Вчені змогли сфотографувати душу

 

Вчені змогли сфотографувати душу - камера зафіксувала, як життєві сили покидають тіло в момент його біологічної смерті.

Унікальне дослідження підтвердило давнє повір'я, що у людей, які були вбиті або загинули раптово, наприклад, в катастрофі, душа ще довго не може відірватися від тіла. Вона постійно повертається, особливо ночами.

Не дивно, що розповіді про привидів ходять з найдавніших часів. Найчастіше історії описують примар невинно убієнних або страчених злочинців.

Апарат вченого з Петербургу вміє бачити душу. Він вимірює те, що прийнято називати аурою людини. Камеру, що отримала назву ГРВ, винайшов і представив професор, доктор технічних наук, заступник директора СПб НДІ Фізичної культури Костянтин Коротков.

ГРВ сканує тіло, а на екран комп'ютера виводиться фотографія його аури.

«Синім кольором на екрані комп'ютера виділяється жива здорова область, а більш теплими відтінками, аж до червоного, - померла, недіюча частина» - говорить Костянтин Георгійович.

Відкриття

Вивчаючи властивості камери, вчені зважилися на експеримент - вони знімали за допомогою ГРВ вмираючу людину. Отримали три кадри - незадовго до смерті, в момент смерті і через три години після того, як була зафіксована смерть. На отриманих знімках видно, що життєва сила (тобто душа) залишає в першу чергу область живота. Не даремно раніше в російській мові слово «живіт» було рівнозначне слову «життя». Потім втрачає силу голова.

На знімку тільки що померлої людини видно, що аура жевріє в області паху і серця. Адже часто буває, що лікарям вдається повернути до життя пацієнта, завівши його серце за допомогою струму. Реанімують хворого іноді протягом п'яти хвилин після його смерті. Деякі й справді повертаються.

Приблизно через три години після смерті людини залишається тільки область паху, де ще щось нагадує про те, що тіло було живим. Незабаром на знімках померлого залишається виключно червоний силует - душа покинула тіло.


Релігія

Відкриття професора Короткова підтверджує інше відоме раніше дослідження: експерти помітили, що тіло померлої людини стає на 21 грам легше. Однак робота пітерського вченого допомогла виявити додаткові деталі.

Знімки ГРВ, на великий подив фахівців, показали, що аура людини фіксує в собі обставини смерті. У разі природної, спокійною смерті аура втрачає активність поступово. Тоді тіло покійного випромінює постійне і рівномірне світіння, характерне для неживого об'єкта. Якщо ж людина померла раптово або насильницькою смертю, то його аура протягом декількох діб проявляє «турботу» і особливо яскраво робить це по ночах.

Костянтин Коротков зробив висновок, що душа людини після смерті веде себе так, як здавна це описує релігія. Вона або заспокоюється і відлітає, залишаючи свій фізичний притулок, або тимчасово залишається у зв'язці з тілом, як ніби прив'язана до нього. Вона ще не витратила весь свій енергетичний ресурс!

Дослідження вчених говорить про те, що тіло людини - біологічна маса, яка оживає тільки завдяки життєвій силі, яка наповнює його в період життя. Як тільки людина вмирає, заряд життя - душа - випаровується. Можливо, як стверджують деякі релігії, для того, щоб знайти собі інше пристановище.


28.08.2012 2927 17
Коментарі (17)

Hevenly 2014.05.20, 18:54
Дорогие мои братья по вере! Благодарю вас за вашу смелость проповедовать Божью истину! Господь да благословит вас обильно.Я также подтверждаю, что мы, согласно Библии имеем три составных : Дух, душу и тело. Ну. с телом все понятно. а вот как отличить что есть дух, а что есть душа? Наша душа- это наше сердце, наши эмоции, наши чувства. А вот дух- это наш разум, наше восприятие мира и других людей, наши моральные устремления и приоритеты. И от того чем мы заполняем свои разум и сердце и зависит то, где и как наш дух проведет Вечность. Если в сердце и разуме- зло, то уже при жизни человек живет в аду.Вспомните мудрость древних, которые говорили, что наши мысли- они бессмертны и вполне материальны. Поддерживаю выражение Кума " по вере вашей ". Это же и говорит Господь Иисус.Жизнь после смерти-- это жизнь не физическая, но жизнь духовная. А духовный мир также реален , как и физический.
Олексій 2013.05.17, 13:11
Я думаю що тіло вмираючого легшає внаслідок того що коли організм живий, то навколо нього є певне біополе(магнітне+ електричне) якевзаємодіє з силовими полями Землі, Всесвіту. В момент смерті організм втрачає своє біополе, внаслідок чого припиняється взаємодія з силовими полями Землі і внаслідок цього тіло померлої особи може легшати чи важчати (при взаємодії полів може бути притягування чи відштовхування). А прилад пана Корткова імовірно фіксує поля які випромірює група клітин організму, яка ще має функції життя, в той час як інші групи клітин вже померли і не мають цих полів. На таку думку наводить можливість пересадки органів (навіть від померлих наглою смерттю). Це звісно здогади , але...
Вова 2013.06.23, 20:27
Полный бред,это мое личное мнение,какая душа?С того света еще ни кто не вернулся и не сказал ,что действительно есть рай,ад или бессмертие души...Человек который умер,поверте ему уже насрать на все жизненые проблемы его и ваши...И что его черви будут жрать,он биологически умер.
Picasso 2013.07.08, 09:18
Особливо сильний комент у ВоВи, давай синку - ти можеш коментувати все, прямо з тебе пре мудрість
Галина 2013.08.01, 09:20
Комент Вована супер! С таким подходом и пониманием жизни можно и не жить. Родился мертвым. Да, Вован?
Док 2013.08.06, 14:55
Де фото?
Иваныч 2013.08.07, 00:00
А чего над умирающими экспериментировать? Есть ведь и живые, умеющие вводить себя в состояние, когда душа может покинуть тело, а затем вернуться.
777 2013.08.19, 11:33
Ох, дорогие, вам надо больше читать, иначе то и получите после смерти в чем уверены. Нельзя игнорировать то, что уже знал древние. Душа действительно существует и она бессмертна (разве если провинится так, что ее раскодируют, т.е. без анестезии разберут на части - вот вам и скрежет зубовный). Есть также Тот, Кто нас создал и поселил на этой Земле, чтобы мы прошли опыт жизни в Плотном плане, и тот, который забирает себе таких, как вы, отвергающих творение высших.
Alex 2013.08.26, 18:20
Я не верю в бессмертие души, это глупо по-моему, но если принять во внимание что заявляют о душе то этот эксперемент еще ничего недоказывает. Ведь "душа" нематериальна, так? А значит никакими приборами не увидишь и не измеришь.
Анатолий 2013.09.06, 14:28
Каждый человек состоит из двух частей: внешней (тело) и внутренней (дух,душа). В момент смерти дух (душа) покидает тело и возвращается к Богу (Библия, Экклесиаста 12 глава 7 стих). Если признаете в Иисусе Сына Божьего, то будете после смерти жить вечно с Богом, а в противном случае окажетесь в аду (Библия, Евангелие от Иоанна 3:16).
гость 2013.10.08, 03:24
Если после смерти приходит наяву умерший, как было мне видение моего погибшего брата в автомобильной катострофе,то наверное душа есть.Я не спала но убеждать никого не хочу.
Владимир 2013.10.09, 10:37
Читайте внимательно Библию (Бытие 2:7), размышляйте над прочитанным, может и поймете, что сам человек и есть душа. Спасибо за внимание.
Владимир 2013.10.09, 10:51
Дополнение к моему комментарию Для Анатолия и других, тех, кто не читая Библию, добавляет от себя. Прочтите Иезекииль 18:4, мщжет задумаетесь как может умереть ваша бессмертная душа.
Евдокия 2013.10.13, 19:08
Разговор двух близнецов в утробе матери: -Как ты думаешь - есть ли жизнь после родов? - Я думаю, что нет. Ведь оттуда ещё никто не вернулся.
кум 2013.10.21, 09:50
Даже воланд сказал Берлиозу каждому по вере его
кум 2013.10.21, 09:52
каждому по вере его!
серый кардинал 2013.11.07, 15:36
Сначала было слово"информация" и слово "информация"было Бог. Невидимый сперматозоид+информация=живое существо. Тело умерло-информация осталась. Так может информация и есть Бог?
12.05.2022
Алла Павлуцька

Фіртка поспілкувалася із прикарпаткою Мар’яною Гнот, аби дізнатися про її досвід волонтерства у центрі допомоги біженця та особливості цієї роботи у Польщі.  

1291
10.05.2022
Тетяна Дармограй

Чимало українців, які наразі у відносній безпеці, відчувають провину, що можуть жити звичним життям. Зокрема, у них нерідко виникає так званий «синдром вцілілого».

2078 1
28.04.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з психологинею Оленою Коструб про те, як упоратися з втратою близької людини, як підтримати того, хто переживає втрату та чого робити не потрібно.    

2773
19.04.2022
Алла Павлуцька

Що таке війна для психіки, як уникнути конфліктів у команді, якщо ти волонтер? Як волонтерити, щоб не вигоріти передчасно? Як говорити з дітьми про війну та заспокоювати їх? Вправи, які допоможуть під час паніки в укритті та вдома, про синдром “провини вцілілого” та інша корисна інформація від психологині та коуч-менторки.

3662
15.04.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка продовжує публікувати історії людей, які особисто пережили жахіття війни та переїхали з місць, які постраждали від воєнних дій, на Івано-Франківщину або перебувають тут транзитом.

5151
08.04.2022
о. Володимир Лукашевський

Війна торкається абсолютно кожного. З чим найчастіше сьогодні люди звертаються до лікаря та як побороти відчуття неспокою, говоримо з терапевтом Клініки св. Луки Лілією Федунців.

4518 1

Війна стала поштовхом для пришвидшення трансформації в газорозподільній галузі. З початку бойових дій Прикарпаття прихистило близько 140 тисяч людей.  Вони тимчасово оселились в містах і селах Івано-Франківської області, тож стали споживачами газу. Тому перед АТ «Івано-Франківськгаз» постало завдання забезпечити стабільний розподіл газу більшій кількості споживачів. І газовики виявились готовими до такого технологічного виклику.

123

На сайті "Відкритий ліс" 15.04.2022 року опублікована стаття Деокупація Прикарпаття від корупціонерів. У статті я вказував, що в Івано-Франківській області всупереч вимогам чинного законодавства (платності за користування мисливськими угіддями - ст. 24 ЗУ

44

24 лютого Росія оголосила про початок так званої «спеціальної військової операції» в Україні. Кожній розважливій людині зрозуміло, що те, що відбувається в Україні, є повномасштабною війною. Однак, це не класична конвенційна війна (масові звірячі злочини проти мирного населення це підтверджують), в якій збройні сили однієї держави у відкритій конфронтації за нормами міжнародного права протистоять військовим силам іншої.

4693

Сьогодні кожен українець незалежно від своїх політичних, релігійних чи інших поглядів є солдатом української армії, що захищає свою країну від російсько-білоруських окупантів.

6576
21.05.2022

Фахівці з правильного харчування нерідко рекомендують у перший денний прийом їжі вживати каші, проте деякі з них можуть завдати більше шкоди організму, ніж користі.   

399 1
18.04.2022

Аби уникнути харчових отруєнь чи гострих кишкових інфекцій, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області рекомендують дотримуватись основних правил.

3216
28.03.2022

Вже незабаром в Івано-Франківську запрацюють анонсовані владою соціальні ринки. Тут всі охочі зможуть придбати продукти за нижчою, аніж у магазинах, ціною.

5484
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

1365
04.05.2022

Розмова між предстоятелями церков відбулась через відеозв'язок Zoom і тривала близько 40 хвилин. Патріарх Кирило під час розмови з протягом 20 хвилин, "читаючи з папірця", намагався переконати Папу Римського в доцільності війни росії проти України. 

1897 1
25.04.2022

Православні християни вшановують пам'ять преподобного Василя Сповідника, єпископа Парійського. Наші пращури у молитвах до святого просили про надання сили та хоробрості, а також про позбавлення від хвороб. Що не можна і що  слід робити в цей день.

2596
07.04.2022

Християни східного обряду 7 квітня відзначають Благовіщення Пресвятої Богородиці – третє за значенням свято після Різдва та Великодня. Згідно віруваннями цього дня Діві Марії явився Архангел Гавриїл, який повідомив її про те, що вона стане матір'ю Ісуса Христа.  

4187
08.05.2022

Схиляємось перед матерями та батьками, які виростили мужніх патріотів, перед дітьми, які втратили батьків...

1891
25.04.2022

У Франції офіційно оголосили переможця президентських виборів, другий тур яких відбувся у неділю 24 квітня.

2566
07.04.2022

Нагадаємо, що попри те, що ЗСУ фіксують численні обстріли українських земель, що ведуться з території Білорусії; дислокацію на білоруських землях російських окупантів, котрі вбивають, гвалтують та грабують цивільне населення в Україні Лукашенко цинічно заявляє, що Білорусь не є учасником війни.  

4496
05.04.2022

Метою законопроєкту є встановлення кримінальної відповідальності за пропаганду символіки військової агресії рф проти України та за порушення законів і звичаїв війни в частині використання військовими формуваннями держави-агресора цивільного населення окупованих територій в якості «живого щита».

4538 9
20.03.2022

За словами Володимира Зеленського, РНБО прийняла рішення призупинити будь-яку діяльність на території України низки партій, які мають зв’язки з росією.

6210 1