Коли уряд Азарова введе єнакієвський час?

 

 

                                                                                   «Пацієнт звертається до психіатра:

             - Пане лікарю, мені здається, що я

сильно страждаю манією величі!

  Лікар:

- Та що ти знаєш про манію величі,

 жалюгідна людинко («человечешка»)?!

 

        Уряд України, на чолі з Азаровим, вивчають доцільність введення, їм самим незрозумілого, часу. Для Уряду Азарова не діють закони земного тяжіння, Ньютона, Ома, міжнародного права, Гельсінські угоди з прав людини та свободи слова, Конституція та закони країни. Вони упиваються реФФорматорством! Вони модернізують часовий пояс України, як Медведєв!

 

        Увесь світ вже давно має визначений, не найдурнішими за донецьких людьми, час. Ще з часів короля Карла ІІ, за 24 меридіанами поділена земна куля, тобто директивно встановлена умовна точка відліку довготи та часових поясів. Монарху, якому вистачило розуму, ще в 1675 році профінансувати будівництво Грінвичської Королівської обсерваторії, сьогоднішні  межі міста  Лондона. Точкою відліку, нульовим меридіаном, визначено саме Грінвич. А це значить, що четверте століття людство користується науково обґрунтованою, перевіреною тривалим практичним досвідом, системою встановлення і користування часом.

 

         Під час існування СРСР, Московський час збігався з Київським, і Україна жила в одному часовому поясі з всією європейською частиною СРСР, аж до Уральських гір. Але це був лише маленький екскурс в історію.

 

         Час в Лондоні, за Грінвичем, визначався нульовим, а літом добавлялася +1 година. Літній час завжди вводився в останню неділю березня, о 3:00 годині. Зимовий час, повертали у зворотньому напрямку – 1 година, в останню неділю жовтня, о 4:00 годині.  Це, в міжнародній еталонній системі часу, називається  - Західноєвропейським часом. Позначається: 0(+1).

 

       Центральноєвропейський час має +1 годину, а літній +2 години: 1(+2).     

 

       Східноєвропейський час має +2 години, а літній +3 години: 2(+3). За цим часом завжди жив СРСР (Москва, Київ, Мінськ, Кишинів, Литва, Латвія, Естонія), Українська РСР, Україна.

 

       Але, президент РФ Дмитро Медведєв, вирішив «позбавити мешканців країни від щорічних стресів, і скасував 2 (два) часових пояса з 11 (одинадцяти), що були за всіх часів СРСР та РФ, до 28 березня 2010 року.                 І створив  9 (дев’ять) часових зон(!). Реформатор!

 

       Таким чином, Москва стала мати свій власний, Московський час:  +4.

 

       Залишається дивним, сама постановка питання, за яким часом тепер  жити Україні?  А що, Москва другий Грінвич?

 

       Тільки люди з «проФФесорською» освітою, які досягли рівня «читати лекції на кафедрі», можуть дискутувати на рівні Шарікова зі Швондером, який час встановлювати в Україні! Він, якщо уряд «проФФесіоналів» не знає, вже встановлений чотири століття назад! А в сучасній міжнародній еталонній системі часу, встановленій Всесвітнім координуванням часу (UTC), визначається (класифікується), як: Східноєвропейський час, має +2 години, а літній +3 години: 2(+3).

 

        Якщо уряд Азарова, має бажання зробити Україну, частиною якоїсь  «ЗОНИ» Росії, то це вже не наука, і не компетенція уряду, а питання рівня партійних з’їздів  Партії регіонів, КПУ чи Прогресивних соціалістів Вітренко. А може «Кульпарківської» у Львові?

 

        Пропоную Уряду Азарова розпочати кардинально «реФФормувати» Періодичну Таблицю Менделєєва. Буде креативно, і поки що, без конкурентів!

 

     Голова фракції «Батьківщина»

в Івано-Франківській обласній раді    

Юрій Романюк


01.02.2012 Юрій Романюк 1510 3
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

618
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

1801 6
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

1105 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

532
24.02.2024
Вікторія Матіїв

Спроби створити музей у Долині виникали ще у 60-х роках. Проте тільки 23 грудня 1997 року Долинська районна рада прийняла остаточне рішення щодо нього. Журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою закладу Ксенею Циганюк. 

6879 61
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

11335 6

Піст – невід’ємна частина християнського  життя, встановлена Богом.

310

Друзі путіна зустрілись у резиденції рудого Донні у Флориді, де обговорили план путіна по капітуляції України, і після цієї поїздки Орбан розкрив – як за 24 год Трамп планує припинити війну.

1047

Чим ближче до виборів в США, тим більше трампісти вдаються до маніпуляцій у своїй пропаганді. У контексті України вони, переставивши все з ніг на голову, намагаються переконувати, ніби це демократи, а не республіканці, заблокували допомогу Україні.

1093

Кожен із нас не раз потрапляв у ситуацію, коли ми замислювались давати, чи ні милостиню людині, яка звертається про допомогу біля церкви, на вулиці чи в інших громадських місцях.  

1088
24.03.2024

Нутриціологиня пояснила, чому не можна забороняти собі фастфуд та солодощі. А також порадила, як їх вписати у свій раціон.

256
18.03.2024

Сьогодні, 18 березня 2024 року, в УГКЦ в Україні розпочинається період Великого посту. Пригадуємо канони партикулярного права УГКЦ, в яких ідеться про те, коли і як треба постити.  

1060
12.03.2024

Популярний дієтолог Майкл Мослі назвав п'ять груп продуктів, які варто включити до свого раціону для схуднення.

825
26.03.2024

Йдеться про зміни в молитвах «Вірую» («Символ віри»), «Царю Небесний» та митаревій молитві.

715
25.03.2024

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

648
21.03.2024

Релігійна громада отримала всі дозвільні документи та незабаром розпочне будівництво поруч з Садовим товариством та міським озером.

2921
15.03.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

4418
25.03.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

18417
26.03.2024

У Верховній Раді зареєстрували проєкт закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за привласнення державних функцій.   

289
22.03.2024

На початку лютого 2024 року замість Валерія Залужного Збройні сили України очолив Олександр Сирський, який до цього командував Сухопутними військами.  

333
17.03.2024

Продовжує зменшуватися кількість тих, хто вважає, що держава виконує свої зобов'язання перед ветеранами російсько-української війни.  

642
12.03.2024

Президент Володимир Зеленський 7 березня погодив кандидатуру ексголовнокомандувача Збройних Сил Валерія Залужного на посаду посла України у Великій Британії.   

745