Де відпочити восени в Україні: найгарніші місця (фото)

 

/data/blog/85900/18b8012d14f1bbf8ba1c9b901f0d3e9e.jpg

 

Літо позаду, проте це ще не привід для смутку, адже попереду нас чекає чарівна пора. Подорожувати восени набагато приємніше: немає надмірної спеки, навпаки, сонце ніжно пестить своїми промінчиками, а природа радує яскравими фарбами. Тому навіть самі звичні місця можуть здатися новими і незвіданими. А щоб провести приємний уік-енд, зовсім не обов’язково їхати в екзотичні країни. В Україні достатньо унікальних, загадкових і неймовірно гарних місць. 

 

Любителі екотуризму та густих незайманих лісів можуть відправитися в Карпатський біосферний заповідник.

1

Ці місця справжня знахідка для туриста, так як майже вся площа заповідника вкрита реліктовим буковим лісом. На його території прокладено 18 туристичних маршрутів.

2

Тут у вас є унікальна можливість побувати на найвідомішій вершині Українських Карпат: піднятися на Говерлу і помилуватися недоторканими високогірними ландшафтами, озерами і альпійськими луками.

3

Велика частина екскурсійних маршрутів по заповіднику стартує від міста Рахів. Зовсім недалеко знаходиться Географічний центр Європи. Дістатися до Рахова можна від Івано-Франківська, час у дорозі на поїзді – 4,5 години.

У Волинській області знаходиться ще один дивовижний заповідник України – Шацький природний парк.

4

У його комплекс входить більше 20 кристально чистих озер. Особливо відоме озеро Світязь, воно вважається найбільшим в Україні. На його березі розташовані пансіонати, бази відпочинку і приватні котеджі. Двомісний номер може обійтися від 50 до 1000 гривень за добу, залежно від умов проживання та розташування. Також Шацькі озера славляться хорошою рибалкою, тут водяться окуні, лящі, вугри і інша риба.

Якщо ви хочете з головою зануритися в культуру та історію рідного краю, побачити своїми очима шедеври народної творчості, тоді вирушайте в Національний парк «Гуцульщина» Івано-Франківської області. На території парку турист може доторкнутися до самобутньої культури гуцулів: взяти майстер-клас з вишивання або різьби по дереву, купити сувенір на пам’ять і пограти на місцевих музичних інструментах. Познайомитися з місцевою архітектурою, побачити перлину гуцульського зодчества – старовинну дерев’яну церкву Успіння Богородиці.

5

До послуг туристів відразу кілька варіантів відпочинку: трекінг, кінні прогулянки, етнотуризм, екстремальні сплави по річці Черемош. Інформаційно-туристичний центр парку знаходиться в місті Косів.

Звісно, зустріти осінь можна і в місті. Найкраще для цього підійде красень Львів зі своєю європейською архітектурою та українською привітністю.

6

Мандрівникам, які в місті вперше, обов’язково варто побувати на Замковій горі,помилуватися видом з міської ратуші і випити чашечку ароматної кави в Італійському дворику. Залишитись можна як у недорогому хостелі, від 60 гривень за добу, так і в готелі, двомісний номер обійдеться в 300–400 гривень.

Любителі старовини можуть відправитися до середньовічних замків, яких теж багато в Україні.

Одним з найстаріших з них вважається Олеський замок, який височіє на пагорбі біля селища Олесько у Львівській області.

7

Недалеко від нього розташована ще одна середньовічна споруда – Підгорецький замок.Фасад цього палацу було зображено у відомій радянській картині «Д’Артаньян і три мушкетери».

8

А в місті Золочів розташований музей-заповідник Золочівський замок.

9

Всі три замка входять до відомого туристичного маршруту «Золота підкова Львівщини», розрахованого на 8 годин. Вартість такої екскурсії – близько 180 гривень на 1 людину. Ці місця ви можете відвідати як на вихідних, так і провести тут цілу відпустку. Отож, годі сумувати і вперед за новими враженнями!

 

ua.igotoworld.com


05.09.2015 2029 0
Коментарі (0)

30.04.2025
Олег Головенський

Загалом, декларації «обраних народом» виглядають доволі скромними. Нічого особливого. Але дещо цікаве є. Як і сам аналіз та «рейтинги» здобутків чиновників.

1666
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

832
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

935
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

2020
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3522
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2420 5

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

760

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

663

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

636

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

653
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10298
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

1148
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5216
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

960
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2757
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

1144
29.04.2025

Усі кошти, зібрані з продажу квитків, будуть передані на підтримку Збройних сил України. Кожен квиток — це не просто внесок у незабутні емоції вечора, а реальна допомога нашим захисникам.  

353
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

671
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

578
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

625
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

981 2