Чим нині займаються одні з найталановитіших спортсменів Прикарпаття?

 

Кожен спортсмен рано чи пізно завершує виступи. Подальша доля складається по-різному й не завжди успішно. 



Володимир Колесник секундує фіналісту чемпіонату України Арсену Різуну

Із рингу в крісло чиновника

Володимир Колесник. Відомий боксер, срібний призер чемпіонату світу 2001 року (Белфаст) у вазі до 60 кг, володар Кубка Європи, шестиразовий чемпіон України – з 2005 року працює чиновником. Щоправда, від спорту він далеко не втік, весь цей час є начальником відділу у справах молоді та спорту Коломийської міської ради.

У кабінеті Колесник не засид­жується, їздить на змагання, багато спілкується з молоддю. У 2010 році за відмінну роботу в галузі спорту йому вручили нагороду «Ніка-2009».

Цікаво, що нинішній держслужбовець знаходить час і на спортзал. Колесник працює тренером наскільки це дозволяє графік роботи в міськраді. А в грудні минулого року він знову вийшов у ринг, щоправда із полотенцем. Заслужений майстер спорту Украї­ни секундував коломийському боксеру Арсену Різуну під час чемпіонату України з боксу, який відбувся в Івано-Франківську.



Роман Гонтюк тепер відповідає одразу за дві збірні українських дзюдоїстів 

Головний тренер збірної

Зовсім недавно завершив спортивну кар’єру заслужений майстер спорту з Надвірної Роман Гонтюк, один із найвидатніших українських спортсменів. На двох поспіль Олімпіадах він виборював медалі. В Афінах-2004 – срібло, в Пекіні-2008 – бронзу. Обидві стали першими для України на цих іграх. У 2005 році наш дзюдоїст став бронзовим призером чемпіонату світу.

Днями Гонтюку виповнилося 30 років. І зараз він пробує себе на тренерській роботі. Восени минулого року в столиці Словенії Любляні відбувся чемпіонат світу з дзюдо серед юніорів. ДляГонтюка то були дебютні змагання на посаді головного тренера кадетської та юніорської збірних.

Дебют вийшов дуже вдалим. Вперше в історії українського дзюдо чоловіча юніорська команда здобула бронзову медаль чемпіонату світу в командних змаганнях. У битві за бронзу наші хлопці здолали збірну Голландії. Загалом на командний турнір заявилися 16 країн.

Цікаво, що завершення виступів у великому спорті не дало фізичного полегшення. За словами Гонтюка, коли почав тренувати, помітив, що навантажується не менше, ніж під час підготовки до Олімпіади. «Якщо чесно, то глибоко в душі ще важко змиритися, що я вже не діючий спортсмен, – каже Роман Гонтюк. – Ніхто не знає, можливо так ляжуть карти, що потрібно буде готуватися до Олімпійських ігор. Та все одно треба ще багато доводити своєю працею, що я не лише хороший спортсмен, а можу бути й тренером».

Український чемпіон у США

Іванофранківець Віталій Копитко почав займатися боксом у Івано-Франківську в 12 років. За свою кар’єру в аматорському боксі він вісім разів ставав чемпіо­ном СРСР та України. Боксерські виступи поєднував з медичною практикою, працюючи лікарем-дерматологом. На аматорському рівні Копитко провів більше 300 боїв.



У свої 44 роки Віталій Копитко почувається на відмінно

У 2000 році Копитко у Києві здобув пояс чемпіона за версією WBF. Він кілька разів захистив його та відправився у США. У 2007 році завершив свою кар’єру, згодом відкрив власну справу, «Vitaliy TKO», проводить приватні оздоровчі тренування. В нього займаються навіть літні люди. Заняття ґрунтуються не на «тяганні заліза», а на комплексі вправ, «списаних» з рухів тварин. За словамиКопитка, це схоже на те, що свого часу робив легендарний Брюс Лі. Завдяки його методам літні люди відчувають себе молодими.

«You become, what you think about», «ти стаєш тим, про що ти думаєш» – це рецепт успіху відВіталія Копитка. Успіх, за його словами, це не кінцева мета, а весь шлях, який до неї долає людина. Головне – не зупинятися.

 

Автор: Микола ВОЛКОВ
За матеріалами: report.if.ua


09.02.2014 1727 0
Коментарі (0)

30.04.2025
Олег Головенський

Загалом, декларації «обраних народом» виглядають доволі скромними. Нічого особливого. Але дещо цікаве є. Як і сам аналіз та «рейтинги» здобутків чиновників.

1734
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

860
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

942
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

2030
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3527
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2436 5

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

767

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

670

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

643

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

661
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10308
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

1157
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5228
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

969
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2766
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

1152
29.04.2025

Усі кошти, зібрані з продажу квитків, будуть передані на підтримку Збройних сил України. Кожен квиток — це не просто внесок у незабутні емоції вечора, а реальна допомога нашим захисникам.  

365
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

680
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

587
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

632
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

986 2