Калушанин намагався "обдурити" міліцію через страх перед жінкою?

 

Незабаром у Івано-Франківському міському суді розглядатимуть дотепну справу. На лаві підсудніх опиниться 45-річний житель Калуша, якому доведеться відповідати за тими статтями Кримінального кодексу України, де йдеться про завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину та завідомо неправдиве показання. І це при тому, що чоловік вже чотири рази був судимий, переважно, за крадіжки, і мав би з досвіду знати, що правоохоронців надурити не просто. Та, мабуть, так боявся своєї жінки, що зважився, по суті, стати посміховиськом, переоцінивши власні інтелектуальні можливості.

 

Річ у тім, що він перебрав ліміт на своїй кредитній банківській картці, і тепер винен був 400 гривень. Це йому нічого доброго не обіцяло. Спроби погасити борг бажаного результату не було. Час піджимав. І наш герой вирішив продати свій стільниковий телефон, золотий ланцюжок та перстень і таким чином розплатитися з банком. Все би нічого, але ті речі купила йому дружина, котра явно б не схвалила такого кроку. Тим більше, вона навряд чий здогадувалася про наявність банківського боргу, інакше б довелося відповідати на неприємні запитання, на кшталт, куди розтринькав гроші.
Хитромудрий план калушанина полягав у тому, щоби продаж речей видати за банальне пограбування. Отож, поїхавши якось у справах до Івано-Франківська, чоловік, вирішивши свої питання, вже перед від’їздом завітав до лінійного відділення міліції з заявою про те, що відносно нього скоєно злочин. Мовляв, так і так, дві невідомі особи нахабно забрали у нього телефон, примусили зняти з пальця і віддати золоту обручку, а з шиї зірвали золотий ланцюжок. Це сталося, коли він прямував через колію до вокзалу.

 

До речі, коли він писав відповідну заяву, усі зазначено речі були ще при ньому. Але треба віддати належне фантазії зловмисника. Він не лише показав місце події, але й яскраво змалював сам процес пограбування. Аж до таких деталей, як скажімо, радісний вигук «о-о-о клас!» одного з нападників, котрий помітив, що з під розщепнутого светра нашого героя виглядає золотий ланцюжок, і те, що обидва грабіжники розмовляли суржиком, притаманним жителям східних областей України. Ну що, «мєнти», тепер шукайте голку у копиці сіна, пише Стик.

 

А ті дійсно, шукали. Тільки спершу вони натрапили слід викраденого телефону. Добропорядна власниця однієї з калуських квіткових крамниць була неприємно здивована, коли їй повідомили, що придбана нею «мобілка» має кримінальне походження. Вона й гадки про це не мала. Ну, зайшов якійсь чоловік, запропонував за якихось сто гривень купити телефон, на якій саме у цей час проводилася акція. Та й по всьому. От лише опис «продавця» речі видався правоохоронцям доволі знайомим. А під час такої слідчої дії як опізнання жінка без сумнівів вказала на особу нашого «потерпілого». 

 

Отож довелося йому знову давати показання міліції. Щоправда, тепер протокол допиту, куди записувалися його слова, мав дещо іншу назву. Заміть слова «потерпілий», як було першого разу, нині у «шапці» значилося – підозрюваний.

 

Ну з телефоном було все зрозуміло, а ось куди ділися золоті речі. Та теж продав. Через кілька днів після «пограбування». Вигледів на базарі пристойно одягненого чоловіка, особу якого працівникам міліції встановити не вдалося, і запропонував ланцюжок та обручку. Отримав за це дві тисячі гривень. 

 

До речі, про цю оборудку нашого героя стало відомо його дружині. Мабуть, не без певної думки викликав на повторний допит слідчій її разом з чоловіком. Так що певне покарання він вже поніс. Тепер питання за судом. Зауважимо, що мінімальна санкція статей ККУ, за якими чоловіка притягують до відповідальності, передбачає випарвні роботи протягом двох років або піврічний арешт.


02.04.2012 2162 0
Коментарі (0)

30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

773
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

597
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1670
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2984
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2449
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2430

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

579

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

592

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1450

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1521
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

554
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

414
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

789
30.04.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

179
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

283
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26919
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

747
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

309
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

307
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

632
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

1005 1
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

833