потреба в анестезії, оскільки лікування абсолютно безболісне;

- стерильність.

 

Протипоказання

Радіохвильове лікування протипоказане при гострому запаленні органів малого таза, хронічних або гострих запаленнях, а також при наявності кардіостимулятора.

Радіохвилі з впливають на якість і кількість жіночого молока, тому процедуру можна проводити і при годуванні груддю.

 

Слід враховувати наступні протипоказання:

- менструація;

- запальні процеси в статевій системі;

- порушення і труднощі в швидкості згортання крові;

- наявність соматичних захворювань;

- вагітність.

 

Як проводиться лікування ерозії за допомогою радіохвиль

Процедура не вимагає госпіталізації пацієнтки і проводиться амбулаторно. Тривалість лікування залежить від його об’єму і використовуваного методу. Найчастіше лікування проводиться в 7 день менструального циклу. Обов’язковою умовою є передопераційна підготовка, яка складається з наступних пунктів:

- розширеної кольпоскопії;

- гінекологічного огляду;

- цитологічного дослідження на флору мазка;

- клінічного аналізу крові;

- дослідження мазків з цервікального каналу;

- статевого спокою, обмеження відвідування саун, басейнів і гарячих ванн.

Час дії цих обмежень призначається лікарем індивідуально.

 

Чи можливо завагітніти після радіохвильового лікування?

Лікарі рекомендують таке лікування жінкам, які ще не народжували, оскільки радіохвилі не залишають після себе рубців, а, отже, ніяк не відображаються на подальшій пологової діяльності.

Реабілітаційний період

Тривалий реабілітаційний період після використання радіохвиль для лікування ерозії шийки матки можливий лише в разі наявності інфекції статевих органів, таких як, наприклад: кандидоз або бактеріальний вагініт.

Під час загоєння у пацієнток можуть спостерігатися сукровичні виділення і скоринки. Процес загоєння повинен контролюватися фахівцем, тому через два тижні після проведення процедури потрібно прийти на прийом до лікаря.

Саме таким безпечним і безболісним методом рятують здоров’я своїх пацієнтів гінекологи у Лікувально-діагностичному центрі святого Луки. Кабінет обладнаний усім необхідним для правильного діагностування проблеми та її вчасного усунення. За детальною інформацією звертайтеся за тел.0984178831, 0509400781, (0342)724731.

 

Ми цінуємо можливість Вам допомогти!

Лікувально-діагностичний центр святого Луки

м. Івано-Франківськ, вул. Гарбарська 22

Ліцензія АЕ № 459538 від 03.07.2014р.


18.08.2016 3927 0
Коментарі (0)

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1880
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1817
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1814
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5357 42
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2112 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1477

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

683

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

739

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

931

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

968
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1717
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3632
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10212
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26086
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10138 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7677
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

859
13.04.2024

Які труднощі та виклики виникають при управлінні краєзнавчим музеєм "Бойківщина" Тетяни й Омеляна Антоновичів та як намагаються їх розв'язувати?

1360
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

347
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1234
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

831
02.04.2024

Українці розповіли, чи підтримують у другому читанні ухвалення Верховною Радою оновленого законопроєкту про мобілізацію.  

1040