Вибираємо лак для фар

Фари транспортного засобу розташовуються в передній частині автомобіля та зазнають постійних негативних впливів. У ході експлуатації автомобіля фари втрачають зовнішній вигляд, що призводить до погіршення їх свічення. Подряпини, сколи, помутніння призводять до потьмарення, що може бути небезпечним для водія та пішоходів. Лак для фар у балоні забезпечує надійний захист фар від зовнішніх факторів.

3nkHCwiLLHcPOR67dcb6vhf80nHTM2hDPtpgdGsiHDCfX6XQNMTNxUg7kH6-NiX357nGsIXfcvccxmFLCtO5MfSANr1pxnwOHr3CZW1SxzTirnTW7_gL0cG5iC74GPEcINfSgfVV=s0

Чому відбувається помутніння

Світло на дорозі має велике значення. За відсутності нормального світіння можуть виникнути проблеми із поліцією, яка ретельно спостерігає за безпекою на дорогах. Будь-яке потьмарення або жовтизна від фар є грубим порушенням правил дорожнього руху.

Сучасні виробники автомобілів використовують два види фар: скляні та пластикові. Перші є більш якісними та мають високу вартість, що призводить до того, що вони використовуються не на всіх моделях машин. Скло мутніє мінімум через 5 років. Пластикові варіації є більш бюджетними і забезпечують хороше світло на кілька років.

Причини потьмарення освітлення:

  • вплив зовнішніх факторів, які деформують поверхню;
  • застосування лампочок неправильно підібраної потужності;
  • накопичування пилу в щілинах та тріщинах;
  • перегрів пластику.

Який лак використовувати для фар

Лак вибирається залежно від поверхні, яку потрібно обробити. Скляна основа передбачає використання двокомпонентних, акрилових, поліуретанових складів, а для пластикових аерозольні, двоскладові.

Лаки також відрізняються своєю функціональністю:

  • для тонування;
  • для захисту.

На кожному продукті мережа класифікація, яка означає період повного висихання речовини:

  • MS. Рекомендується у нанесенні у два шари, повне висихання відбувається за 24 години. Використовується для тонування;
  • HS. Наноситься в один шар. Забезпечує полірування та прозорість;
  • UHS. Забезпечує захист після полірування. Швидко висихає.

Керамічний лак має велику кількість відтінків, відмінно підходить для відновлення прозорості. Для цього застосовується прозорий склад, який необхідно наносити за допомогою пензлика або аерозолю. Засіб забезпечує відновлення основи та заповнення тріщин.

Поліуретановий лак. Найбільш поширена речовина для захисту автомобілів. Застосовувати його можна лише після попереднього полірування поверхні. Якість отриманого результату залежить від основи та показника його адгезії.

Купити лак для фар автомобіля можна на сайті Belife.ua, де представлений широкий асортимент товарів. Спеціалісти магазину допоможуть вибрати найбільш оптимальний вигляд і швидко оформлять замовлення.

Що дає покриття лаком?

  1. Покращується освітлення дороги.
  2. Забезпечення глянсової та прозорої поверхні.
  3. Запобігання помутнінню за рахунок захисної функції;
  4. Збільшення періоду служби в середньому на 4 роки;
  5. Вже після першого лакування буде відмінний результат і основа блищатиме.

Безпека на дорогах – важливе завдання кожного водія. Світло фар забезпечує хорошу видимість, гарантую впевненість у своїй їзді. Згодом на будь-якому автомобілі освітлення стає гіршим за рахунок впливу різних зовнішніх факторів. Магазин Belife.ua пропонує купити лак для фар тут. На сайті представлені лише якісні товари за доступними цінами. Оперативна доставка та ввічливе обслуговування залишить приємні враження про магазин. Вся продукція, представлена на сайті, має необхідні сертифікати якості та відповідає міжнародним стандартам.

Партнерський матеріал


29.01.2022 5850
Коментарі ()

17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2401
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

19450
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1746
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1217 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2265
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3866

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

133

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2008

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

696

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1305
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

380
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

907
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24402
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

635
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

611
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

746
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1640
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8049
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

478
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

778
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2055 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

736