Донбас - зашморг на шиї України

 

У мене складається думка, що Донецька і Луганська область відігравали, і В.Путіним планується, що будуть і надалі відігравати роль, зашморга на шиї України.

У випадку з Донецькою і Луганською областю є декілька варіантів розвитку подій.

 

1. Донецька і Луганська області входять до складу Росії як це вже зробив Крим. І Росія бере на себе всі негаразди цього депресивного і дотаційного регіону з далеко не проукраїнським населенням.

 

2. Донецька і Луганська області стають «незалежною Донецькою Республікою», і отримують статус невизнаної республіки, гарячої точки, буферної зони, подібної до «Придністров’я». Це буде приватна республіка Добкіна-Ахметова-Клюєва-Єфремова.

 

3. Донецька і Луганська області залишаються у складі України. Решта України йде їм на всі поступки: федералізація, двомовність, позаблоковість і т.д.

 

В результаті ми отримуємо в державі Україна, постійний плацдарм для шантажу, диверсій і іншої антиукраїнської діяльності. Донбас залишається у складі України і деструктивно впливає на всі процеси в Україні. Розвиток України призупиняється. Все українське по всій території України  швидко гаситься істеричним завиванням про переслідування «русскоязичних» і т.п. Отже, Донбас на Україну впливає по повній програмі, а  Україна на Донбас ні. Україна в гівні, зате має у своєму складі Донецьку і Луганську область. Україна під повним контролем. Україна залишається в стані стагнації і незабаром розвалюється сама по собі від економічних протиріч,  внутрішніх чвар, і незадоволення таким станом речей Заходом України.

 

А якщо Україна не буде слухатися і задобрювати Донбас, то відразу почнеться шантаж  можливим виходом "ущемленого в правах" і "приниженого бендерівцями""  Донбасу зі складу України. Росія завжди буде мати плацдарм для розв’язання громадянської війни в Україні.

 

Одним словом,  Росія завжди матиме можливість почати  дестабілізацю обстановки і  постійно з Кремля корегуватиме нашу внутрішню і зовнішню політику. Загальмовуються будь-які прояви українізації, намагання вступу в ЄС, приєднання до блоку НАТО. І крім того Україна за свої кошти утримуватиме антиукраїнський анклав, далі культивуватиме русофільство і україноненавистицтво.

 

4. У Донецькій і Луганській області будують Україну, будують на загальних підставах. Проводиться реформа місцевого самоврядування з делегуванням значних повноважень у регіони, розширюються права для вживання російської мови етнічними росіянами, і одночасно проводиться поступова, планова дерусифікація етнічних українців. Україна рухається в Європу і в НАТО. Проводиться націоналізація награбованого в простих людей майна і фінансів. Партію регіонів і комуністичну ідеологію забороняють. Бандитів перестають називати визначними підприємцями, майно конфіскують, судять і садять до в'язниці. Тим, хто ностальгує «за матушкою Росією» надають матеріальну допомогу і державним коштом сприяють переселенню на широкі не обжиті простори Росії.


16.04.2014 Сергій Стефанко 1431 1
05.10.2022
Тіна Любчик

Музиканти організовують у містах України та за її межами благодійні концерти. Цим самим збирають кошти чи то на потреби ЗСУ, чи то для цивільних громадян, які постраждали внаслідок збройної агресії з боку росії.

274
26.09.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка поспілкувалась із психологинею Валерією Худзіцькою та дізналась, як продовжувати або почати працювати під час війни, не травмуючи себе.

719
21.09.2022
Тіна Любчик

Фіртка поспілкувалася з отцем Йосафатом Бойком, настоятелем парафії Святих Кирила і Методія в Крихівцях, про досвід волонтерства та благодійності у час війни.

1406
16.09.2022
Тетяна Дармограй

Іванофранківець на фронті не вперше. «Шериф» захищав Україну від російської орди ще у 2014 році, коли окупанти вторглися на територію українського Донбасу. Тепер його бригада знову зупиняє російську армію на сході України.

2974
12.09.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з головною психологинею благодійного фонду «Діти Героїв», що опікується дітьми, які втратили одного або обох батьків під час війни, Мартою Білик про те, як розмовляти про війну та її наслідки, не травмувавши.

1274
07.09.2022
Андрій Левкович

Давні греки мислили час в багатьох іпостасях (як лінійний, циклічний, миттєвий…), головні з яких дві – час, як черга слідування подій і час невловної миті змін.

1512

Зовсім скоро вітрини крамничок потроху будуть прикрашати стиглими гарбузами із зловісною усмішкою, де-не-де з’являться відьомські капелюшки з мітлами, і таким чином нам нагадають про прихід абсолютно чужого нашій культурі і народу свята - Гелловін.

25

В інформаційному полі України та блогосфері, чи то серед звичайного народу можна натрапити на думку,  що  православний - тотожний російському. Тобто, якщо сповідуєш православ’я, то тобі автоматично приписують проросійські погляди.  

362

З 1 по 5 вересня на Запорізькій АЕС працювала місія МАГАТЕ. За результатами свого візиту вони представили звіт з фактами та рекомендаціями.

1232

Татуювання на тілі людини явище не нове, і в сучасному світі доволі поширене, лише у нашому суспільстві до нього ставились і здається ставляться доволі стримано. До малюнків на тілі відносяться по-різному: хтось ними захоплюється,  а хтось подекуди

1819 1
01.10.2022

У Калуші соціальна їдальня для вимушених переселенців працює на базі другого ліцею.  

325
24.09.2022

В області розпочали сівбу озимих зернових культур.  

652
18.09.2022

Аби на власні очі побачити, що навіть попри війну в Україні, підприємці не лише працюють, а й заробляють і дають роботу місцевим.

862
05.10.2022

Волонтерською діяльністю о. Йосафат Бойко займається вже давно, однак з початком повномасштабного вторгнення почав працювати ще інтенсивніше.

137
29.09.2022

У Крихівцях при парафії Святих Кирила і Методія будують дитячий садочок, який матиме назву «Ковчег». Цей процес триває вже 3,5 роки.  

383
24.09.2022

Відомо, що на рештках костелу почали зводити дерев'яну будівлю у 1900 році. Відтоді 36 років у ній молилися жителі двох сіл — Креховичів і Брошнів-Осади.

946
18.09.2022

Депутати Івано-Франківської облради просять керівництво держави заборонити Українську православну церкву Московського патріархату в країні, ініціювати розслідування її діяльності та покарати винних за колабораціонізм.

830
01.10.2022

На жовтень в Івано-Франківському академічному драматичному театрі  підготували  30 вистав, аби ця осінь була наповнена театральним теплом та незабутніми враженнями.

685
06.10.2022

До слова, Кабінет Міністрів підготував законопроєкт про кримінальну відповідальність за отримання російського паспорта.

94
30.09.2022

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна буде вести перемовини тільки із новою владою росії.  

327
27.09.2022

Подоляк наголосив, що після успішного контрнаступу Збройних сил України на харківському напрямку політична еліта Росії почала розуміти, що вона може програти війну, а країни світу переконалися в слабкості армії та військово-промислового комплексу Російської Федерації.

511
24.09.2022

Крім того, він наголосив, що світ "абсолютно справедливо" відреагує на так звані "референдуми", які окупаційна влада намагається зараз провести в Криму та в інших частинах України, які вона "поки контролює".

616