"Кришталевому хлопчику" з Прикарпаття потрібно 135 тисяч на операцію (реквізити)

Таких, як Володя, називають «кришталевими дітьми». Це пов’язано із сильною крихкістю кісток: у дітей із цим захворюванням може бути до десятка переломів за рік, а ламаються кістки постійно, навіть просто при ходінні.

Хлопчик народився повністю здоровим, але із чотирирічного віку почав часто ламати щось: то руку, то стегно. Батьки не могли зрозуміти, чому у сина такі крихкі кістки, та й лікарі переконували – «не треба видумувати собі хворобу». Згодом після численних обстежень медики таки підтвердили у хлопчика рідкісне захворювання — «недосконалий остеогенез», інформує Фіртка з посиланням на "UFOND".

Володя ріс і навіть пішов у школу, але кістки продовжували ламатись. У другому класі хлопчик вже сидів не за партою, а на інвалідному візку і навчався вдома. Батьки не здавались, але оскільки захворювання – рідкісне, вдома не знайшли спеціалістів, які б могли допомогти хлопчику. Якось батькам порадили поїхати у Харків, в Інститут патології хребта та суглобів імені професора М. І. Ситенка. Там вже у Володі і розпочалось справжнє лікування для укріплення кісток.

"Хірургічне втручання, що планується є черговим і буде проводитись у плановому порядку, після ретельного обстеження пацієнта та підготовки до самого хірургічного втручання. Операція направлена на видалення стрижня лівого стегна, що було встановлено кілька років тому в іншій лікарні та який, на теперішній час, прорізав кістку і знаходиться у м`яких тканинах. Після видалення стрижня буде проведено корекцію (виправлення) деформацій кісток лівого стегна та лівої гомілки. Стегнова кістка буде пересічена в кількох місцях, з метою виправлення її деформації та наступним встановленням у середину індивідуально виготовленого телескопічного стрижня, який дозволить утримувати фрагменти кістки в анатомічно правильному положенні, буде запобігати повторному викривленню кістки, й зменшувати вірогідність переломів на протязі подальшого життя, за рахунок конструктивних особливостей самого стрижня («пасивно росте» під час росту самої кістки)", - каже лікар відділення дитячої ортопедії Інституту патології хребта та суглобів ім. проф. М.І. Ситенка НАМН України Андрій Пашенко.

За словами лікаря, у відношенні хірургічного лікування деформації кісток гомілки планується виконання корекції деформації малогомілкової та великогомілкової кісток, наступним встановленням у середину великогомілкової кістки індивідуально виготовленого телескопічного стрижня, аналогічного, за своїми властивостями та функцією тому стрижню, який буде встановлено у стегнову кістку. Таким чином, після даного етапу хірургічного лікування і наступного проведеного реабілітаційного лікування, у пацієнта покращиться якість життя, підвищиться ефективність самообслуговування, зменшиться ризик повторних переломів та значно зменшиться ризик відновлення деформацій, а також – з`явиться можливість самостійно пересуватись без допомоги інвалідного візка чи зовнішньої допомоги.

Вартість необхідного обладнання 138 672 грн.

Для допомоги калушанину організовують різноманітні ярмарки. Однак наразі не вистачає 134 762 грн.

"Якщо ви вирішите допомогти Володі Базюк, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер 3809. Вартість SMS-повідомлень 9 грн. Можна відправити пожертвування банківським переказом в у Фонд. Всі необхідні реквізити є у Фонді. Можна скористатися і нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з кредитної картки або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону", - звертаються у фонді.

Картка Привату мами Володі — Надії Лавринчук: 4149 4978 6479 1837.

Фотогалерея


04.05.2019 1093
Коментарі ()

23.05.2025
Вікторія Косович

Про методи викладання, сучасну школу історії та виклики професії Володимир Половський розповів журналістці Фіртки.

1479 2
21.05.2025
Тетяна Ткаченко

Про долю Центрального ринку, судові процеси, стихійну торгівлю та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з директором КП «Муніципальні Ринки» Мар’яном Слюзаром.

1776 1
19.05.2025
Катерина Гришко

Організаторам найбільшого в історії Івано-Франківщини наркобізнесу, що вражав масштабами та технологіями, винесли вирок. Під час судового процесу, який тривав майже шість років, відкрилися приголомшливі подробиці наймасштабнішого проєкту з марихуаною на Прикарпатті.  

2563
17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

2352 2
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

7587
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

15305 31

Звичайно знаковою подією у християнській сім`ї є перша сповідь і причастя дитини, але  цю важливу сакральну подію  батьки часто нівелюють, зміщуючи акценти з важливого на другорядне.  

362

Поділ народів на «історичні» та «неісторичні» є ідейним спадком позаминулого століття. Історики кажуть, що методологічно він застарів. Певне, мають рацію. Попри це прихід Трампа продемонстрував, що певні історично «застарілі» та «архаїчні» речі здатні досить бадьоро та свіжо випірнати з минувшини.

1073

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

1147

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1934
20.05.2025

Фіртка ділиться порадами та лайфхаками, які допоможуть зробити раціон більш корисним та збалансованим.

317
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

696
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

935
19.05.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

3148
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

961
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1988
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

1039
17.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

35188 1
22.05.2025

Держсекретар США Марко Рубіо відмовився назвати лідера Кремля володимира путіна воєнним злочинцем.  

313
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

522
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

663
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

986