FEMEN зрізали хрест жертвам репресій у Києві (фото+відео)

 

Активістки жіночого руху FEMEN спиляли бензопилкою і повалили поклінний хрест у центрі Києва недалеко від Міжнародного центру культури і мистецтв (Жовтневий палац).

 

«У день винесення вироку жіночий рух висловлює підтримку і повагу своїм російським колегам із гурту Pussy Riot. На знак солідарності з жертвами кремлівсько-попівського режиму FEMENки звалили поклінний хрест...», — йдеться в прес-релізі руху.

«Цим актом FEMEN закликає всі здорові сили суспільства нещадно випилювати з мозку трухляві релігійні забобони, які служать опорою диктатури і перешкоджають розвитку демократії та свободи жінок. FEMEN попереджає Путіна-Гундяєва, що якщо активістки будуть засуджені до тюремних термінів, то FEMEN направить вістря бензопили персонально на покидьків, відповідальних за страждання ні в чому не винних жінок», — підкреслюють активістки епатажного руху.

 

Пам'ятний хрест жертвам політичних репресій часів Сталіна, встановлений на пагорбі над Майданом Незалежності біля Жовтневого палацу в Києві. До Другої світової війни там знаходилося управління НКВД, в якому проходили розстріли.

 

21 лютого 2012 кілька учасниць панк-гурту Pussy Riot, закривши обличчя масками, влаштували в храміХриста Спасителя антипутінський перфоманс. Акція викликала великий суспільний резонанс.

 

За звинуваченням у хуліганстві були затримані три учасниці гурту - Надія Толоконникова, Катерина Самуцевич і Марія Альохіна. Термін їх арешту кілька разів продовжувався, останній раз - до 12 січня 2013 року. Оголошення вироку призначено на 17 серпня.

  

 


17.08.2012 4449 12
Коментарі (12)

Щукар 2012.08.17, 17:52
Вони не розуміють,що цей Хрест може впасти на них...
НИК 2012.08.17, 18:19
СЕ НЕ ПРОСТИЙ ХРЕСТ, А НА КРОВІ. І НЕ МП ЇГО СТАВИВ. А ВОНИ ДІЙСНО БИДЛО ЯК СЕГО НЕ ЗНАЄ. БУЛИ І В НАС ПРИ ХРУЩУ ТАКІ, ЩО ХРЕСТИ РІЗАЛИ. ДЕ ВОНИ НИНІ І ЇХ ДІТИ??! А СЕ ЩОСЬ НЕ СПРОСТА САТАНІСТИ РОЗГУЛЯЛИСІ. І В НАС ОБРАЗУ БОГ-ЦІ ГОЛОВУ ЧЕРГОВИЙ РАЗ ЗНЕСЛИ. ЇХ ТВАРІВ НЕ ЖЄЛЬ, А ЛЮДИЙ -ЧИТАЙ СТАТЮ ПОРУЧ ПРО ВУЛКАН. ЛЮДИ, ВІБИРАЙТЕ СОБІ ДОБРИХ ПАСТУХІВ, БО В ТІ КАШІ, ЩО ВЖЕ ГРІЄСІ У СВІТІ, І НАС ЗАМІШАЮТ. А МИ СЛАБОНЬКІ, А БУДЕ ПІЗНО,,,
000 2012.08.17, 23:00
Ігри цих курвочок зайшли вже занадто далеко! Почекаємо Божої кари!
((((())))++++++++++++++++ 2012.08.17, 23:35
Не можу зрозуміти,як кияни,громадськість допустили це в Києві.Мораль впала до плінтуса,щось не було видно ні міліції,ні опозиційних-демократів.великих віруючих,християн.які доказують перед виборами як вони стоять за народ.Щось не було ні Гриценка,ні Томенка,а особливо не було ТУРЧИНОВА нашого лідера та духовного наставника.Якщо не захистили українську мову,зрізають хрести ніеого немає,то як вони можуть щось говорити народу-наприклад той же Доній,де він ?,ага він їде Коломию спасати.Ось вам брати мої і наша з вами демократія,опозиція,яка нічого не може вдіяти,бо бездіяльні,а саме головне,що вони нічого робити не хочуть,одна БРЕХНЯ!!!!!!!!!!!!
роман 2012.08.18, 10:27
дожилися.....отой доход з цицьками не розуміє чого робить...людей вбивали за хрест, вивиозили в концтабори, мучили і калічили...а воно у мирний час бісячись від жиру робить показуху....Не карай їх Боже..а дай розум....!!!
Володимир 2012.08.18, 12:51
І це в державі в Кнституції якої записано, що всі првинні усвідомлювати свою відповідальність перед Богом і власною совістю.??? А чого дивуватися, якщо в органах влади нечестиві люди і творять зло, нечестя і беззаконня..Тому і розпоясалося ЗЛО. Коли обирали Президентом Януковича, так і казали, що обирають НАЙМЕНЬШЕ ЗЛО, але ЗЛО взагалі неможна обирати, бо воно не залишається маленьким, а зростає і збільшується. Що обрали, те і маємо. Цікаво, чи притягнуть до відповідальності організоторів і виконавців?? На відео є всі..Навіть представники ЗМІ...Подивимось..
СОФІЯ 2012.08.18, 23:04
Прости їм Господи милостивий,бо не знають що творять!!!
СОФІЯ 2012.08.18, 23:12
Слова з дуже гарної книжечки "ЛЮБОВЕ моя НЕЗНАНА" Я знаю: якщо люди вмирають мільйонами з голоду, а в той же час інші - через переїдання, це тому, що ми не вміли поділити зерна, щоб спекти хліб для наших братів. Я знаю: коли стільки юнаків вдаються до насильства, щоб силою взяти те, чого не мали, це стається тому, що вони народилися з бруду, з випадкових обіймів або від батьків - дітей, які хотіли спочатку авто й песика, а потім - дитину для забави. Я знаю: якщо деякі люди не бачать нічого, хіба тільки чорні й німі знаки на сторінках книжок, це тому, що інші зберігають знання для себе як свою власність. Я знаю: що, якщо земля є власністю й джерелом багатства для одних, а для більшості - місцем праці й страждання, це тому, що люди забули, що земля належить всім, а не тільки сильнішим. Я знаю: що деякі люди - ніде правди діти - є багатші на розум, на здоров"я, на відвагу, ніж інші, а таки це багатство є боргом щодо тих, що його не мають. Але знаю також, що часто цей борг зростає і не сплачується. Я знаю: якщо мільйони людей живуть і не можуть вільно брати участі і організації світу, це тому, що інші вважають, що вони народилися властителями, яким потрібні раби, щоб реалізувати їхні амбіції. Я знаю: що тисячі в"язнів і полонених вмирають у концтаборах або стогнуть під тортурами, бо деякі люди присвоюють собі право поволі вбивати тіло, щоб померла душа. Я знаю також і дивуюся, що скрізь є люди, які відважно підносять голови й ще відважніше кидають свої скривавлені тіла у битви за справедливість і мир; але знаю також, що тіло, яке бореться без серця, не може перемогти, тому що битви без любові - це марні битви, кров, що вони проливають, призводить до іншої крові. Я знаю... Я знаю багато інших речей.
Jozef 2012.08.19, 12:42
Спочатку,коли ці цицькаті розпочинали, сподівався,що воно принесе якийсь свіжий(еротичний) подих у політику.Потім побачив, що воно одне з іншим використовуючи українську символіку,демонтрує власний дебілізм принижуючи Честь моєї нації.А коли подивився,що воно дурне виробляло на плоші Св.Петра у Ватикані, а тепер коли зрізало Хрест (символ нашої Пам"яті і Віри, остаточно переконався,що той сраний Фемен є втілення Зла. Однозначно всіх цих курв- на Палю.
читач 2012.08.19, 20:12
Яник Вам давно навалив на голови та наплював у душі,а Ви усі тільки можете,що боротись з жінками.Так акція не сприймається,але найбільше зло в Україні-не ці дівчата,а зовсім інші -мафіозний клан.Але тут борці сидять тихенько.Воюйте дальше з бабами!!!!!!
Гор 2012.10.23, 06:11
Шалави прокляті. Цікаво було б подивитись, що із ними зробили б мусульмани, як би вони посягнули на іслам !!?? Ой, бідні були б їх задниці. Людей мордували по таборах, різали, а вони все рівно у найтяжчі хвилини уповали на Бога !!!!!! Якщо я , припустимо, не вірю в Бога, вважаю релігію пережитком минулого, це не дає мені права, ні юридичного, ні морального, нищити релігійні спорудження !!!! Зрештою, де закон ? Якщо їм це "попустять" то у нас дійсно серьйозні проблеми в правоохоронних органах !!!! Це просто пі....ц !!!!!
24.02.2024
Вікторія Матіїв

Спроби створити музей у Долині виникали ще у 60-х роках. Проте тільки 23 грудня 1997 року Долинська районна рада прийняла остаточне рішення щодо нього. Журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою закладу Ксенею Циганюк. 

1617 12
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

9839 6
25.01.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

10855 24
18.01.2024
Тіна Любчик

У п'ятницю, 19 січня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбудуться вибори ректора. На посаду претендують троє працівників вишу: доктор медичних наук Микола Островський, доктор медичних наук Роман Яцишин та кандидат медичних наук Руслан Савчук.  

4935
18.01.2024

Каркасні будинки відрізняються високою міцністю, надійністю і довговічністю, а також відносно недорогі в будівництві. Втім, у 2024 році ціни на будівництво каркасних будинків в Україні, як і на все інше, продовжують зростати.  

2698
16.01.2024

Всі наші бюджети – від територіальних громад і до обласного та державного, повинні стати «бюджетами перемоги».

2204

У вівторок, 20 лютого, під час зустрічі з виборцями Дональд Трамп зробив комплімент на адресу росії: «Вони перемогли Гітлера. Вони перемогли Наполеона. Це воєнна машина». Розглянемо, що за цим стоїть.

127

31% території країни під ризиком екологічного знищення через російське вторгнення, а понад 20 тисяч км² українських земель майже повністю знищені війною.

254

Останнім часом в соцмережах посилилась пропаганда трампістів, які звинувачують Байдена і Зеленського в тому, що ті нібито відмовляються від таких форм допомоги, як ленд-ліз і PDA.    

318

За час існування людства відбувалася величезна кількість збройних конфліктів, які переростали у війни. З різноманітних причин: територіальні претензії, сфери впливу та навіть релігійні війни. Під релігійними гаслами можна як розпочинати війну, так і фанатично самовіддано воювати.

605
26.02.2024

Попри чудові якості, важливо розуміти, що грейпфрут відіграє особливу роль у взаємодії з певними ліками.

218
21.02.2024

Інфляція на споживчому ринку в січні 2024 року порівняно із груднем 2023 року на Прикарпатті становила 0,5%, в Україні — 0,4%.  

1215
15.02.2024

В Івано-Франківській області продовжуватимуть втілювати реформу шкільного харчування в освітніх закладах, адже діти мають споживати якісну та смачну їжу, приготовлену у добрих умовах.  

696
26.02.2024

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

2936
21.02.2024

Митрополит Лев Шептицький, після проведення церковного розслідування, окремим декретом проголосив ікону Гошівської Божої Матері «Цариці Карпат» чудотворною.  

1684
15.02.2024

Якщо подружжя зіштовхнулося з кризовими проблемами у сім'ї, варто звернутися для отримання підтримки та поради до різних фахівців залежно від конкретної ситуації.  

654
10.02.2024

Захист Батьківщини випливає із четвертої Божої Заповіді, яка трактується: "Шануй батька і матір". А Батьківщина — це наша друга матір, тому добрі діти, звичайно, свою маму захищатимуть.  

1080
23.02.2024

На чисельні прохання в Івано-Франківську відбудеться концерт рок-кумира, українського музиканта-мультиінструменталіста, вокаліста, композитора Олега Скрипки та гурту Воплі Відоплясова. Подія відбудеться 3 березня 18:00 - Івано-Франківськ, Panorama PUB,

323
25.02.2024

Водночас президент упевнений, що союзники із Заходу не підтримують цей фейк.

329
20.02.2024

Перша інформація про те, що український президент готується звільнити Валерія Залужного, з’явилася у січні 2024 року. На той момент в Кремлі не тямили себе від радості.  

766 2
15.02.2024

Станом на лютий 2024 року Головнокомандувачу Збройних сил Олександру Сирському висловили довіру 40% українців, найвищу довіру зберігає колишній Головнокомандувач Валерій Залужний — 94%.  

1398 1
11.02.2024

Президент Володимир Зеленський вніс нові зміни у керівництво Збройних сил України, зокрема замінивши командувачів Об’єднаних сил та Десантно-штурмових військ.  

979 1