Комерційний блог: як залучати аудиторію

Блог на комерційному сайті є важливою часткою стратегії просування бізнесу та взаємодії зі споживачами. Метою будь-якого сайту є залучення відвідувачів для реалізації товарів і послуг, тому створення блогу − важлива сходинка на шляху досягнення цілі. Цей ефективний інструмент дозволить виділити бренд серед конкурентів, показати його переваги та особливості, професійність компанії. А також сприяє зростанню трафіку, придбанню та збереженню лояльної аудиторії.

Опис продуктів через блог

Зазвичай в розділах комерційного сайту публікуються невеликі описи товару або послуг, щоб не відволікати відвідувачів від їх придбання. Наприклад, так роблять українські онлайн казино, намагаючись привернути увагу користувачів перш за все до можливості пограти в автомати. Але багато клієнтів хочуть краще розуміти суть тих самих ігор або товарів, щоб зробити продуманий вибір. І саме блог дозволяє докладно та доступно розповісти про:

  • послуги, продукцію, сервіс;
  • новинки каталогу;
  • відмінності певних товарних позицій;
  • порівняння з іншими продуктами аналогічної сфери.

Це дає змогу поступово просувати продукт, навіть не витрачаючи додаткових коштів на рекламу. Хоча остання таки важлива, адже розміщується на сторонніх майданчиках. Матеріали блогу рекомендується публікувати у соцмережах, щоб розповсюджувати контент.

Етапи створення блогу

Просто створити блог на веб-сайті нескладно, але це не буде достатнім. Для досягнення головної мети слід запропонувати відвідувачам інформативний, корисний контент. Стратегія наповнення блогу має включати якісні статті на актуальні теми, що дозволить активно залучати нову аудиторію. Перед створенням контенту слід визначитися з такими питаннями:

  1. Особливості цільової аудиторії та що саме її цікавить. Будь-який продукт орієнтований на відповідність певним потребам покупців. Контент, у свою чергу, дає останнім можливість розібратися, чи відповідає товар їх очікуванням.
  2. Унікальність пропонованого продукту, чому він кращий за конкурентні. Найімовірніше, що конкуренти реалізують схожий товар. Тому до покупця необхідно донести, чим саме цей продукт кращий, якісніший, в чому його відмінність від інших.
  3. Формат контенту, на чому слід концентрувати увагу. У блозі можуть бути різні матеріали: великі описи, короткі інструкції, графіка, відео тощо. Вибір формату першочергово залежить від  можливостей блогера та специфіки бізнесу. Відштовхуючись від обраних форматів, можна спланувати бюджет та терміни публікацій.
  4. Процес підготовки та публікації матеріалів. Слід визначитися, хто займатиметься написанням, створенням та розміщенням контенту. І як часто, з якою періодичністю це буде робитися.
  5. Створення контент-плану для блогу. Для вибору тематик можна звернутися до досвіду самих споживачів: з якими проблемами вони часто стикаються, чого потребують, яку інформацію про продукти/послуги шукають. Додатково можна проаналізувати блоги конкурентів та виділити цікаві тематики статей.

При грамотному підході, ретельному вивченні особливостей цільової аудиторії та правильній подачу матеріалу можна створити дійсно ефективний та корисний блог, що його будуть читати. Якщо блогер не має можливості самостійно створювати статті, відеоматеріали тощо, він може звернутися до спеціалістів, але визначитися зі своїми вимогами вкрай важливо.

Слід розуміти, що блог потребує чимало часу: він має постійно доповнюватися, оновлюватися, вдосконалюватися, бути зрозумілим та цікавим. Можна використати свій унікальний стиль, що виділить контент, зробить його відомим.

Партнерський матеріал


24.11.2022 624 1
Коментарі (1)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1254
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2549
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2125
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2180
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6576 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2467 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

357

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1163

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1297

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1424
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

293
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

120
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

596
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

31
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26526
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

563
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10476 1
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

15
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

417
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

557
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

633
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1601