Вибір шафи-купе: на що звернути увагу при покупці

Шафа-купе — оптимальний вибір для зберігання великої кількості речей. Завдяки особливостям конструкції вироби забезпечують максимальну зручність та функціональність. Вони досить місткі, що дозволяє акуратно розкласти на полицях та в шухлядах одяг, інвентар та постільну білизну. Меблі оснащені легким та надійним механізмом, тому підходять навіть для дитячих кімнат. Однак варто спочатку розібратися в характеристиках та особливостях кожного типу шафи, аби підібрати найкращий варіант. У цій статті розглянемо основні види конструкцій та поговоримо про правила вибору виробу.

Різновиди шаф-купе та їхні основні особливості

Шафа купе — один із найпопулярніших та найзручніших систем зберігання речей. При виборі моделі важливо враховувати деякі параметри: колір, стиль, матеріал, кількість та тип дверей. Також важливо зазначити різновид шафи, оскільки вони можуть бути вбудованими або окремими:

  1. Вбудовані: підходять для приміщень із нішею або заглибленням, де стіни приміщення виконують функцію задньої та бічної стінок. Вони часто не мають окремого даху та днища, що робить їх стаціонарними.
  2. Окремі: є самостійними предметами меблів, які можна пересувати. Конструкція виробу може бути прямою, радіусною або кутовою.
  3. Кутові: поділяються на приставні та трапецієподібні. Останні зазвичай підходять для кімнат із великою площею, де важливий швидкий доступ до речей, тоді як приставні краще придбати для маленьких квартир.

Враховуючи призначення кожної кімнати, важливо вибрати шафу-купе з відповідними розмірами, внутрішнім наповненням та особливостями конфігурації.

Як підібрати шафу-купе: основні критерії

Шафа-купе дозволяє підтримувати чистоту в кімнаті та акуратно й зручно розташувати речі: одяг, аксесуари, інвентар, постільну білину та інші предмети.

При виборі моделі варто враховувати декілька важливих критеріїв:

  1. Конструкція: шафи-купе можуть бути вбудованими, кутовими або корпусними.
  2. Матеріал: ЛДСП чи МДФ різної товщини.
  3. Система відкривання: розсувна або підвісна.
  4. Оформлення фасаду: скло з декором, дзеркало на повний зріст або суцільний фасад із деревини чи ДСП.

Дуже важливо вибрати модель шафи-купе, яка відповідає вашим потребам. Наприклад, для речей, які краще розміщувати на плічках, підходить шафа з довгою штангою та глибиною не менше ніж 60–64 см. Для білизни чи аксесуарів корисні висувні ящики, а для взуття — кошики. Також існують моделі з вішаками для краваток чи брючницями.

Крім того, важливо звернути увагу на якість виробу. Прогляньте всі стики та фурнітуру шафи, вона має бути надійною та міцною. Це безпосередньо впливає на довговічність виробу. Важливо вибрати перевіреного виробника, який використовує сучасні матеріали високої якості.

Реклама


18.03.2024 207
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1399
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2669
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2190
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2263
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6809 60
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2542 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

437

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1261

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1366

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1518
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

380
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

246
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

651
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

142
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26610
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

620
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10545 1
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

149
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

169
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

487
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

631
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

697